Horoskop klasyczny dla Seniora na maj 2019 opracowała Nadija

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/789/Nadija

Horoskop miesięczny klasyczny na miesiąc kwiecień 2019 dla seniora opracowała Nadija

Baran

Uczucia: Potrzebujesz stonowania i wyciszenia, za bardzo dajesz się ponieść negatywnym emocjom, co powoduje, że źle się czujesz nie tylko wewnętrznie, ale i fizycznie. Okazuj więcej zrozumienia swojej drugiej połowie.

Zdrowie: Mogą pojawić się kłopoty z ciśnieniem i wszystkimi rzeczami z tym związanymi, nie bagatelizuj swojego stanu zdrowia. Wszystkiemu można zaradzić wcześniej. Ważne, abyś bardziej zadbał o swoje zdrowie.

Rodzina: Ten miesiąc będzie obfitował w rodzinne spotkania, poczujesz na nowo więź. Spotkanie z kimś po wielu latach, przyczyni się do miłych wspomnień i chęci, aby na powrót nie zatracić tego kontaktu.

Pieniądze: Zdecydowanie musisz zadbać o swoje finanse. W ostatnim czasie, nieco za bardzo potrafisz sobie folgować, co za tym idzie, możesz mieć problem z dopięciem swojego budżetu. Poszukaj racjonalnych oszczędności.

Byk

Uczucia: Nie uciekaj od odpowiedzialności, ponieważ dosięgnie cię szybciej sprawiedliwość, niż myślisz. Co prawda, nie wszystko jest takim, jakim ci się na pierwszy rzut oka wydaje, jednak nie pozostawiaj żadnych niedomówień.

Zdrowie: Kuracja, którą do tej pory stosowałeś, zacznie przynosić pozytywne rezultaty. W końcu odetchniesz pełną piersią. Nie wolno ci jednak zaniedbywać dotychczasowych sukcesów, bo pewne szanse dostaje się tylko raz.

Rodzina: W twoim przypadku, teraz będzie czas, gdzie powiedzenie “z rodzina najlepiej na zdjęciu”, będzie jak najbardziej trafione. Nie przejmuj się zgryźliwościami i złośliwościami ze strony niektórych członków rodziny, rób co mówi ci twoje serce.

Pieniądze: W tym miesiącu, raczej nie będziesz miał powodów do narzekań. W zasadzie wszystko będzie zależało, od tego jak postrzegasz swoją sytuację. Jednak postaraj się nie zachowywać jak przysłowiowy Polak.

Bliźnięta:

Uczucia: Nie bierz na siebie bez potrzeby dodatkowych emocji, są ci zwyczajnie zbędne. Niektóre problemy twoich bliskich, w żaden sposób nie dotyczą ciebie, wspieraj ich, ale nie przejmuj tego na swojego barki, bo szybko się załamiesz.

Zdrowie: Niestety czeka cię lekka nerwówka, nie wszystko będzie zależne od ciebie, więc nie staraj się czegoś zmieniać na siłę. Ważne abyś zadbał o swój spokój ducha, inaczej przełoży się to również na twój stan fizyczny.

Rodzina: Będziesz miał duże wsparcie w swojej rodzinie, zwłaszcza w jej męskiej części. Nie wstydź się prosić o pomoc, która będzie ci w danym momencie potrzebna. Sprawy z dawnych lat, teraz znajdą swój finał.

Pieniądze: Staniesz na pewnym rozdrożu, jednak drogę którą będziesz musiał wybrać, tak czy inaczej będzie dla ciebie korzystna. Możliwe, że znajdziesz dodatkowe źródło dochodu, co pozwoli ci na spokojny czas, bez zmartwień w sferze finansów.

Rak

Uczucia: Aby można było coś nowego zacząć, musisz zakończyć, coś co nie jest już dla ciebie dobre. Co prawda, nie będzie łatwo, ale dość szybko uzmysłowisz sobie, co jest dla ciebie najlepsze.

Zdrowie: Ten miesiąc będzie trochę jak koło fortuny. Jednego dnia będziesz tryskał energią i będziesz w stanie przenosić góry, a zaraz następnego ledwo będziesz w stanie się podnieść z łóżka. Postaraj się stosować suplementację, znacznie ci pomoże przetrwać gorszy czas.

Rodzina: Nie walcz o coś, co już dawno przestało istnieć. Jeśli widzisz, że osoby z twojej rodziny unikają z tobą kontaktu, nie próbuj utrzymać tego na siłę, efekt będzie zupełnie odwrotny. Skup się na tym co jest ci drogie.

