Horoskop – wrzesień 2017 opracowała Ałła

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1251/Alla

BARAN
Uczucia: Porywy serca nie mają wieku. Wolne, dojrzałe Barany, będą miały możliwość poznania kogoś w swoim wieku z kim miło zaczną spędzać czas. Nie musicie od razu angażować się, ale po prostu przyjemnie spędzać czas w sympatycznym towarzystwie.
Pozostające w związku Barany powinny zadbać poprawę relacji z partnerem. Przypomnijcie sobie czasy młodości, co uwielbialiście robić razem, powspominajcie.
Zdrowie: Czasem wydaje się Wam, że dopadły was wszystkie dolegliwości. Większość daje sobie radę ale pamiętajcie, że leki zarówno pomagają jak i zatruwają organizm, a przede wszystkim wątrobę i zaczyna się kwadratura koła. Pomyślcie o ziołach i zacznijcie je stosować, będzie taniej, zdrowiej i smaczniej.
Rodzina: Ten miesiąc przeznaczcie na poprawę relacji rodzinnych. Ważne, aby dzieci zrozumiały, że jesteście w pełni sił witalnych i całkowicie samodzielne. Wsparcie jakiego obecnie potrzebujecie to pomoc przy cięższych zakupach z uwagi na stan kręgosłupa. Nie bójcie się głośno wyrazić swojego zdania w tym temacie.
Pieniądze: Pracujecie, jesteście aktywni zawodowo, ale nie musicie, robicie to po to, aby być między ludźmi. Może zdarzyć się tak, że obniżą Wam etat. Jednak wynagrodzenie pozostanie takie samo. W tym miesiącu czekają Was wzmożone wydatki.

BYK
Uczucia: Samotna część Byków nie do końca jest zadowolona z życia w pojedynkę, trzeba tą pustkę czymś lub kimś zapełnić. Ruszajcie na spacery do parku, na deptak, nawet w waszych ulubionych kawiarenkach bądź cukierniach jest szansa na spotkanie kogoś równie samotnego i miłego. W stałych związkach nic się nie zmieni,chociaż zdarzają się różnego rodzaju kłótnie i scysje, to lata spędzone ze sobą upodabniają Was do siebie.
Zdrowie: Problemy zdrowotne dopadają każdego, bez względu na status materialny. Drogie leki nie oznaczają, że są najlepsze. Zioła są doskonałe na wszystkie problemy zdrowotne. Ich przygotowanie jest czasochłonne, ale za to cena jest niska, a działanie takie same jak leków.
Rodzina: Kochacie swoją rodzinę, ale czasami macie po prostu ochotę na trochę odpoczynku od wnucząt, harmidru i całego zgiełku rodzinnego. Wakacje się skończyły i już nie jesteście tak bardzo potrzebni wnuczętom więc chwile dla siebie powinniście znaleźć.
Pieniądze: Dzięki dodatkowej pracy dajecie sobie doskonale radę i nie macie problemów z opłatami i potrzebnymi artykułami domowymi. Mało tego część z Was ma emerytury wystarczające na wszystko z dużym zapasem na „czarną godziną”. Mniej zamożne Byki nadwyżkę, która będzie w tym miesiącu powinny odkładać na zbliżający się sezon jesienno-zimowy.

BLIŹNIĘTA
Uczucia: W życiu wolnych seniorów w tym miesiącu pojawi się osoba odpowiednia do stałego, jednak niekoniecznie legalnego związku. Macie mniej czasu od młodych więc korzystajcie z życia tyle, ile się da. Nie przejmujcie się plotkami, ludzie zawsze będą mówić, dla niektórych to rozrywka i sens życia.
Zdrowie: Nerwy was wykończą jak nie zapanujecie nad swoimi emocjami. Nie ma potrzeby martwić się na zapas o bliskich. Zacznijcie pić herbatki ziołowe, wzmocnicie się wyciszycie.
Rodzina: Obecna sytuacja sprawia, że obawiasz się o swoich bliskich. Młodzi wyjechali, zostali się tylko ludzie starsi. Nie obawiaj się,nim im się nie stanie. Wrócą,wyjechali tylko za „chlebem”.Twoi bliscy Cię kochają i nie opuszczą.
Pieniądze: Bliźnięta, które są już na emeryturze nie muszą się niczego obawiać, dla poprawienia sprawności umysłowej możecie udzielać się charytatywnie w domach dla seniorów. Pracujące dalej zawodowo Bliźnięta, powinny postarać się o kilka dodatkowych godzin, bądź dodatkowe zajęcie, przynoszące gotówkę. Lato się kończy, co za tym idzie, opłaty wzrosną.

