04.01 (czwartek) – ul. Smolna 13, 4 piętro, godziny 13:00-15:00 – Spotkanie z osobami angażującymi się w działania fundacji i organizowanie inicjatyw. Zapraszamy osoby, które chcą wprowadzić w życie swoje pomysły i/lub potrzebują wsparcia w kreatywności. Prowadzący Diana Wyrębek Walters i Kasandra Heredia. (Spotkanie w ramach Centrum Inicjatyw Wolontariackich Warszawskiego Centrum Aktywności Seniorów)

08.01 (poniedziałek) – ul. Smolna 13, 4 piętro, godziny 12:00-15:00 – Warsztaty ‚Jak skutecznie się komunikować’. Podczas spotkania zostanie poruszona tematyka emocji, sytuacji konfliktowych i metod radzenia sobie z nimi. Uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i wziąć udział w dyskusji. Prowadzący: Diana Wyrębek Walters i Agata Jóźwik. (Spotkanie w ramach warsztatów animacyjnych Warszawskiego Inkubatora Międzypokoleniowego).
Zapisy pod numerem telefonu: 733 563 311

18.01 (czwartek) – ul. Smolna 13, 4 piętro, godziny 13:00-15:00 – Spotkanie z osobami angażującymi się w działania fundacji i organizowanie inicjatyw. Zapraszamy osoby, które chcą wprowadzić w życie swoje pomysły i/lub potrzebują wsparcia w kreatywności.
Prowadzący Diana Wyrębek Walters i Kasandra Heredia. (Spotkanie w ramach Centrum Inicjatyw Wolontariackich Warszawskiego Centrum Aktywności Seniorów)

22.01 ( poniedziałek) – Pracownia Duży Pokój, ul. Warecka 4/6 (Wejście od ul. Kubusia Puchatka), godziny 13:00-16:00 – Spotkanie międzypokoleniowe ‚W mieście najważniejsi są ludzie. Żoliborz- zagłębie artystyczne’. Spotkanie poświęcone znanym i mniej znanym artystom z warszawskiego Żoliborza. W planie wykład oraz dyskusja. Prowadzący: Bogdan Falicki
(Spotkanie w ramach Warszawskiego Inkubatora Międzypokoleniowego)

26.01 (piątek) – Warsztat Warszawski, pl. Konstytucji 4, godziny 14:00-17:00 – Kawiarenka Varsawianistyczna – ‚Gwara Warszawska’ warsztaty interakcyjne o ciekawostkach języka stolicy. Zapraszamy zarówno osoby, które były na spotkaniu w grudniu jak i nowych uczestników.
Prowadzący : Martyna Goździuk – przewodnik po Warszawie, specjalizujący się w dzielnicach prawobrzeżnych. Od 2015 r. pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia Gwara Warszawska.
(Spotkanie w ramach Warszawskiego Inkubatora Międzypokoleniowego)

Projekty – „Warszawskie Centrum Aktywności Seniorów” oraz „Warszawski Inkubator Międzypokoleniowy”- są współfinansowane przez m.st. Warszawa, w ramach działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.
Więcej informacji na temat działań fundacji na stronie www.razem-fundacja.org i www.miedzypokoleniowo.pl
tel: 733 563 311 (telefon czynny od poniedziałku do czwartku między 10-18)
e-mail: twojpsycholog2@gmail.com , adres: Warszawa, ul. Smolna 13, pok. 402 (IV piętro)

Źródło: www.razem-fundacja.org