Pieniądze: To czas kiedy zaczniesz iść po swoje, czy to sprawy urzędowe, czy sprawy zawodowe. Tak czy inaczej, wszystko będzie się wiązało z większymi funduszami w twojej kieszeni. Jednak nie spodziewaj się spektakularnych efektów od razu, wszystko w swoim czasie.

Lew

Uczucia: W koło ciebie sporo się będzie teraz działo. Nie zawsze będzie ci to pasować, ale to ty będziesz musiał trzymać wszystko żelazną ręką. Nie zapominaj również, że w tym wszystkim jesteś ważny i daj sobie od czasu do czasu oddech i informuj o tym bliskich.

Zdrowie: Przez jakiś czas byłeś zasiedziały i nie wiele chciało ci się robić, nawet właśnie w kwestiach twojego zdrowia. W tym miesiącu czeka cię sporo biegania po lekarzach różnych specjalizacji.

Rodzina: Po raz kolejny staniesz się rozjemcą, głosem zdrowego rozsądku i wszystkiego co związane jest z radzeniem i trzymaniem w pionie. Możesz być od tego zmęczony, jednak z czasem zobaczysz efekty swojej pracy.

Pieniądze: Dbaj o swoje, nie bądź rozrzutny, mimo że będzie ci się wydawało, że hojność to dobra cecha. Nic bardziej mylnego. Tak samo zadbaj, aby dłużnicy, poczuli się do spłaty swojego długu względem ciebie. Miesiąc wydatków i wyborów.

Panna

Uczucia: Coraz częściej będziesz czuł, że jesteś kochany. Ważne, żebyś umiał to wszystko docenić i umiał odwzajemnić te uczucia. Więcej będzie miłych spotkań z najbliższymi. Również poświęcaj więcej uwagi swojej drugiej połowie.

Zdrowie: W tym miesiącu postaraj się zachować we wszystkim umiar, możesz mieć problemy zarówno ze stresem, jak i z układem trawiennym. Niestety masz tendencję do przesady. Zadbaj również o swoją kondycję fizyczną.

Rodzina: Wejdziesz w konflikt z bliską osobą. Nie bierz wszystkiego do siebie, czasem trzeba odpuścić, tym bardziej, że niestety to ty lub twoje zachowanie będzie głównym powodem konfliktu.

Pieniądze: Twoja kondycja finansowa ulegnie znacznej poprawie, jednak do wszystkich zobowiązań i wydatków podchodź z odpowiednią rozwagą. Będziesz musiał zaplanować swoje wydatki na kilka lub kilkanaście tygodni do przodu.

Waga

Uczucia: Bardzo dużo zaczyna się dziać w twoim życiu, nie koniecznie będziesz umiał poradzić sobie sam z tym wszystkim. Ważne abyś nie zamykał się w sobie i nie wstydził, tego co się z tobą będzie działo. Masz wsparcie w partnerze.

Zdrowie: Uważaj na wszelkie urazy, zwłaszcza kończyn górnych. Staraj się unikać czynności, przy których możesz nadwyrężyć ręce. Nawet noszenie zbyt ciężkich zakupów, może się przyczynić do kontuzji.

Rodzina: W tym miesiącu bardzo dużo czasu będziesz spędzał w domu, czy w plenerze, ale w rodzinnym gronie. Odkryjesz na nowe pewne uroki bycia razem. Odpoczniesz i będziesz się cieszył tym co los ci przyniesie.

Pieniądze: W maju czeka cię nieco więcej wydatków, jednak na szczęście nie nadszarpną mocno twojego budżetu. Dzięki temu, że myślisz z wyprzedzeniem o pewnych rzeczach, teraz będziesz miał spokojną głowę.

Skorpion

Uczucia: Będą targać tobą wręcz skrajne emocje. Przez tą huśtawkę, dość mocno będą poszkodowani twoi bliscy. Nie zwalaj na nich swojego wewnętrznego chaosu. Ale jednocześnie nie obawiaj się mówić o tym na głos.

Zdrowie: Będziesz znacznie aktywniejszy, jednak nie porywaj się z motyką na słońce. Może się okazać, że niestety głowa chce, ale ciało nie nadąża. Szybko możesz nabawić się różnych kontuzji, czy też zakwasów.

Rodzina: Sporo czasu będziesz spędzać w rodzinnym gronie. Postaraj się być w tym bardziej aktywny, z reguły jesteś gdzieś nieco z boku. Tym razem zaskocz wszystkich i pokaż że umiesz się bawić.

Pieniądze: W maju nie musisz martwić się o swoje finanse, wszystko masz dopilnowane i we właściwym miejscu. Pomyśl już o wakacjach, choćby jakiś małym wypadzie za miasto.