RAK
Uczucia: Cieszcie się swoją drugą połówką, znacie swoje słabości, mocne strony, wiecie jak miło spędzić ze sobą czas. Wrześniowe wieczory choć chłodne, będą pełne ciepła i miłości między Wami.
Zdrowie: Zwolnij, zacznij prowadzić spokojniejszy tryb życia, bez stresu, bez gonitwy. Masz wiele dolegliwości, na szczęście drobnych. Wystarczy spokój, systematyczne branie leków, a wszystko będzie dobrze. Jeśli masz nadmiar energii, zamiast sprzątać, przejdź się na spacer, dotleń się, poczujesz się dużo lepiej.
Rodzina: Nie daj się wykorzystywać. Potrzeby bliskich są ważne, ale Ty i Twój czas są również istotne. Postaraj się tak wszystko zaplanować, aby nikt nie poczuł się urażony Twoją nieobecnością czy brakiem pomocy.
Pieniądze: Postaraj się w tym miesiącu o kilka dodatkowych godzin pracy, bądź jakiś dodatkowy projekt, który da Ci więcej gotówki. Jest ciężko, nie ma co ukrywać, jednak zawsze możesz liczyć na bliskich, którzy z chęcią udzielą Ci wsparcia za Twój wkład w wychowywanie ich pociech.

LEW
Uczucia: W tym miesiącu Lwy czeka spotkanie osoby z przed wielu lat. Jesteś wolny więc co Ci szkodzi. Twoja szkolna miłość, równie samotna jak Ty, pojawi się nieoczekiwanie w Twoim życiu. Tym razem zaryzykuj, nic nie tracisz, a dużo możesz zyskać. Zajęte Lwy nic nie muszą zmieniać.
Zdrowie: W wieku dojrzałym zaczynają „wychodzić”wszystkie dolegliwości. Nie przejmuj się tym, jest ich dużo, ale są niegroźne. Trzeba jednak być pod stałą opieką lekarza i kontrolować ciśnienie i poziom cukru.
Rodzina: Nie masz powodu do narzekań, jesteś blisko z rodzeństwem. Dzieci też masz dobre, oddane i dbające o Twoje potrzeby. Cała rodzina trzyma się razem i daje sobie wsparcie. Możesz uważać się za szczęściarza.
Pieniądze: Emeryturę masz skromną, ale zawsze możesz liczyć na swoich bliskich.
Jakość życia masz dobrą, nie ma fajerwerków, ale nie masz na co narzekać. W tym miesiącu nie pojawią się niespodziewane wydatki więc możesz być spokojny.

PANNA
Uczucia: Uważaj na siebie, wyjazd do sanatorium, wczasy dobrze wpłynie na stan Twojego zdrowia. Jednak nawet tam a zwłaszcza tam nie brakuje oszustów matrymonialnych. Nikt konkretny się nie trafi w tym miesiącu nie trafi wolnym Pannom, a te zajęte nie wymienią swojego partnera na nowszy model.
Zdrowie: Jeśli stać Cię będzie na to, żeby zafundować sobie jednodniowy pobyt w szpitalu celem przebadania całego organizmu, zrób to. Będziesz wiedział,co Ci dolega i będziesz mógł leczyć konkretne dolegliwości. To znacznie poprawi Twoją jakość życia. Jeśli nie dysponujesz taką gotówką, sukcesywnie rób badania i dowiedz się gdzie jest problem.
Rodzina: Pomagasz ile możesz innym, choć kosztuje Cię to dużo energii. Zadbaj o siebie również, o swój odpoczynek, relaks. Zmęczone Panny robią się marudne i niechętne do pomoc. Poinformuj bliskich, że musisz odpocząć, na pewno wykażą się wyrozumiałością i zrozumieniem.
Pieniądze: Pracodawca zaproponuje dodatkowe zlecenie, które da Ci upragniona gotówkę. Twoje życie poprawi się nie tylko materialnie ale również dowartościujesz się. Panny nie będą narzekać na brak pieniędzy nie tylko w tym miesiącu, ale również w następnych.

