Horoskop miesięczny klasyczny na kwiecień 2018 dla seniora opracowała Nadija

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/789/Nadija

Baran

Uczucia: Zmiany w Twoim podejściu do najbliższych, nie umkną niczyjej uwadze. Zaczynasz inaczej patrzeć na otaczający Cię świat, dzięki temu czujesz w sobie ogromne pokłady miłości i to że masz przy sobie dobrych ludzi.

Zdrowie: Możesz odczuwać obniżenie odporności, ale również Twoje stawy będą wołały o pomoc. Mimo ewentualnego bólu, staraj się jak najwięcej ruszać i poprawiać swoją kondycję. Nie forsuj się jednak, bo nie o to w tym wszystkim chodzi, małymi kroczkami.

Rodzina: Czas spędzony z rodziną, doda Ci energii do działania. Będziesz miał jakiś dylemat związany właśnie z najbliższymi. Najważniejsze, aby rozmawiać, nie można żadnych spraw zostawić nierozwiązanych.

Pieniądze: W kwestiach finansowych w zasadzie nie masz na co narzekać. Bardziej zwróć uwagę na sprawy urzędowe, ponieważ jedynie tutaj może nastąpić kryzys finansowy, jakieś niedopilnowanie, możesz słono przepłacić.

Byk

Uczucia: Sprawy już zaczęły się klarować w poprzednim miesiącu, dalej ciągnij tą dobrą passę. Postaraj się bardziej okazywać swoje emocje, może nie zawsze będzie przyjemnie, ale zdecydowanie przyniesie Ci to ulgę.

Zdrowie: W najbliższym czasie przyjdzie Ci się zmierzyć, z tym wszystkim co do tej pory ignorowałeś. Będziesz musiał solidnie się za siebie zabrać. Nie tylko profilaktyka, ale i dogłębniejsze badania i leczenie będą potrzebne.

Rodzina: Nie wszystko jest takim, jakim nam się na pozór wydaje. Przykryte dotąd rzeczy, zaczną wypływać na światło dzienne, jednak powstrzymaj się od oceniania. Sam nie jesteś idealny, poniekąd w część tych rzeczy będziesz uwikłany.

Pieniądze: Może być Ci nieco ciężko powiązać koniec z końcem, jednak dość szybko znajdziesz rozwiązanie tych problemów. Kluczem do sukcesu jest Twoja smykałka do oszczędności. Z latami nauczyłeś się wyważać, rzeczy ważne i ważniejsze.

Bliźnięta

Uczucia: Przestań tkwić w czymś, co zabiera Twoją swobodę i przez co, nie możesz być sobą. Niestety niektóre uczucia i związki emocjonalne potrafią nas przygnieść tak, że nie znajdujemy drogi wyjścia. Zastanów się czy tu gdzie jesteś, jest ci dobrze.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem i pozytywnym nastawianiem do otaczającego Cię świata. W większej mierze sam będziesz się tak nastrajał. To pozwala Ci osiągnąć pewien pułap w naprawianiu siebie.

Rodzina: Absolutnie nie obawiaj się mówić tego co myślisz, w karcie Głupca pokazuje się Twoje podejście do dotychczasowych zagadnień związanych z rodziną. Jednocześnie Twoi bliscy, nie raz Cię w tym miesiącu pozytywnie zaskoczą i poczujesz ogromną radość.

Pieniądze: Kwiecień będzie dla Ciebie miesiącem ważenia każdego grosza. Czeka Cię sporo wydatków, więc bardzo dokładnie i skrupulatnie musisz podejść do tego, jakimi funduszami dysponujesz. Nie przedobrzaj, zawsze można na czymś zaoszczędzić.

Rak

Uczucia: Nie wprowadzaj się w stan samobiczowania. Zbyt wiele w sobie gromadzisz, zupełnie nie potrzebnie. Przez to wszystko, nie tylko Ty na tym cierpisz, ale przede wszystkim Twoi najbliżsi. Zacznij więcej wyrzucać z siebie, poczujesz ulgę.

Zdrowie: Nie baw się w pana czasu i przestrzeni. Z jednej strony chciałbyś zdobywać świat, nie możesz usiedzieć w jednym miejscu, ale z drugiej, niestety mocno się zaniedbujesz. Pamiętaj, że każdy mechanizm wymaga serwisu i wymiany oleju od czasu do czasu.

Rodzina: Twoje życie rodzinne, w zasadzie ma się dobrze. Jednak jeśli nie przestaniesz narzucać innym swojej woli, szybko staniesz się wrogiem numer 1. Nie możesz wszystkich i wszędzie kontrolować. Naucz się żyć dla siebie.

Pieniądze: W tym miesiącu przyjdą do Ciebie jakieś dodatkowe pieniążki, z innego źródła niż takie na co dzień. Postaraj się solidnie je rozplanować, ponieważ przyjdą w odpowiednim czasie, w jakimś konkretnym celu.

