Autor: Wróżbita Gabriel 

Logo

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1276/Wrozbita_Gabriel

Baran (21 marca -19 kwietnia)
Uczucia: strzeżcie się kłótni waśni i sporów. Niech ten nowy rok zacznie się dla Was w pokoju i bez niepotrzebnych utarczek. Jeżeli pojawią się jakieś konflikty starajcie się je szybko zneutralizować.
Zdrowie: uważajcie przede wszystkim na brak ruchu, ponieważ Wasze kości i stawy mogą dawać o sobie znać, jeżeli tylko możecie, to nowy rok zacznijcie od spacerów biegania i wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych.
Rodzina: być może nowy rok zaczniecie od odcięcie się od starych niepotrzebnych dla Was zwyczajów i tradycji albo po prostu zakończycie znajomość z niektórymi osobami.
Pieniądze: w styczniu nie powinniście się martwić o brak pieniędzy. Wasza sytuacja wydaje się dość stabilna, na miarę oczywiście obecnych czasów i możliwości.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)
Uczucia: osoby w związkach poczują stabilność swoich relacji a osoby samotne będą mogły wreszcie założyć sobie jakieś plany dotyczące stałego związku na przyszłość i już od stycznia zacząć je realizować
Zdrowie: w nowym roku jak najwięcej ruchu i sportu. Pamiętajcie o tym, by utrzymywać twoje ciało w jak najlepszej kondycji. Jeżeli pojawią się jakieś dolegliwości to głównie dotyczyć one będą Waszego ciała i kośćca.
Rodzina: możliwe nieporozumienia rodzinne, kłótnie i spory, ale pamiętajcie, że przy tego typu sytuacjach najważniejsza jest poprawna komunikacja czyli przekazywanie sobie właściwych informacji.
Pieniądze: Waszym głównym źródłem dochodu jest praca a styczeń nie pokazuje żadnych nowych zmian w tym zakresie.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)
Uczucia: jeżeli jesteście w związku, to w styczniu nie powinniście się martwić o jego przyszłość. To będzie miesiąc, w którym pojawią się pozytywne nastroje i szanse na rozwój relacji. Jeżeli jesteś osobą samotną to będzie okazja poznać kogoś w świetle księżyca
Zdrowie: uważajcie na układ krążenia, jeżeli pojawią się jakieś dolegliwości związane z wysokim ciśnieniem to powinniścieu dać się na konsultację lekarską
Rodzina: to może być trudniejszy miesiąc jeżeli chodzi o relacje rodzinne, ale pamiętajcie, że jeżeli pojawiają się jakieś nieporozumienia warto je wyjaśniać od razu, bez czekania na dalsze, czasami przykre konsekwencje.
Pieniądze: wasze finanse są stabilne, nie powinniście się o nie martwić w tym miesiącu.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)
Uczucia: możliwe, że otrzymacie bardzo ciekawą wiadomość. To może być SMS lub e-mail od ukochanej osoby. Jeżeli jesteście samotni to styczeń może być okazją do bardzo ciekawej wymiany miłosnych wiadomości.
Zdrowie: uwaga na wszelkiego rodzaju złamania i skaleczenia, możliwe że w styczniu część Raków podda się szczepieniu przeciwko koronawirusowi.
Rodzina: ważną rolę w Waszej rodzinie odgrywać będą mężczyźni. To na ich barkach spoczywać będzie odpowiedzialność za nią. Jeżeli będziecie potrzebowali porady to zwróćcie się przede wszystkim do męskiej starszyzny rodziny.
Pieniądze: w styczniu nie powinniście się martwić o finanse. Nawet jeżeli pojawią się jakieś większe wydatki to powinniście dać radę utrzymać swoje finanse na stabilnym poziomie.

Lew (23 lipca -22 sierpnia)

Uczucia: osoby samotne będą miały w tym miesiącu problem z poznaniem kogoś interesującego, zaś osoby w związkach mogą odczuwać przesyt lub niejasną atmosfera wokół swoich relacji.
Zdrowie: panowie powinni przede wszystkim zaplanować badania kontrolne i zwrócić uwagę na swoje zdrowie.
Rodzina: możliwe niepotrzebne kłótnie, które da się szybko wyjaśnić pod warunkiem że obie strony sporu będą umiały ze sobą porozmawiać.
Pieniądze: dostaniecie jakiś przelew, przekaz pieniężny. Może to być dodatkowy zastrzyk gotówki, a także innego rodzaju dokumenty związane z finansami.

