Horokop dla Seniora na lipiec 2018 opracowała Nadija

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/789/Nadija

Baran

Uczucia: Docenisz porządek rzeczy jaki przypadł Ci w udziale. Mimo że, na początku nie do końca będziesz się z tym wszystkim zgadzał. Jednocześnie będziesz chciał pokazać wszystkim dokoła, że potrafisz odwzajemnić uczucia.

Zdrowie: Przede wszystkim będziesz musiał się skupić na swojej witalności. Za oknem piękne słońce, a Ty czujesz się zmęczony i zniechęcony do jakiejkolwiek aktywności. Sprawdź czy nie brakuje Ci witamin. Zacznij stosować zalecaną kurację.

Rodzina: Większość miesiąca upłynie Ci pod znakiem owocnego działania, zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc rodzinie, jednocześnie będziesz sobie budował grunt pod coś większego dla siebie. Dzięki temu, będziesz mógł liczyć na wzajemność.

Pieniądze: Zdecydowanie mocniej będziesz bronił swojego stanowiska w pewnej sprawie, co niewątpliwie, przyczyni się do tego, że jeszcze na tym wszystkim zarobisz. Dzięki asertywności, nie dasz się nabrać, na żadne złote interesy.

Byk

Uczucia: Więcej uwagi poświęcaj, kiedy Twój partner ma Ci coś do powiedzenia. Takie ignorowanie przyczyni się do nieporozumień, a Twój partner będzie się czuł ignorowany, co dla Ciebie później nie wróży nic dobrego.

Zdrowie: Postaw przede wszystkim na wypoczynek, nie ważne jak bardzo masz w głowie ułożony plan działania, to tym razem musisz dać za wygraną. Będziesz narażony na kontuzje, głównie spowodowane niedopatrzeniem i problemami z koncentracją.

Rodzina: To nie będzie najlepszy miesiąc w relacjach rodzinnych, jednak bądź czujny. Nie daj się komuś zaskoczyć, ważne abyś pamiętał co komu obiecałeś, bo swoją gołosłownością tylko zyskasz sobie zawód najbliższych.

Pieniądze: W zasadzie to spoczniesz na laurach, nie do końca będziesz wiedział czemu tak jest. Większość obija się o Twoją słabą kondycję psychofizyczną. Generalnie w finansach będą się pojawiać małe dziury.

Bliźnięta:

Uczucia: Jeśli jesteś w związku, to wszystko nabierze rozpędu. Mianowicie odżyją dawne emocje, podsycisz co nieco swojego partnera w żarze namiętności. Jeśli szukasz miłości to właśnie teraz jest czas na spotkanie, czy rozwinięcie znajomości do realnego związku.

Zdrowie: Nie omijaj okazji do ruchu. Nie koniecznie musisz się katować ćwiczeniami aerobowymi, ale lipcowe wieczory wręcz zapraszają spacerem. Nie zapomnij zregenerować sił, na jakimś choć małym wypadzie nad jezioro, czy nad morze.

Rodzina: Nie bój się mówić o swoich planach i marzeniach, może się okazać, że nie jesteś jedynym, który myśli właśnie o tym. Poczujesz że teraz dzięki wsparciu, będzie odpowiedni czas na realizację pewnych przedsięwzięć.

Pieniądze: Staniesz przed kilkoma ciekawymi propozycjami, nie tylko zwiększającymi zasobność Twojego portfela, ale również dające niesamowitą satysfakcję. Nie szarżuj jednak zbytnio z wydatkami, bo możesz się nieco przeliczyć.

Rak

Uczucia: Rozwiewaj szarą codzienność, nie tylko ze względu na swoje samopoczucie, ale przede wszystkim, aby rozniecić uczucia w swoim partnerze. Niestety obowiązki i brak czasu przyczynia się do tego, że będziecie się od siebie oddalać.

Zdrowie: Zdecydowanie odczujesz skutki przemęczenia, najwyższa pora, aby zaplanować swój wypoczynek. Jednak staraj się nie leżeć odłogiem. Bardzo uważaj na to co i gdzie jadasz, ponieważ niechybnie Twój układ trawienny przypomnij o sobie, że nie jest z żelaza.

Rodzina: Nie wchodź w niepotrzebne dyskusje, mogą zamienić się w ostrą wymianę zdań, bądź awanturę. A skutki jej są ciężkie do przewidzenia. Jednocześnie staniesz się kozłem ofiarnym na ołtarzu całej rodziny.

Pieniądze:W tym miesiącu lepiej daruj sobie wszelkie inwestycje czy „wspaniałe okazje”. Postaw na skromność i sprawdzone produkty.

