Logo

Horoskop dla seniora na czerwiec 2021 r. opracowała Tarocistka Bell
https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/827/Tarocistka_Bell

BARAN
UCZUCIA: Aura tego miesiąca zachęci Cię do rozwiązywania problemów uczuciowych. Zajęte Barany trzymać będą rękę na pulsie i unikać wszelkich konfliktów. Wolne zaś będą miały nowe perspektywy na miłość.
ZDROWIE: W zdrowiu skoncentruj się na bieżących chorobach.
RODZINA: W sprawach rodzinnych to dobry moment, żeby więcej rozmawiać o oczekiwaniach i potrzebach. Pod koniec miesiąca czekają Cię jakieś rodzinne uroczystości. Tylko się nie wymiguj!
PIENIĄDZE: To dobry moment na wszelkie finansowe operacje. Jest szansa na pojawienie się dodatkowych źródeł pieniędzy.

BYK
UCZUCIA: Nowy miesiąc przyniesie dużo pozytywnych emocji. Zajęte Byki powinny wykazać więcej inicjatywy wobec swojej ukochanej połowy i zabrać ją na randkę, a przy tym zapomnieć o codziennej krzątaninie. Wolne zaś będą miały okazję oczarować kogoś, kto im się podoba.
ZDROWIE: To dobry czas, żeby zadbać o skórę i ogólnie o swoją kondycję oraz lepsze samopoczucie.
RODZINA: Początek miesiąca sprzyjał będzie załatwianiu trudnych spraw rodzinnych. Nagromadzone problemy uda się jednak rozwiązać dla wszystkich z pozytywnym skutkiem.
PIENIĄDZE: W finansach sprostasz wszystkim wydatkom.

BLIŹNIĘTA
UCZUCIA: W tym miesiącu sprzyjać Ci będzie aura miłosna. Zajęte Bliźnięta powinny wykorzystać ten piękny czas na pielęgnowanie miłości, a temperatura uczuć będzie zdecydowanie wyższa. Wolne zaś będą miały szanse na odnowienie relacji z kimś z przeszłości.
ZDROWIE: W obecnym czasie zadbaj o swoją urodę, Dbaj o włosy i paznokcie.
RODZINA: W sprawach rodzinnych podejmuj się szczerych rozmów. Jeśli przeszkadzają Ci czyjeś odwiedziny bez zapowiedzi nie wstydź się zwrócić komuś na to uwagę.
PIENIĄDZE: Sprawy finansowe nie przyniosą zmian. To dobry czas, żeby stale uczyć się trudnej sztuki oszczędzania.

RAK
UCZUCIA: Majowa aura zapewni Ci powodzenie w sprawach miłosnych. Raki będące w stałych relacjach staną się troskliwe i skupione na związku. Wolne zaś o miłości marzyć będą tylko w wyobraźni.
ZDROWIE: Czerwiec to odpowiedni moment, żeby trzymać się diety i rozwiązywać swoje problemy zdrowotne.
RODZINA: Sprawy rodzinne wymagać będą pożegnania przeszłości i otworzenia się na nowe zmiany. Dyskusje nie będą łatwe, ale obecna sytuacja dłużej trwać nie może.
PIENIĄDZE: Finanse w normie. To dobry czas, żeby kontynuować rozpoczęte w poprzednim miesiącu plany finansowe.

LEW
UCZUCIA: Czerwcowa aura zachęci Cię do poprawienia atmosfery w związku. Dbaj o siebie i bądź wyrozumiały dla swojej połowy, a atmosfera od razu się poprawi. Samotne Lwy będą flirtować, ale na nic głębszego nie będą mieć ochoty.
ZDROWIE: Dbaj o swoje zdrowie, dobrze się odżywiaj i wysypiaj się, a organizm Ci się odwdzięczy.
RODZINA: Sprawy rodzinne w miesiącu czerwcu wymagać będą od Ciebie większego zaangażowania. Rodzina będzie oczekiwała, że znajdziesz więcej czasu na zabawę z dziećmi czy pomożesz w pracach na działce. Oczywiście pomagaj, ale nie poświęcaj się bez reszty.
PIENIĄDZE: Pozbądź się niezdrowych przyzwyczajeń i szkodliwych nawyków wydawania kasy na głupoty.

PANNA
UCZUCIA: Mimo pięknego miesiąca czeka Cię trudny okres, bo dla Ciebie to czas, kiedy będziesz musiał zastanowić się nad sensem związku i podjąć ostateczną decyzję. Wolne Panny mają szansę na nowe znajomości, ale jakoś nic z tego nie będzie.
ZDROWIE: W tym miesiącu warto dbać o urodę, spaceruj i bywaj jak najwięcej na świeżym powietrzu.
RODZINA: Początek miesiąca przyniesie rozwiązania dla trudnych spraw rodzinnych. Być może trzeba będzie pozbyć się z otoczenia toksycznych osób, które tylko skłócają Twoją rodzinę.
PIENIĄDZE: To odpowiedni moment na zrobienie generalnych porządków w wydatkach i pozbycie się tych kosztów, które wydają się zbędne.

