Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 22-29 września w Krakowie i zainauguruje Międzynarodowy Tydzień Urologii (Urology Week).

Powód pierwszy:
III Jagielloński Dzień Urologii, Geriatrii i Medycyny Rodzinnej – konferencja naukowa kierowana zarówno do lekarzy, jak i pacjentów (Collegium Nowodworskiego, ul. Św Anny 12, 22 września br. godz. 8.30 – 14.00)

Powód drugi:
Dni Otwarte Katedry i Klinki Urologii CM UJ (od poniedziałku 25 do piątku 29 września br. w godzinach 15.00.18.00 w Klinicw Urologii ul. Grzegórzecka 18) – bezpłatne badania i konsutacje urologiczne dla mieszkańców Krakowa. Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się pod numerem 12 424 79 67. Zapisy odbywają się w dni powszednie w godz. 8:00-13:00. Klinika Urologii znajduje się przy ul. Grzegórzeckiej 18. W zeszłym roku w podobnej akcji tylko jednego dnia udało się przebadać niemal 100 osób. Mamy dziaję, że w tym roku frekwencja będzie jeszcze większa.

Powód trzeci:
Koncert EndoPower i Przyjaciele z udziałem m. in. Olka Klepacza znanego z formacji Nieżywych Schabuff, Janusza Grzywacza lidera legendarnego Laboratorium, Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. św. Wawrzyńca 15, 22 września br. godz. 19.00)

Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wydarzenia wstęp wolny! 
 
I jedna mała/wielka prośba:

Wciąż dostępne są wolne miejsca na Dni Otwarte Katedra i Klinika Urologii · Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum!

W zeszłym roku spośród setki pacjentów aż u 15 osób wykryliśmy zmiany nowotworowe. Ten wynik obrazuje, jak wielka jest potrzeba badań profilaktycznych.

Dzięki Wam możemy dotrzeć z tą informacją do kolejnych potrzebujących badań!
Więcej informacji na:
 
Facebooku wydarzenia
 
i Facebooku grupy EndoPower
Źródło: Materiał prasowy
Udostępnij Google+ NK Drukuj Drukuj