Horoskop klasyczny luty 2018 dla seniora opracowała Nadija

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/789/Nadija

Baran

Uczucia: Zaczniesz po woli wyrywać się z monotonii, wszystko za sprawą dawnego znajomego, który na nowo pokaże Ci, że nie wszystko stracone. Pozwól sobie na odrobinę radości. Jednocześnie zbieraj siły na nowe przedsięwzięcia.

Zdrowie: Przede wszystkim musisz uważać na wszelkiego rodzaju infekcje. Masz bardzo osłabioną odporność, co za tym idzie, będzie się Ciebie wszystko czepiało, a rekonwalescencja potrwa dłużej niż zwykle. Nie forsuj się zbytnio, musisz zadbać o siebie.

Rodzina: Postaraj się wyjaśnić pewne nieporozumienie, wynikające z niedomówienia. Konflikt będzie się znacząco pogłębiał już w połowie tego miesiąca. Najbardziej narażeni na ten konflikt będą najmłodsi, będą potrzebowali Twojego wsparcia.

Pieniądze: Ktoś z twoich bliskich będzie prosił Cię o pomoc, nie odmawiaj mu, ponieważ wszystko wróci do Ciebie z nawiązką. Już od początku miesiąca jednak pilnuj swoich finansów, nie daj się nabrać na żadne fantastyczne okazje.

Byk

Uczucia: W tym miesiącu raczej stagnacja. Większość twojego czasu pochłonie codzienność. Nie zapominaj jednak o rozrywkach i ubarwianiu czasu we dwoje. Dopiero druga połowa miesiąca przyniesie więcej uciechy.

Zdrowie: Twoje ciało wysyła Ci sygnały, a Ty je cały czas ignorujesz. To najlepszy czas na walkę z nałogami. Nie obawiaj się zmian w swoim życiu, ponieważ dieta i więcej aktywności fizycznej przyniesie Ci nadzwyczajne rezultaty.

Rodzina: Szykują się zmiany i świętowanie jakiegoś wydarzenia, jakiś ślub, chrzciny. Będzie to niesamowity powód do radości i spędzenia czasu w kręgu najbliższej rodziny. To Ty będziesz wiódł prym w prowadzaniu dobrej atmosfery.

Pieniądze: Nie rozpoczynaj żadnych nowych inwestycji, ponieważ zbyt wiele weźmiesz na siebie. Dopóki nie zakończysz tego co już zacząłeś, nie bierz się za nic nowego. Dopilnuj wszystkich spraw związanych z dokumentami i swoimi zobowiązaniami.

Bliźnięta

Uczucia: Jeśli czujesz się osamotniony w swoim związku, nie zrzucaj winy na cały świat, a przede wszystkim nie na swoją drugą połowę. Pamiętaj, że wszystko jest w twoich rękach, rozmową naprawdę możesz wszystko zmienić i czuć się dobrze.

Zdrowie: Jakiś zabieg lub operacja zostanie przesunięty w czasie. Jednak zmiana terminu będzie miało dla ciebie znacznie korzystniejsza. Rekonwalescencja będzie trwała znacznie krócej, niż było na początku założone.

Rodzina: W tym miesiącu możliwe, że dostaniesz wiadomość o powiększeniu się twojej rodziny. Wszyscy przyjmą to z ogromną radością. Może to dotyczyć ciąży, zaręczyn czy ślubu. Będziesz uważany za mentora przez te osoby i pytany o rady.

Pieniądze: W Twój los wpisane są dodatkowe pieniążki, nie będą one związane z zarobkami. Jeśli masz chęć zagraj teraz w jakąś loterię, czy zdrapkę. Nie będą to jakieś duże pieniądze, ale na pewno podreperują twój budżet.

Rak

Uczucia: To jest bardzo dobry czas na realizowanie swoich planów. Nie daj się szarej codzienności. Twój partner na pewno doceni Twoje wysiłki. Postaraj się na nowo rozpalić ogień w waszej relacji, a skutki mogą Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Zdrowie: Możesz zacząć odczuwać skutki przemęczenia, nie bierz zbyt wiele na siebie. Postaraj się jak najszybciej odzyskać równowagę, ponieważ konsekwencje przybiorą na sile. Problem jaki się pojawi szybko możesz rozwiązać dzięki profilaktyce.

Rodzina: Szykuje się dla Ciebie jakiś wyjazd, coś związanego z rodziną. Będziesz musiał pozałatwiać kilka dość pilnych spraw, ale wszystko na spokojnie. Pośpiech czy nerwy, będą teraz złym doradcą.

