16 września o godzinie 19:00 odbędzie spektakl w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Mężczyzna idealny”. Na deskach Teatru Letniego w Ciechocinku wystąpią:  Katarzyna Cichopek, Maciej Damięcki, Artur Dziurman, Jacek Kawalec.

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, gdyż jest zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka, doktor psychiatrii jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchiaru. Pracuje nad tym w ukryciu, niestety pierwszy egzemplarz ma wiele ukrytych i jawnych wad. Zamierza go zatem udoskonalić metodą przeszczepienia osobowości. Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról – jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem i „rozbierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Oto pytania, na które spróbują odpowiedzieć znani i lubiani aktorzy.

16 września (piątek) godz.19.00 „MĘŻCZYZNA IDEALNY”, komedia terapeutyczna, bilet w cenie 55 złotych

Bilety i karnety do nabycia (od 25.08 czwartek) w sekretariacie MCK – I piętro od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 i w dniu spektaklu w Teatrze Letnim od godz. 18.00. Przyjmowane są również płatności przelewem po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem: 54 234 18 94

Źródło: www.ciechocinek.pl