Koncert Świąteczny: GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ…

11 stycznia, czwartek, godz. 17.30. Wstęp wolny.

Najpiękniejsze kolędy oraz piosenki świąteczne wykonają wokaliści z sekcji Piosenka Rozrywkowa oraz zespół VOICE OF ZACISZE. Przygotowanie wokalne: Anna Czuchaj-Seńko.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/utw-i-seniorzy/aktualnosci/koncert-swiateczny-gwiazdo-swiec-koledo-lec

Koncert kolęd i pastorałek: W świąteczny czas

14 stycznia, niedziela, godz. 17.00. Wstęp wolny!

W programie usłyszymy najbardziej znane i lubiane utwory w niezwykłej jazzowej aranżacji zespołu Moja Rodzina. Koncert to niezapomniane przeżycia duchowe i doznania artystyczne, radość odkrywania dźwięków i piękna polskiej tradycji. Na scenie świąteczny repertuar zaprezentują Alicja Mieszało i Gabriela Wnęk. Wydarzenie organizowany jest w ramach projektu Muzycznie dla sąsiadów realizowanego ze środków Budżetu Partycypacyjnego 2018.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/utw-i-seniorzy/aktualnosci/koncert-koled-i-pastoralek-w-swiateczny-czas

FERIE ZIMOWE: Zimowa Akademia Pomysłów

15-19.01.2018, 22-26.01.2018

Zapraszamy na ferie zimowe do Domu Kultury Zacisze pod hasłem Zimowa Akademia Pomysłów. W pierwszym tygodniu proponujemy warsztaty twórczego budowania z LEGO – STOLICE EUROPY z LEGO, Gry strategiczne na makietach, Break dance, Break Kids, Taniec towarzyski dla młodzieży i dorosłych. W drugim tygodniu ruszy cykl pięciu dni warsztatowych Zimowa Akademia Pomysłów oraz popołudniowe Sztuki i sporty walki oraz Samoobrona dla kobiet.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/aktualnosci/ferie-zimowe-zimowa-akademia-pomyslow

Źródło: www.zacisze.waw.pl