Zapraszamy Państwa na bezpłatną konferencję dla osób 60+ pt. „Zdrowy Kręgosłup”. Konferencja odbędzie się w najbliższy piątek, 16 marca, w Łodzi, w Centrum Handlowym Sukcesja przy Al. Politechniki 1 (poziom -1). Rozpoczęcie o godz. 12.00.

W spotkaniu udział wezmą eksperci w zakresie fizjoterapii, nordic-walking oraz tai-chi. Seniorzy dowiedzą się, co robić, by jak najdłużej zachować kręgosłup w dobrej formie, jak prawidłowo chodzić z kijkami, a także jak dzięki zajęciom rekreacyjno – ruchowym osiągnąć harmonię ciała i ducha.
Podczas spotkania odbędzie się także wspólne układanie mandali według projektu Anny Pacholik, studentki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof Cwynar, piosenkarz, kompozytor i społecznik.

Konferencja „Zdrowy Kręgosłup” będzie drugim z cyklu spotkaniem zaplanowanym na 2018 rok przez DOZ Fundację dbam o zdrowie z myślą o osobach starszych. Konferencje i spotkania dla osób 60+ są elementem realizowanej przez DOZ Fundację dbam o zdrowie misji pomocy seniorom. Każde ze spotkań dotyczyć będzie innego zagadnienia zdrowotnego, istotnego dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia seniorów. Za wartość merytoryczną spotkań odpowiadać będą cenieni eksperci oraz specjaliści z wybranych dziedzin – lekarze, dietetycy, psychologowie, terapeuci, fizjoterapeuci oraz farmaceuci.

Źródło: Organizator