WAGA
UCZUCIA: Miesiąc obfitował będzie w różne wydarzenia. Zajęte Wagi muszą uważać na nerwy i złośliwości, czasem naprawdę trudno będzie z Tobą wytrzymać. Samotne zaś będą marzyć o miłości, ale takiej co minęła.
ZDROWIE: W czerwcu będziesz w dobrej kondycji, nie zabraknie ci sił witalnych.
RODZINA: Czerwiec zwiastuje sporo uroczystości rodzinnych, to oczywiście szarpnie Twoją kieszeń. Pod koniec miesiąca nie zapomnij, że będziesz musiał opłacić swój wyjazd do sanatorium i nie możesz wszystkich pieniędzy rozdawać rodzinie zwłaszcza tej najmłodszej.
PIENIĄDZE: Dzięki kontrolowaniu wydatków sporo zaoszczędzisz.

SKORPION
UCZUCIA: Aura tego miesiąca pobudzi Cię do działania. Zajęte Skorpiony będą za wszelką cenę realizować wcześniej ustalone plany, niestety nie wszystko może układać się tak gładko, jak tego oczekujesz. Wolne zaś powinny wyzbyć się blokad wobec płci przeciwnej.
ZDROWIE: Ciepła aura miesiąca zachęci Cię do zastosowania detoksu organizmu. W wolnej chwili rób peelingi!
RODZINA: Sprawy rodzinne układać się będą pomyślnie, a Ty będziesz miewał nieustannie gości. Nie przejmuj się tym, tylko przygotuj smaczne jedzenie i cieszcie się możliwymi chwilami spędzonymi razem.
PIENIĄDZE: W finansach pomoże Ci rozsądne myślenie.

STRZELEC
UCZUCIA: Aura tego miesiąca przyniesie różne zaskakujące sytuacje. Zajęte Strzelce powinny mieć się na baczności, jeśli nie chcą by sprawy wierności wymknęły się spod kontroli. Do wolnych zaś odezwie się ktoś z przeszłości, będzie gorąco!
ZDROWIE: Uważaj na pracę w ogrodzie, możesz miewać bóle stawów i kręgosłupa.
RODZINA: W tym miesiącu będziesz pozytywnie nastawiony do relacji rodzinnych. Dzięki większej ilości spotkań uda się zacieśnić więzi. Nie czekaj jednak, aż ktoś Ciebie odwiedzi, warto zadzwonić też ze swojej strony.
PIENIĄDZE: Może pieniądze tego miesiąca będą słabsze, ale nie wpadaj w panikę, poradzisz sobie ze wszystkimi wydatkami.

KOZIOROŻEC
UCZUCIA: Miesiąc czerwiec zachęci Cię do rozmyślań o miłości. Zajęte Koziorożce coraz częściej będą myśleć o tym, co daje im związek, a czego im w tym związku brak. Wolne zaś powinny uważać na maruderów.
ZDROWIE: To dobry czas, żeby słuchać swojego organizmu i zapewnić mu to, co podpowiada Ci intuicja. Nie testuj na sobie nowych diet!
RODZINA: Sprawy rodzinne dadzą Ci wiele do myślenia, bo ktoś z rodziny intensywnie będzie starał się Cię wykorzystać do swoich celów lub potrzeb.
PIENIĄDZE: W finansach nie najgorzej, ale uważaj na tych, którzy będą chcieli Cię naciągnąć na wydatki.

WODNIK
UCZUCIA: Nowy miesiąc otworzy Cię na większą aktywność miłosną. Zajęte Wodniki skupią się na adorowaniu swojej połowy i ożywianiu uczuć. Wolne zaś powinny korzystać z zaproszeń od znajomych, bo mają szanse poznać kogoś interesującego.
ZDROWIE: W tym miesiącu mogą ujawnić się pewne niedomagania. Unikaj też nadmiaru ciastek i ciast.
RODZINA: Aura tego miesiąca przyniesie wiele sympatycznych zaproszeń na udane spotkanie rodzinne. W drugiej połowie miesiąca pojawi się jakiś problem rodzinny, który będzie do szybkiego rozwiązania.
PIENIĄDZE: Uważaj na zakupach, zwłaszcza w spożywczym, możesz wydawać za dużo, a potem będziesz wyrzucać jedzenie.

RYBY
UCZUCIA: Aura tego miesiąca przyniesie wiele pozytywnej energii. Zajęte Ryby wyzwolą się ze swoich kompleksów i zaczną stawiać wymagania partnerowi. Rób to jednak ostrożnie, bo nie na wszystkie zmiany jest on gotowy. Wolne zaś poznają kogoś w czasie podróży do rodziny lub sanatorium.
ZDROWIE: Czerwiec to dobry czas by zadbać o kondycje, zacznij od spacerów.
RODZINA: Aura tego miesiąca zachęci Cię do naprawy relacji rodzinnych. Warto wyjaśnić dawne kwestia spore i dać sobie jeszcze raz szanse na pogodzenie.
PIENIĄDZE: Pieniędzy Ci nie zabraknie, ale jeśli podzielisz się z leniami, to będziesz mieć mniej.