Serdecznie zapraszamy na wieczorek taneczny w klimacie lat 20. i 30. inaugurujący otwarcie „Przestrzeni Trzeciego Wieku” Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskiego Centrum Seniora.

26 czerwca, godz. 18.00, pl. Solidarności 1/3/5 (IV piętro) we Wrocławiu.

Podczas wydarzenia przeniesiemy się we wspaniały, beztroski świat twórczości Eugeniusza Bodo, Henryka Warsa, Hanki Ordonówny. Znakomici soliści wykonają takie szlagiery, jak „Jesienne róże”, „Zimny drań”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Sex appeal”, „Powróćmy jak za dawnych lat”.

Zapraszamy na magiczny wieczór przy kultowych piosenkach, które nuciły i nucą pokolenia aż do dziś! Dodatkowo podczas uroczystego balu wrocławscy Seniorzy będą mieli okazję wziąć udział w wielu konkursach i zabawach, a także spróbować swoich sił w tańcach, które triumfowały w przedwojennych kabaretach. Wieczór poprowadzą Maciej Michałkowski i Damian Domalewski, angażując Publiczność do wspólnej zabawy.

Wystąpią:

Mariola Augustyn- wokal

Tomasz Maleszewski- wokal

Balet Sceny Kamienica

Ivan Zhukov- fortepian

 

Wstęp wolny!

Wejściówki do odebrania w punkcie informacyjnym Wrocławskiego Centrum Seniora w godz. 9.00-15.00 (pl. Dominikański 6) oraz 26 czerwca podczas III Wrocławskiego Forum Senioralnego przy stoisku WCS (Dom Technika NOT, ul. Piłsudskiego 74, w godz. 10.00-15.00).

Źródło: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskie Centrum Seniora