WAGA
Uczucia: Dojrzałe, wolne Wagi w tym miesiącu zakończą swoją samotność. Na ich drodze stanie nieco młodszy, choć równie samotny mężczyzna. Oboje jesteście samotni, razem poczujecie się lepiej. Wagi pozostające w związku niczego nie zmienią w swoim życiu i związku, wszystko jest dobrze.
Zdrowie: Wiesz doskonale, że masz sporo drobnych dolegliwości, jednak zwróć uwagę na wzrok i słuch. W wieku dojrzałym zaczynają się problemy, masz jeszcze czas aby im skutecznie zapobiegać. Lekarz-specjalista powinien też sprawdzić odcinek szyjny kręgosłupa.
Rodzina: Masz dobrą rodzinę, która zawsze akceptuje Twoje wybory, bez względu na to czy im się to podoba czy nie. W przypadku pojawiających się w Twoim życiu zmian, również wykażą się zrozumieniem i nie będą zastanawiać się czy z Twoim zdrowiem psychicznym wszystko jest ok.
Pieniądze: Nie masz zbyt wiele pieniędzy na przyjemności, mimo tego, że pracujesz i zarabiasz. Masz co prawda propozycje nowej pracy, powinieneś się w końcu zdecydować. Będzie Ci łatwiej i w końcu przyjemniej.

SKORPION
Uczucia: Zajęte Skorpiony niczego nie mają zamiaru zmieniać w swoim życiu. Natomiast te wolne nudzą się bez partnera. Już od kilku lat są same i nie mają zamiaru spędzić reszty życia samotnie. Ten miesiąc niejako Wam podaruje partnera, towarzysza, kogoś z kim będziecie mogli chodzić na spacery i do Waszych ulubionych kawiarenek.
Zdrowie: Leki niestety są kosztowne. Jeżeli możesz chociaż niektóre zamienić na zioła, to bardzo dobrze. Ostatecznie to zioła są bezpieczniejsze. Poza tym lepiej się po nich czujesz, nie drażnią żołądka.
Rodzina: Nie wchodźcie w tym miesiącu w słowne polemiki z bliskimi. Mogą pojawić się kłótnie z powodu różnicy poglądów. Ciężko będzie potem spokojnie siąść do jednego stołu i patrzeć na obrażone, zawzięte miny rodziny.
Pieniądze: Dorabiasz sobie jeszcze, ale masz wrażenie, że blokujesz etat komuś młodemu. Nie powinieneś mieć takich myśli,oni ich nie mają, są jak młode wilki. Pracuj tak długo, jak długo będzie potrzebna Twoja wiedza i doświadczenie. Pieniądze też się przydadzą.

STRZELEC
Uczucia: Wolne, samotne i dojrzałe Strzelce będą miały okazji w tym miesiącu na poznanie partnera. Szybko się okaże, ze nowo poznany to kompletna przecena i do niczego się nie nadaje. Może robić tylko dobre wrażenie. Lepiej dać sobie spokój z taką znajomością.
Zdrowie: Jesteś praktycznie workiem na dolegliwości, ale przecież uwielbiasz się leczyć. Lepiej jednak będzie jak zajmiesz się tylko tymi, które masz naprawdę. Nie wymyślaj dodatkowych schorzeń, lepiej postaw na ruch na świeżym powietrzu i gimnastykę.
Rodzina: Jeśli od czasu do czasu zrobisz prezenty swoim bliskim, nie rozpieścisz ich, a docenisz. Będą się cieszyć jak małe dzieci. Zdobędziesz przychylność i większą sympatię nawet tych nastolatków, które przechodzą okres buntu.
Pieniądze: Powinieneś poszukać sobie dodatkowej pracy, poza tym potrzebujesz kontaktu z ludźmi. Nie możesz ciągle być sam, nie jesteś odludkiem, wyjdź do ludzi. Potrzebujesz towarzystwa i gotówki. Połącz przyjemne z pożytecznym.