Pieniądze: Pieniądze w tym miesiącu będą mocno związane z rodzinnymi sprawami, wyjazdy io załatwianie spraw, delikatnie nadszarpnąć Twój budżet. Jeśli już masz pożyczać od kogoś pieniążki, to od rodziny, nie od obcych.

Lew

Uczucia: Ten miesiąc może Cię mocno zaskoczyć, będzie jednocześnie obfitował w nowe znajomości. Także nie zamykaj się w domu, tylko postaraj się jak najwięcej wychodzić do ludzi i spędzać czas w towarzystwie ładującym Twoje baterie.

Zdrowie: Poczujesz niesamowite pokłady nowej energii, będzie Cię ona wręcz rozpierać od środka. Zaczniesz również odczuwać polepszenie twojego stanu zdrowia, oczywiście nie przerywaj rozpoczętych kuracji, ponieważ również one przyczyniają się do poprawy jaka w Tobie następuje.

Rodzina: Wszelkie sprawy rodzinne zaczną się układać pomyślnie. Ciesz się tym spokojem jaki zagości w Twoich domowych pieleszach, bo masz tendencję do znajdywania sobie problemów na siłę i rozdmuchiwania ich bez potrzeby.

Pieniądze: Zasobność Twojego portfela jest dla ciebie wystarczająca, znajdzie się ktoś, kto będzie Cię prosił o pomoc, jednak zbytnia hojność może spowodować braki w Twoich zasobach finansowych. Pomyśl przede wszystkim o sobie i swoich potrzebach.

Panna

Uczucia: Los może Cię bardzo zaskoczyć, ponieważ osoba w Twoim towarzystwie jest zainteresowana tobą. Przestań narzekać na samotność, bo tylko od Ciebie zależy, czy będziesz czuł się osamotniony.

Zdrowie: Pojawią się u Ciebie kłopoty z układem trawiennym. Nie odkładaj w nieskończoność zmiany diety, ponieważ to znacznie ułatwi Ci funkcjonowanie i polepszy samopoczucie. Zbyt wiele jest w Twojej diecie żywności przetworzonej.

Rodzina: Możesz mieć wrażenie, że kłopoty dotyczące Twojej rodziny, zwalają się na Ciebie. Wszystko jakby się kręciło w kółko i bez możliwości rozwiązania sytuacji. Poproś o pomoc osobę z zewnątrz, a zobaczysz że zacznie się układać.

Pieniądze: Nie martw się na zapas, bo Twoje finanse są w dobrej kondycji. Najważniejsze żebyś pilnował bieżących rachunków. Bo jednorazowa obsuwa, może spowodować lawinowe przyjście kłopotów finansowych.

Waga

Uczucia: Jeśli jesteś w związku, ten czas będzie dla Ciebie spokojny i stabilny, natomiast jeśli szukasz miłości, to nie jest czas na jakiekolwiek zmiany. Musisz najpierw uporządkować siebie, a dopiero później wyjdź do ludzi i zawieraj nowe znajomości.

Zdrowie: Znacząco będziesz odczuwać zmienność nastrojów i duży spadek energii. Nie szukaj na siłę rozwiązań, ponieważ większość tego jest zawarta w złym odżywianiu, a tego nawet nie bierzesz pod uwagę. Zmień dietę, zacznij aktywniej spędzać czas, a wszystko wróci do normy.

Rodzina: Zacznij zwracać większą uwagę na siebie, ponieważ dla rodziny zrobisz wszystko. Jednak nie można tego robić swoim własnym kosztem. Nie będzie się działo nic, co wymagałoby natychmiastowej interwencji.

Pieniądze: Nie oszczędzaj na sobie, jednak też nie wybiegaj za specjalnie w wygórowane zachcianki, bo te mogą mocno nadszarpnąć Twój budżet. Możesz liczyć na niespodziewany bonus od losu, w postaci małej wygranej lub premii.

Skorpion

Uczucia: W codziennym natłoku zdarzeń, zapominasz o ludziach, którzy są Ci bliscy. Niektórzy mogą to odebrać jako umyślne zaniedbanie. Jeśli masz jakiś problem, to nie zamykaj go w sobie, tylko powiedź o tym.

Zdrowie: Bierzesz na siebie zbyt wiele obowiązków, przez to zaniedbujesz siebie, a przede wszystkim swój organizm. Zacznij suplementację, ponieważ zaczniesz odczuwać zgubne skutki takiego funkcjonowania.

Rodzina: Zacznij się cieszyć wspólnie spędzonym czasem ze swoją rodziną. Nie doceniasz tego co posiadasz. Niedługo będziesz się z kimś żegnać, ponieważ będzie szukał swojego miejsca na ziemi, co wiąże się z jakimś wyjazdem.