Lew

Uczucia: Możesz poczuć, że Twoje uczucie się wypaliło, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. Ponieważ poza ciągotami ku nowym przygodom, nie ma w tym nic co da Ci jakiekolwiek oparcie. A później ciężko, o ile w ogóle, przekonasz partnera do swojej uczciwości.

Zdrowie: Miesiąc upłynie Ci pod znakiem energii, w szerokim rozumieniu tego słowa. Nie zabraknie Ci zapału do realizowania siebie. Chęć zmian będzie tak ogromna, że będziesz szedł jak burza. Pamiętaj tylko, że wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

Rodzina: Sporo czasu poświęcisz rodzinie, zwłaszcza najmłodszym jej członkom. Staniesz się dla kogoś mentorem, ale jako dobry duch, co wysłucha, doradzi i pocieszy. Nie wywyższaj się, jak niestety masz zwykle w zwyczaju, bo możesz sporo stracić w oczach rodziny.

Pieniądze: Lipiec przyniesie Ci troszkę ulgi finansowej, dojdzie jakieś nowe zajęcie, zwiększające zasobność Twojego portfela, nie daj się jednak ponosić za bardzo wyobraźni. Jest to dobry czas na oszczędzanie na czarną godzinę.

Panna

Uczucia: Jako samotna panna, bardzo dobitnie odczujesz brak drugiej połówki. Ale nie szukaj na siłę, bo jeszcze bardziej pogłębisz ten stan. W związku zacznie mocno wiać nudą, a Ty będziesz próbował obwiniać partnera, pamiętaj że nigdy wina nie leży tylko po jednej stronie.

Zdrowie: Ogranicz wszelkie używki, najlepiej zrezygnuj z nich całkowicie. Szykuje się dla Ciebie jakieś zatrucie, nie koniecznie wywołane czymś co zjadłeś, czy wypiłeś. Zwyczajnie odezwie się organizm, na zasadzie jesteś tym co jesz.

Rodzina:Pewne zdarzenie przyczyni się do tego, że bardziej docenisz otaczających cię członków swojej rodziny. Czasem zapominasz, jak ważny dla nich jesteś i potrafisz na nich utyskiwać, mimo że to co robią, jest z czystej troski.

Pieniądze: Jesteś w dobrej passie, nie popadnij z tego w samozachwyt. Bo nie będzie tak zawsze. Teraz los daje Ci szanse, abyś mógł oszczędzić i mieć swoje co nieco, kiedy przyjdzie chudszy moment.

Waga

Uczucia: W ostatnim czasie bardzo mało mówisz o swoich emocjach, a jednocześnie zbyt wiele bierzesz do siebie. Nie tylko wpływa to na Ciebie, ale również na Twoje relacje z partnerem. Nie obawiaj się mówić o tym co Ci leży na sercu.

Zdrowie: Jeśli nie zrobiłeś porządku ze sobą w poprzednim miesiącu, to w tym odczujesz negatywne skutki. Zwłaszcza narażone są u Ciebie oczy. Bardzo uważaj na nadmiar światła, z tego będą również towarzyszyć Ci bóle migrenowe.

Rodzina: Z rodziną sprawa ma się podobnie jak z Twoim partnerem. Ukrywając swoją złość, czy lęki, przede wszystkim ich niepokoisz, ponieważ z miejsca widać, że coś Ci jest. Nie odtrącaj bliskich, teraz właśnie najbardziej ich potrzebujesz.

Pieniądze: Decyzje jakie podejmiesz w tym miesiącu, znacząco wpłyną na kolejne miesiące. Jednak masz w sobie dużo pokory i rozwagi, więc nie twórz sobie problemów, tylko naucz się cieszyć tym co niesie dla Ciebie los.

Skorpion

Uczucia: Poczucie unieszczęśliwienia i apatii. Nie jest to dobra mieszanka, zwłaszcza jeśli nie jesteś sam. Pretensje jakie będziesz miał do partnera, nie koniecznie słuszne, destrukcyjnie wpłyną na waszą relację. Postaraj się wyciszyć, aby uniknąć starć.

Zdrowie: Wszystko tak naprawdę rozbija się o Twoje przemęczenie i brak wiary we własne siły. Za tym wszystkim będzie szła psychosomatyka. Nie możesz odwlekać wizyty u specjalisty, ponieważ po kolej zaczną siadać kolejne układy.

Rodzina: Wykaż odrobinę więcej zainteresowania swoimi najbliższymi, zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością. Coś co wydaje Ci się codziennością, a wręcz normą, dla Twoich bliskich, wcale takie nie musi być.

Pieniądze: W tym miesiącu rozważnie wydawaj pieniądze, ponieważ zbytnia rozrzutność przyczyni się do dziury budżetowe, której w ciągu najbliższych kilku tygodni nie będziesz w stanie załatać.

