„Odjechana zabawa andrzejkowa z Dj Wiką – nie tylko dla osób starszych!” odbędzie się 18 listopada 2017 w Miejskim Ośrodku Kultury. Będzie to międzypokoleniowa potańcówka z najbardziej znaną, najstarszą DJ-ką w Polsce. Wstęp na bezpłatne zaproszenia dostępne w MOK-u!

Najstarsza DJ-ka w Polsce zagra w Pierwszej Stolicy
18 listopada 2017, na zaproszenie Prezydenta Miasta Gniezna oraz Miejskiej Rady Seniorów, do Gniezna przyjedzie najstarsza w Polsce, a może i na świecie DJ-seniorka, DJ Wika!

Wirginia Szmyt, znana bardziej jako DJ Wika, przez większość życia pracowała z trudną młodzieżą jako pedagog szkolny – obecnie jest twarzą Radia S, gwiazdą warszawskich potańcówek międzypokoleniowych. Działa jako aktywistka przy wielu kampaniach społecznych, ukierunkowanych na uwrażliwienie Polaków na los seniorów; współorganizuje parady seniorów. Niezwykła charyzma i stała aktywność sprawia że nie boi się robić rzeczy wesołych, szalonych; na przekór skostniałego myślenia o starości.

Zapraszamy w sobotę, 18 listopada 2017, na godzinę 17:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury. Nieodpłatne zaproszenia można odbierać w sekretariacie MOK. Warto się pośpieszyć, bo miejsca są ograniczone!

DJ Wika grała w Grudziądzu

Źródło: www.gniezno.naszemiasto.pl