Pieniądze: Nie możesz narzekać na brak pieniędzy, bo w rzeczywistości wcale nie masz na co narzekać. Jedyna rzecz jaką musisz ograniczyć, to zbędne wydatki, zastanów się kilka razy nad zakupem, czy aby na pewno tego potrzebujesz.

Strzelec

Uczucia: Zanadto pielęgnujesz w sobie poczucie samotności i przygnębienia. Zbyt wiele negatywnych myśli krąży po Twojej głowie. Nie siedź samemu w domu. Zorganizuj spotkanie towarzyskie, czy rodzinne. Otaczaj się wesołością.

Zdrowie: Dolegliwości jakie Ci będą teraz doskwierać, w większości będą dotyczyć układu trawiennego. Znaczna część tego wynika z Twoich nerwów. Następna jest dieta i brak regularności posiłków. Zadbaj o to jak najszybciej.

Rodzina: Nie przejmuj się tym, że rodzina czasem nie ma dla Ciebie czasu, wynika to z tego, że są bardzo zapracowani. Jeśli brakuje Ci ich towarzystwa, zorganizuj jakąś imprezę, nie musisz mieć ku temu żadnej specjalnej okazji.

Pieniądze: Pilnuj swojego portfela, nie tylko w przenośni, ale i faktycznie. W tym miesiącu możesz mieć do czynienia z oszustem. Dokładnie również czytaj wszystko co podpisujesz, abyś nie został w żaden sposób oszukany.

Koziorożec

Uczucia: Postaraj się panować nas swoimi skrajnymi emocjami, ponieważ możesz doprowadzić do konfrontacji. Lepiej jej uniknąć, ponieważ wyniknąć może z tego coś, co bardzo trudno będzie później naprawić.

Zdrowie: Będziesz się cieszyć dobrą kondycją i naprawdę nie masz na co narzekać, pod warunkiem że dbasz o siebie. Jedynie uważaj na wszelkie infekcje, nie zaniedbuj suplementacji, a żaden wirus nie będzie Ci straszny.

Rodzina: Na nowo nawiążesz kontakt z kimś z dalekiej rodziny, z kim byłeś w przeszłości bardzo blisko. Spowoduje to powrót wspomnień, a jednocześnie doda Ci energii. Poczujesz, że najwyższy czas na zmiany i konsekwentnie będzie to realizował.

Pieniądze: Nie zaniedbuj bankowych zobowiązań. Mimo, że może to być czas finansowej posuchy, nie bierz żadnych dodatkowych zobowiązań na siebie, czy to dla siebie, czy dla kogoś Ci bliskiego.

Wodnik

Uczucia: W uczuciach stabilizacja, ale u Ciebie ona zmienia się wręcz w stagnację, nie pozwól na wygaśnięcie emocji. Wszystko zależy od twojego podejścia. Nie daj się zdominować szarości dnia codziennego.

Zdrowie: Zwracaj większą uwagę, na to jakie sygnały wysyła Ci twój organizm. Przez zbagatelizowanie dolegliwości, mogą wyniknąć srogie konsekwencję, a rekonwalescencja będzie długa i uciążliwa.

Rodzina: Spory w rodzinie nie dotyczą bezpośrednio Ciebie, więc nie wchodź w nie na siłę, nawet jako mediator. Szybko możesz dostać rykoszetem. Stój z boku i przyglądaj się, możesz być dla kogoś wsparciem.

Pieniądze: Mogą Cię dopaść małe niedogodności finansowe, jednak nie pozwól sobie na chwilę słabości, dotyczącej szybkiego naprawienia budżetu. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Problemy szybciej znikną niż Ci się wydaje.

Ryby

Uczucia: Większość swojej energii witalnej czerpiesz z domu. Tak będzie i tym razem, mimo że ktoś będzie chciał zaburzyć ten proces. Nie daj się ponieść emocjom, ale zdecydowanie broń swojego terytorium. To Twoje królestwo.

Zdrowie: Dadzą Ci się we znaki długie zimowe wieczory, staraj się o większą aktywność fizyczną, najlepiej na świeżym powietrzu. Nawet kiedy aura nie sprzyja, wyjdź chociaż na spacer.

Rodzina: Twoja najbliższa rodzina może być w tym czasie mocno zabiegana, ale nie bierz tego do siebie. Mogą nie zauważyć pewnych drobiazgów, jednak zobaczysz, że z czasem wszystko wyjdzie na Twoją korzyść.

Pieniądze: Nie bój się podejmować pewnych decyzji, zwłaszcza dotyczących oszczędzania pieniędzy. To bardzo dobry czas na takie decyzje, będą bardzo trafne i przyniosą Ci dobre zyski.

Źródło:  www.wrozbyonline.pl