Lew

Uczucia: Kwiecień będzie dla Ciebie miesiącem przemyśleń. Można powiedzieć, że będziesz robił bilans zysków i strat. Zapragniesz rozwoju i zmian na lepsze. Spokojnie uda Ci się to i dość szybko odzyskasz spokój ducha i harmonię.

Zdrowie: Zwiększysz intensywność przebywania i obcowania z naturą. W zasadzie od początku miesiąca, będziesz miał potrzebę przebywania na świeżym powietrzu. Co rzecz jasna, pozytywnie wpłynie na Ciebie, poprawi się Twoje samopoczucie i kondycja.

Rodzina: Niestety przyjdzie Ci stoczyć jakąś batalię z bliską Ci osobą. Mimo uczuć i emocji, będziesz musiał wykazać się odpowiednim wyważeniem siły i dyplomacji. To co uważałeś za utracone, powróci do Ciebie szybciej niż myślisz.

Pieniądze: W finansach spokój, w zasadzie pieniądze będą do Ciebie przychodziły z różnych źródeł. Co pozwoli Ci na załatanie kilku dziurek w Twoim budżecie, jak również pozwoli Ci na kilka przyjemności, jakie odkładałeś od dłuższego czasu.

Panna

Uczucia: Czasami nie warto walczyć, za wszelką cenę. Przemyśl dokładnie to co się dzieje w koło Ciebie i ustal sobie priorytety. Nie daj sobie wmówić, że coś co jest czarne, jest białe i odwrotnie. Bardzo uważnie słuchaj głosu swojego serca.

Zdrowie: Przed Tobą szykuje się nowa droga. Możliwe, że zaczniesz pokonywać swoje ograniczenia. Jednak wszystko co robisz, rób z rozwagą i namysłem. Zaczniesz odkrywać odpowiednie dla Ciebie alternatywy.

Rodzina: W tym miesiącu przychodzi czas na rozliczenie się z przeszłością. To co chciałeś osiągnąć i to jak traktowałeś ludzi, teraz da swoje efekty. Jeśli coś będzie szło nie po twojej myśli, to nie załamuj się tylko szukaj swojej siły właśnie u najbliższych.

Pieniądze: Kwiecień przyniesie Ci nowe rozwiązania w związku z finansami. Wszystko za sprawą osoby spod znaku Strzelca. Zaczniesz również poważniej myśleć o swojej przyszłości. Oszczędzaniu na czarną godzinę i innych rozwiązaniach.

Waga

Uczucia: Zaczniesz odczuwać spokój i wewnętrzną harmonię. Dzięki temu, że zacząłeś pracować ze sobą. Uda Ci się odnaleźć uczucia jakich dawno nie miałeś w swoim sercu. W związku będzie można powiedzieć sielankowy nastrój.

Zdrowie:Zakończysz pewien etap leczenia. Zaczniesz inaczej wszystko spostrzegać, jednocześnie przyczyni się to do szukania przez Ciebie alternatyw. Zaczniesz szukać rozwiązań w medycynie naturalnej.

Rodzina: Niestety ten miesiąc nie zacznie się najlepiej w kwestii stosunków rodzinnych. Będziesz musiał załagodzić pewien konflikt, jednak nie rób nic na siłę. Ponieważ przyniesie to zupełnie odwrotny skutek, od zamierzonego.

Pieniądze: W kwietniu, nie musisz martwić się o swoje finanse, tym bardziej, że już w połowie miesiąca, znajdziesz sobie dodatkowe zajęcie, które przyniesie Ci nie tylko pieniądze, ale i satysfakcję.

Skorpion

Uczucia: Twoje uczucia zmieniają się jak w kalejdoskopie, może jednak najwyższa pora ustalić swoje priorytety. Co ma się zakończyć, zakończ. Co ma przetrwać, zrób wszystko, aby tak się właśnie stało. Jednak nic nie pozostawiaj w zawieszeniu.

Zdrowie: Możesz się cieszyć swoim zdrowiem fizycznym, jednak w gorszym stanie jest Twoje zdrowie mentalne. Zaniedbujesz je praktycznie na każdym kroku. Zadbaj o dobrą atmosferę w koło Ciebie i nie kumuluj w sobie negatywnej myśli.

Rodzina: W rodzinnym gronie, pojawi się sporo zawirowań. W zasadzie praktycznie cały miesiąc coś się będzie działo. Nie daj się jednak temu wszystkiemu zwariować. Postaraj się być nieco ponad to wszystko, aby zachować jasność umysłu.

Pieniądze: Finanse w tym miesiącu wyglądają, można by powiedzieć wręcz rewelacyjnie. Jedyna rzecz na jaką musisz uważać, to terminy. Pilnuj dokładnie wszystkich swoich zobowiązań, abyś nie przegapił czegoś.

