Od dzisiaj na łamach serwisu zdrowy-senior.org  można skorzystać z rad eksperta, którym jest dr n. med. Katarzyna Adamczyk – podolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Krakowskiej Szkoły Wyższej Promocji Zdrowia.

Nauczyciel akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przedmiotów kosmetologia pielęgnacyjna, upiększająca, lecznicza, kosmetologia z elementami podologii, asystent w Zakładzie Kosmetologii Katedry Kosmetologii. Uczestnik konferencji medycznych i podologicznych, autorka publikacji w recenzowanych czasopismach medycznych. Właścicielka gabinetu podologicznego PediMedica w Ustroniu www.pedimedica.pl

Zajmuje się pielęgnacją stóp osób zdrowych oraz chorych, w szczególności diabetyków, osób z chorobami reumatycznymi, przewlekłą niewydolnością żylną, z obrzękami limfatycznymi, niedokrwieniem i zaburzeniami układu nerwowego. Posiada certyfikaty ukończenia wielu specjalistycznych kursów m.in. korekcji wrastających paznokci za pomocą PODOKLAMRY i wykonywania indywidualnych wkładek do butów PODIATECH Sidas Medical.

Jeśli masz pytania do Eksperta, napisz do niego na adres redakcja@zdrowy-senior.org z dopiskiem Podolog.

Źródło: Redakcja Zdrowy-Senior.org