„Lato z Radiem” to impreza, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Najlepsi wykonawcy polskiej sceny muzycznej, audycje na żywo w radiowej Jedynce z niezapomnianym sygnałem „Polki Dziadek”, mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi – to nieodłączne elementy „Lata z Radiem”. Każdego roku w koncertach „Lata z Radiem” bierze udział 0,5 mln Polaków.

„Lato z Radiem” odwiedzi Augustów w sobotę, 20 sierpnia. W ciągu dnia na Rynku Zygmunta Augusta prowadzone będzie plenerowe studio „Lata z Radiem” nadające audycje na żywo z Augustowa na antenie Programu 1 Polskiego Radia. A już od godziny 16.00 ruszą zabawy i koncerty na scenie ustawionej na placu przy amfiteatrze nad jeziorem Necko. Przed Augustowską publicznością wystąpią:

Dzieci z Brodą – zespół dziecięcy założony przez Joszko Brodę, którego folkowy repertuar opowiada o nadziei, miłości i przebaczeniu. Dziecięce śpiewy przy akompaniamencie profesjonalnych muzyków zachwycają młodszych i starszych.

Loka – polski zespół muzyczny, który zadebiutował w 2012 r. przebojem „Prawdziwe powietrze”, a ostatni singiel „Tańczę sam!” grupa wykonała podczas konkursu SuperPremier na Festiwalu w Opolu.

Patrycja Markowska – wielokrotnie nagradzana wokalistka rockowa, która nagrała sześć płyt (dwie z nich ze statusami płyt platynowych), a jej najbardziej znane utwory tygodniami okupowały listy przebojów.

Perfect – polski zespół rockowy, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Charyzmatyczny wokalista Grzegorz Markowski i utwory, które na pamięć zna cała Polska gwarantują znakomitą zabawę i niezwykłe emocje. Zespół niedawno obchodził 35-lecie istnienia, a ich ostatnia płyta „DaDaDam” uzyskała status platynowej.
Na terenie imprezy działać będzie Park Rozrywki dla dzieci i strefa gastronomii, a koncerty gwiazd zakończy pokaz sztucznych ogni.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy za zakończenie sezonu wakacyjnego w Augustowie!

lato_z_radiem_plakat

Źródło: www.augustow.pl

Źródło: www.augustow.pl