Strzelec

Uczucia: Jesteś teraz w dobrym położeniu, gwiazdy Ci sprzyjają. W stałych związkach stabilizacja i harmonia. Dużo miłości i wspólnoty. Dla Strzelców poszukujących swojej miłości, kwiecień okaże się zbawienny, masz szansę spotkać kogoś z kim uda Ci się stworzyć coś pięknego.

Zdrowie: Absolutnie nie lekceważ tego, o czym aż krzyczy Twój organizm. Postaraj się w tym miesiącu wykonać wszystkie niezbędne badania i zacznij działać. Nie możesz zwlekać w nieskończoność.

Rodzina: Relacje w rodzinie znacznie się poprawią. Jest nawet szansa, że osoba z którą Twoje relacje nie były najlepsze, a może nawet praktycznie żadne, zapragnie zbliżyć się i załagodzić lata waśni. Nie odtrącaj ręki wyciągniętej do zgody.

Pieniądze: W tym miesiącu Twoje finanse ulegną znacznej poprawie, to za sprawą kogoś, kto doceni Twoje starania. Możliwy dodatkowy dochód z jakiegoś pobocznego źródła. Miej oczy szeroko otwarte, aby nie przegapić okazji.

Koziorożec

Uczucia: Niby kwiecień, ale w Twoim sercu już zagościł maj. Masz w sobie tyle miłości, że chciałbyś obdarzyć nią cały otaczający cię świat. Dzięki swojemu nastawieniu, zdobędziesz przychylność ludzi.

Zdrowie: Bardzo uważaj na swoje zdrowie, jesteś narażony na różne infekcje. Dodatkowo Twój organizm jest mocno osłabiony po zimie, co przyczyni się do ciągłego kataru i kaszlu. Stosuj metody naturalne, unikaj nadmiaru farmakologii.

Rodzina: Drogi Koziorożcu, lepiej nie czaruj, tylko mów prawdę. Niestety wszelkie kłamstewka czy niedomówienia, prędzej czy później wyjdą na światło dzienne, a Ty przez to staniesz w niedogodnym położeniu. Ciężko będzie się z tego wyplątać.

Pieniądze: Nie przesadzaj z obfitością, Twój portfel z gumy nie jest, więc bardzo rozważnie planuj wydatki. Wstrzymaj swoją rozrzutność, jeśli chcesz normalnie przetrwać do kolejnej wypłaty. Nie daj się nabrać na jakieś niesamowite promocje i interesy życia.

Wodnik

Uczucia: We wszystkim musisz zachować umiar. Niestety nie jesteś w zgodzie sam ze sobą co wiąże się z tym, że popadasz w skrajności. Najpierw zacznij od siebie, doprowadź się do równowagi, później zaskarbiaj serca innych.

Zdrowie: Bardzo zaniedbujesz swoje potrzeby, jesteś przemęczony, ale uważasz, że to samo minie. Niestety takie rzeczy same nie mijają, postaraj się o więcej odpoczynku i komfortu. Jeśli dalej będziesz w ten sposób postępował, nie ominą Cię konsekwencje.

Rodzina: Przed Tobą ciężka i mozolna praca. Wszystko będzie się wiązało z załatwianiem spraw urzędowych. Nie wolno Ci spocząć na laurach. Ktoś z Twoich najbliższych, będzie potrzebował Twojej pomocy i wsparcia.

Pieniądze:Może nie będziesz opływać w luksusy, ale na brak pieniędzy nie będziesz miał co narzekać. Wszystko przychodzi do Ciebie w odpowiednim czasie, nie staraj się przyspieszać niczego na siłę, ponieważ tylko zniweczysz swoje założenia.

Ryby

Uczucia: Nie rozmieniaj się na drobne. Wszystko co dzieje się w Twoim życiu, dzieje się po coś. Jedne rzeczy się kończą, aby mogły nadejść zmiany na lepsze. Doceń to co masz, a sam znajdziesz w tym wszystkim radość.

Zdrowie: Twoje wysiłki zostaną docenione. Poczujesz się znacznie lepiej we własnej skórze, nie wolno Ci się zadręczać czymś czego tak naprawdę nie ma. Pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie. Przebywaj więcej wśród natury.

Rodzina: Ktoś z Twoich bliskich będzie potrzebował od Ciebie pomocy, nie odmawiaj mu. Wszystko wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. Zaczniesz bardziej się otaczać swoimi bliskimi i będziesz chciał spędzać z nimi więcej czasu, najlepiej poza domem.

Pieniądze: Nie martw się na zapas, nawet jeśli sytuacja na chwilę obecną nie wygląda najlepiej. Do końca tego miesiąca wszystko się ułoży i będziesz wręcz zaskoczony, że nawiedzały Cię takie czarne myśli.

Źródło:  www.wrozbyonline.pl