KOZIOROŻEC
Uczucia: Łatwy sukces nigdy nie pociągał statecznego Koziorożca. Łatwy znaczy żaden. Dlatego tyle jest wolnych Koziorożców obu płci, jeżeli partnerzy im nie odpowiadali, kończyli znajomość. Wiek dojrzały rządzi się innymi prawami, przestaliście być tacy wybredni, a ten miesiąc przygotował dla Was dużo niespodzianek. Wolne dostaną w prezencie odpowiedniego partnera. Takiego już na resztę długiego zresztą życia. Miłość zakwitnie w waszych sercach, a ciała odmłodnieją.
Zdrowie: Narzekasz na stan zdrowia, ale nie bardzo masz powód. Należy uważać tylko na poziom cukru, cholesterol. Nie zapomnij również o odrobinie gimnastyki, po prostu więcej się ruszaj, chodź na spacery.
Rodzina: Trafiła się Wam bardzo sympatyczna rodzina, niekoniecznie własne dzieci, ale i tak jesteście (a przynajmniej część z Was) rozpieszczani i otoczeni troską. Trochę pomarudzą po poznaniu partnera, ale w końcu przeją nad tym do porządku dziennego. Natomiast wnuki, własne i przybrane będą zachwycone waszą „młodością”.
Pieniądze: Nie pracujecie i nie musicie pracować. Macie tyle zajęć i planów na przyszłość, że życia nie starczy na ich realizację. Praca zarobkowa odeszła w zapomnienie. Czasem tylko, na wyraźną prośbę i za pieniądze, zrobicie projekt lub aranżację. Nie musicie się martwić o swoją przyszłość.

WODNIK
Uczucia: Wiek dojrzały ma swoje prawa, każda znajomość może być szybciej rozwijać niż jak byłeś młody. Nie masz już tyle siły i ochoty co kiedyś, a podchody już Cię nie bawią. Powodzenie u płci przeciwnej przełoży się na możliwość dokonania wyboru.
Zdrowie: Masz drobne problemy zdrowotne, zwróć uwagę na ciśnienie i krążenie. Sprawdź stawy biodrowe, a jeśli się zdecydujesz na rehabilitację, pamiętaj – tylko pod okiem specjalisty.
Rodzina: Chociaż niektórym członkom rodziny wydajesz się zwariowanym seniorem, to i tak jesteś kochany przez bliskich. Zawsze Cię wspierają i tak będzie w obliczu nadchodzących zmian w Twoim życiu. Ze spokojem podejdą do Twoich nowych pasji i pomysłów.
Pieniądze: Masz dodatkową pracę, trochę dla zarobku trochę dla towarzystwa. Twoje doświadczenie i wiedza bardzo się przydają, a szef nie ma zamiaru zrezygnować z Twojej pomocy. Będzie coraz lepiej, a w połowie miesiąca dowiesz się o planowanej podwyżce. Poczujesz się doceniony.

RYBY
Uczucie: Wrażliwe Ryby uważają, że oprócz miłości do dzieci i wnuków nic je więcej nie czeka. Powinnyście mieć więcej zaufania do losu, w drugiej połowie miesiące spotkacie kogoś bardzo interesującego. Warto z kimś takim nawiązać bliższą znajomość, to Twoja połówka, bliźniacza dusza. To ktoś, kogo nie możesz ominąć.
Zdrowie: Twój kręgosłup jest do kapitalnego remontu. Potrzebna Ci jak najszybciej rehabilitacja. Zacznij poważnie taktować swoje schorzenia, nie udawaj, że ich nie ma. Nie bądź beztroski i nie lekceważ kręgosłupa.
Rodzina: Nie pozwalasz nikomu ingerować w swoje życie. Wysłuchasz co mają Ci do powiedzenia, ale i tak w każdej sytuacji postąpisz jak uważasz, nawet jeśli miałby to być samotny wyjazd do nieznanego kraju, o którym skrycie marzysz wieczorami.
Pieniądze: Jeszcze pracujesz, chociaż rodzina najchętniej widziałaby Cię w domu. Masz możliwość wyjścia „do ludzi” i nie powinnaś za bardzo przejmować się ich opinią. Masz z tego trochę pieniędzy, przebywasz wśród ludzi i dzięki pracy możesz pozwolić sobie na wycieczki i przyjemności na które masz ochotę.

Źródło:  www.wrozbyonline.pl