Strzelec

Uczucia: Zupełnie niepotrzebnie blokujesz się na pewne doznania, za bardzo się skupiasz na cielesności, co może się przyczynić do konfliktu w twoim związku. Postaw bardziej na uduchowienie, budowanie więzi.

Zdrowie: Definitywnie musisz znaleźć rozwiązanie swoich problemów, ponieważ mocno eksploatujesz swoje ciało, nie dając nic w zamian. To nie dziw się później, że czujesz się tak fatalnie.

Rodzina: W natłoku pracy, nie zapominaj o swoich obowiązkach względem rodziny. Czasami za bardzo dajesz się ponieść, co za tym idzie uważasz się za pokrzywdzonego na tle rodziny. To tak nie jest, biorąc pod uwagę, że dostajesz to co dajesz.

Pieniądze: Będziesz miał w tym miesiącu dobrą rękę do pieniędzy, czegokolwiek się nie dotkniesz będzie ci w jakiś sposób dawało korzyści.

Koziorożec

Uczucia: Chodzisz rozanielony jak nastolatek. Doskonale, nie rób sobie w żaden sposób z tego powodu wyrzutów. Kochaj ludzi i świat. A wszystko wróci do ciebie ze zdwojoną siłą. Twój partner może być nieco zaniepokojony stanem rzeczy, ale nie przejmuj się tym.

Zdrowie: W tym okresie możesz mieć niedobory witamin i mikroelementów. W tej chwili natura zaczyna oferować ci swoje skarby i dobrodziejstwo. Korzystaj z tego pełnymi garściami, unikaj wszelkich rzeczy naszpikowanych chemią.

Rodzina: Teraz twoja rodzina będzie na pierwszym miejscu. Wydarzy się coś w tym miesiącu, gdzie będziesz musiał walczyć o nią jak lew. Ktoś bardzo będzie chciał wam zaszkodzić i zszargać wasze dobre imię.

Pieniądze: Jeśli miałeś w planach jakieś większe wydatki, a przede wszystkim zakupy to jest na to odpowiedni miesiąc. Jedynie analizuj dokładnie i przeliczaj, żebyś się przypadkiem nie przeliczył. Jednak wszelkie kupno i sprzedaż będą dla ciebie atrakcyjne.

Wodnik

Uczucia: Najwięcej uwagi poświęcisz teraz swoim pociechom lub wnukom. Można powiedzieć, że poczujesz się jak nowo narodzony. Przypominając sobie siebie za młodu, od razu poczujesz się lepiej. Może nawet zajmiesz się czymś ekscytującym.

Zdrowie: Poza jakiś drobnymi dolegliwościami, nie widać aby coś się działo z twoim zdrowiem. Dbaj o profilaktykę i odpowiednie dawkowanie, zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej, a długo będziesz się cieszył witalnością i sprawnością.

Rodzina: Skupisz się na swoich potomkach, czy swoich czy kogoś z rodziny, tak czy inaczej młode pokolenie będzie przy tobie. Wzajemnie będziecie pochłaniać od siebie wiedzę. Tak powinno być w każdej rodzinie. Nie narzekaj na lata, bo to kwestia myślenia.

Pieniądze: Widać drobny poślizg w opłacaniu swoich zobowiązań, jednak nie będzie on wynikał z twojej winy. Ważne abyś przy najbliższej okazji wszystko ustawił na odpowiednie tory. Przemyśl jednak możliwość odkładania co nieco, w razie takich awarii.

Ryby

Uczucia: Poczujesz że żyjesz. Może to brzmi kolokwialnie, ale wszystko cię będzie teraz działo w twoim sercu i związku, będzie dodawać ci skrzydeł. Najważniejsza zasada pokochaj siebie, a reszta sama przyjdzie.

Zdrowie: Przebywaj więcej na słońcu, wśród zieleni. To daje ci siłę. Musisz uważać na urazy, potłuczenia. Możesz mieć drobne problemy z błędnikiem. Stąd ewentualnie konsekwencje, ale nie zapomnij się skonsultować z lekarzem.

Rodzina: Większość miesiąca może ci upłynąć na podróżach. No właśnie nie koniecznie z rodziną, ale do rodziny. Zaczniesz odkopywać stare zdjęcia i stwierdzisz, że dawno kogoś nie widziałeś. W ten sposób może się zacząć twoja fantastyczna przygoda.

Pieniądze:W kwestiach finansowych wszystko jest u ciebie w normie. Twoja zapobiegliwość i powściągliwość w wydawaniu pieniędzy, właśnie daje swoje plony. Ale nie przejdź tylko do etapu, węża w kieszeni.

Źródło: www.wrozbyonline.pl