Strzelec

Uczucia: Twój partner będzie sprawdzał Twoją cierpliwość, postaraj się nie brać do siebie tego co mówi. Ważne abyś Ty też mówił, co leży Ci na sercu, a nie tworzył w sobie kumulację złości i frustracji. Konwersacja przede wszystkim.

Zdrowie: Najprawdopodobniej czeka Cię mała gonitwa po specjalistach, nie koniecznie będzie to wynikało ze złego stanu zdrowia, a bardziej z profilaktyki. Jak zaczniesz, to będzie Ci znacznie łatwiej do wszystkiego się zabrać.

Rodzina: Będziesz odczuwał braki, mianowicie, sam nie do końca byłeś w porządku w stosunku do swojej rodziny, to teraz nie dziw się, że kiedy Ty masz czas, to wszyscy mają już jakieś plany. Oczywiście wspieraj ich, ale to co jest, to naturalna konsekwencja.

Pieniądze: Wszystko będzie szło jak najlepiej, zaczniesz odczuwać daleko idącą ulgę. Jednocześnie będziesz też bardziej asertywny w pewnych tematach, co również przyczyni się do większej stabilizacji w Twoim portfelu.

Koziorożec

Uczucia: Można powiedzieć, że to czas sielanki i rozkwitu. Choć czasem będziesz miał przeświadczenie, że co dobre szybko się kończy. Nic bardziej mylnego, ponieważ wszystko zależy tak naprawdę od Twojego zaangażowania.

Zdrowie: Aura będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi, jeśli już w zeszłym miesiącu zacząłeś coś robić ze sobą, to w tym będziesz się czuł wyśmienicie. Jedynie uważaj na jedzenie na mieście, bo może się skończyć nieprzyjemnym incydentem.

Rodzina: Będziesz się czuł jak między młotem, a kowadłem. Nie daj się wciągnąć w czyjeś gierki, bo tak naprawdę Ty będziesz tym głównym poszkodowanym. Kobieta z twojej najbliższej rodziny, pomoże Ci się pogodzić z pewnymi sprawami.

Pieniądze: Odezwie się w Tobie smykałka do oszczędzania, niewątpliwie, odnajdziesz uroki w tym, że można coś kupić taniej. Można powiedzieć że zrobisz z tego swoje nowe hobby, wszystko ok, dopóki nie zaczniesz komuś wchodzić w paradę.

Wodnik

Uczucia: Ostro będziesz brał sprawy w swoje ręce, będziesz miał dosyć czekania i zastanawiania się. W zasadzie postawisz swojego partnera pod ścianą, tak aby w końcu sam powiedział, na co od dawna czekasz.

Zdrowie: Niestety zdrowie może Ci naprawdę zacząć szwankować w tym miesiącu, głównie uważaj na wszelkiego rodzaju schorzenia związane z sercem i układem krwionośnym. Nie bagatelizuj żadnych objawów, na zasadzie, a samo przejdzie, bo nie przejdzie.

Rodzina: Po wpływem chwili i pewnych wydarzeń, zapałasz chęcią do nawiązania na nowo więzi ze swoją rodziną, nawet tą dalszą. W ostatnich latach nieco się od wszystkich odsunąłeś, ale to wcale nie oznacza, że nie może powrócić syn marnotrawny.

Pieniądze: W tym miesiącu będzie Cię czekać trochę wydatków, większość związana będzie z jakimiś zmianami, remontami, odświeżaniem czegoś. Wydawaj pieniądze z głową, abyś w połowie swojej drogi nie został, z rozgrzebanym remontem i brakami w portfelu.

Ryby

Uczucia: Przemęczenie otaczającym Cię światem przeniesie się również na pole partnerskie. Nie obwiniaj partnera o wszystko. Najlepiej usiądź z nim na spokojnie i rozmawiaj, mów o swoich rozterkach, zamiast krzyczeć, że krzywo postawił kubek.

Zdrowie: Spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, jeśli masz możliwość, pracuj czy odpoczywaj właśnie choćby na balkonie. To przede wszystkim ukoi Twoje nerwy, które mają bardzo destrukcyjny wpływ na Twoje ogólne samopoczucie.

Rodzina: Początek miesiąca raczej będzie obfitował w samotność, jednak już z drugim tygodniem lipca, będzie Cię ciągnęło do ludzi. Będziesz chciał jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi najbliższymi, szykują się miłe podróże.

Pieniądze: Niestety nie wszystko będzie się układać według Twojego wcześniejszego planu, jednak los da Ci kolejną szansę na stabilizację domowego budżetu. Pod koniec miesiąca zaczniesz intensywnie myśleć o jakimś remoncie.

Źródło:  www.wrozbyonline.pl