Panna (23 sierpnia -22 września)
Uczucia: w Waszym związku jest stabilnie, nie macie się czego obawiać. Osoby samotne będą miały okazję wejść poważniejszą znajomość.
Zdrowie: jeżeli pojawią się jakieś dolegliwości to może być potrzeba postawienia dodatkowej diagnozy. Starajcie się nie przemęczać swojego mózgu i psychiki. Odpocznijcie od trudnych tematów i tego informacyjnego szumu.
Rodzina: w relacjach z rodziną wszystko powinno układać się dobrze. Wiele rozmów i spotkań, a także odwzajemnionych pozytywnych relacji i uczuć.
Pieniądze: możecie spodziewać się jakiegoś przelewu dodatkowych pieniędzy bądź też dodatkowego zastrzyku gotówki. Dotrą do Was także rachunki które trzeba będzie opłacić.

Waga (23 września -22 października)
Uczucia: dobra pozytywna i miła atmosfera to będą główne cechy towarzyszące Waszemu związkowi w tym miesiącu.
Zdrowie: zwróćcie uwagę na przewlekłe choroby i zróbcie badania kontrolne.
Rodzina: w rodzinie zapanuje przyjacielska atmosfera. Możecie liczyć na wsparcie swoich bliskich.

Pieniądze: uwaga na nieprzewidziane wydatki. Pilnujcie swoich pieniędzy. Styczeń nie będzie miesiącem na wydawanie, a raczej oszczędzanie swoich środków finansowych.

Skorpion (23 października – 21 listopada)
Uczucia: niektóre skorpiony postanowią w nowym roku zmienić swoje sympatie i uczucia, zakończyć stare i przygotować się na wejście w nowe relacje.
Zdrowie: być może będzie potrzebna wizyta lekarska, nie bagatelizuj objawów, które z pozoru mogą wydawać się niegroźne, ale z czasem dadzą o sobie poważnie znać.
Rodzina: w rodzinie wszystko kręci się w kółko, jeżeli jest dobra atmosfera to taka właśnie będzie się utrzymywać a jeśli coś jest nie tak to ten stan będzie Wam towarzyszyć także z Nowego Roku.
Pieniądze: nie powinniście się martwić o swoje środki finansowe. Wygląda na to, że albo czerpiecie korzyści z dodatkowych źródeł lub też jesteście finansowo dość dobrze ustawieni.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)
Uczucia: panowie będą mieli okazję, by obdarzyć kogoś swoim uczuciem na nowo, a a jeżeli już jesteście w związkach to początek roku ułoży się bardzo pozytywnie dla pogłębiania relacji.
Zdrowie: być może będzie potrzebna jakaś recepta bądź też skierowanie na badania i wykonanie zdjęcia lub innej formy diagnostyki.
Rodzina: to może być trudniejszy miesiąc w relacjach z rodzinę dlatego starajcie się utrzymywać jak najbardziej pozytywne kontakty z jej członkami.
Pieniądze: pilnujcie swoich wydatków, prowadźcie własną małą księgowość. To nie będzie miesiąc na wydawanie pieniędzy.

Koziorożec (22 grudnia -19 stycznia)
Uczucia: związki Koziorożców będą w styczniu stabilne. Nie widać podstaw do rozstań lub jakiś trudniejszych momentów.
Zdrowie: warto zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju przeziębienia, ból gardła czy migdałków. Jeżeli pojawi się kaszel nie lekceważcie go tak samo zresztą jak i gorączkę lub ogólne wyczerpanie organizmu.
Rodzina: tutaj panują dość dobre relacje. Być może jest to rodzina oparta w głównej mierze na matriarchacie, gdzie kobiety odgrywają bardzo ważną rolę.
Pieniądze: w styczniu starajcie się nie planować żadnych poważnych wydatków. Niech to będzie dla Was miesiąc oszczędzania

Wodnik (20 stycznia -18 lutego)
Uczucia: samotne Wodniki zapragną w końcu wejść w jakiś związek, ale będzie to bardzo trudne w najbliższym czasie, a w styczniu wręcz nieosiągalne.
Zdrowie: nie powinniście mieć podstaw do obaw, ale jak zwykle przypominam, by nie lekceważyć żadnych dolegliwości zdrowotnych.
Rodzina: możliwe, że trzeba będzie załatwić jakieś urzędowe sprawy dotyczące rodziny. Ogólnie powinno być stabilnie w relacjach z innymi.
Pieniądze: raz przypływ raz odpływ – tak będą wyglądały finanse w styczniu.

Ryby (19 lutego -20 marca)
Uczucia: uczuciowo płyniecie po bezkresnym oceanie, bardzo wolno rozwijając swoje relacje z partnerką lub partnerem. Bywa, że tą relacją szargają wichry i burze, ale po nich zwykle świeci słońce.
Zdrowie: starajcie się ograniczać picie płynów wyskokowych, warto też sprawdzić czy nadmiar wody w Waszym organizmie nie powoduje jakiś zdrowotnych dolegliwości.
Rodzina: pozytywne momenty w relacjach. Ogólnie panować będzie dobra atmosfera.
Pieniądze: szczególnie panie spod znaku Ryb powinny w tym miesiącu pofolgować swoje zakupowe zapędy.