Horoskop miesięczny klasyczny na miesiąc sierpień 2018 dla seniora opracowała Nadija

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/789/Nadija

Baran

Uczucia: Zbyt wiele rzeczy skrywasz w czeluściach swojego serca, co za tym idzie nie umiesz pogodzić się z kwestiami dotyczącymi emocji w związku. Postaraj się więcej wyrzucać niż gromadzić, poczujesz się znacznie lepiej.

Zdrowie:Postaw na profilaktykę, nie zaszkodzą dodatkowe badania, nie wmawiaj sobie czegoś, czego nie ma, jedynie przez to nabawisz się bólów brzucha od nerwów. Skup się przede wszystkim na wsparciu ziołami.

Rodzina: Wbrew pozorom czeka Cię kilka ciekawych wycieczek z rodziną lub do rodziny. Zaczniesz odnawiać więzi, niektóre już dawno utracone. To czas wspomnień i przyjemnej błogości związanej z wewnętrznym spokojem.

Pieniądze: W kwestiach finansowych tak naprawdę nie masz się o co martwić. Wszystko będzie przychodziło do Ciebie w odpowiednim czasie, jednak nie ulegaj rozluźnieniu swoich obowiązków względem zobowiązań finansowych.

Byk

Uczucia: Zacznij bardziej ufać swojej intuicji, czasami zbyt twardo stąpasz po ziemi, co przyczynia się do zobojętnienia wobec uczuć innych, zwłaszcza Twojej drugiej połówki. Intuicja i empatia powinny być teraz na wysokich obrotach.

Zdrowie: Przestań snuć domysły, zamiast tego obserwuj swoje ciało, a nie snujesz niedorzeczne teorie. Masz wątpliwości idź do specjalisty, może wtedy Cię to uspokoi i nie będziesz się nakręcał. Zadbaj o komfort psychiczny.

Rodzina:Czeka cię nagłe rozstanie, ktoś wyjedzie na bardzo długo. Pożegnanie nie będzie Ci w smak, jednak długofalowo, będzie to miało zbawienny wpływ na rodzinę. Możesz się też spodziewać wieści o nowym członku rodziny.

Pieniądze: Nie rzucaj się na głęboką wodę, w tym miesiącu rozważnie podejmuj decyzje dotyczące finansów i zobowiązań. Nie daj się wciągnąć w żadne dziwne wspaniałe interesy czy inwestycje. Każdy zakup przemyśl dokładnie.

Bliźnięta:

Uczucia: Bardzo intensywnie bronisz się przed uczuciami, chociaż pragniesz je okazywać z całego serca. Dokładnie się zastanów, czego tak naprawdę chcesz od życia, zanim zaczniesz rać najbliższą Ci osobę.

Zdrowie: Możesz odczuwać pewien dyskomfort związany z oczami, nie bagatelizuj tego, ponieważ z czasem może się to przerodzić w coś poważniejszego. Nie zwlekaj z wizytą u specjalisty. Zadbaj również o swój układ krążenia.

Rodzina: Będziesz musiał przyznać nie tylko na forum publicznym, ale przede wszystkim przed samym sobą, że popełniłeś poważny błąd. Nie bój się reakcji rodziny, bo nikt nie będzie Cię potępiał, a przynajmniej większość okaże Ci wsparcie.

Pieniądze: Licz się z każdym groszem, ponieważ w tym miesiącu mogą się pojawić jakieś nieprzewidziane wydatki, nie będą to duże koszta, ale nieco szarpną budżet. Pilnuj dobrze swoich zobowiązań, zwłaszcza tych bankowych.

Rak

Uczucia: Możesz w tym miesiącu mieć zasadniczy problem z podejmowaniem decyzji dotyczących Twojego życia uczuciowego. Ważne w tym wszystkim jest to, abyś nie zapominał co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne i nie rozmieniaj się na drobne, bo nie warto.

Zdrowie: Bardzo uważaj na swój kręgosłup oraz stawy. Teraz bardzo łatwo o przeciążenia i urazy. Groźne dla Ciebie będą wszelkie przeciągi, jak również niech nie zwiedzie Cię aura za oknem. Z dużą rozwagą podchodź do swojego ubioru.

Rodzina: Czeka Cię dość silny konflikt, który niestety sam rozpoczniesz. Jeśli nie odpuścisz w odpowiednim momencie, czas wojenny będzie trwał naprawdę długo. Nie zapominaj, że nie zawsze masz rację, a swoim zacietrzewieniem tylko pogorszysz wszystko.

Pieniądze: Czas nasilonych wydatków, możesz mieć wrażenie, że zobowiązania namnażają się bez końca. Nie daj się skusić żadnymi chwilówkami, abyś niepotrzebnie wpadł w spiralę kolejnych zobowiązań. Cierpliwości, a wszystko się wyprostuje.

Lew

Uczucia: Wrzesień przyniesie dla Ciebie zmiany i uświadomienie sobie pewnych kwestii. Że to czego tak szukałeś od lat, masz tak naprawdę tuż obok. Uda Ci się odciąć od przeszłości, która dość mocno zatruwa Twoją teraźniejszość.

Zdrowie: Zadbaj o swój komfort psychiczny, w sprawach zdrowia fizycznego, nie będziesz miał na co narzekać. Pewne rzeczy będą efektem domina, kiedy zaczniesz czuć się dobrze psychicznie, uda Ci się zadbać o fizyczność i sprostać wszystkiemu bez większego wysiłku.

Rodzina: Sporo się będzie działo w tym miesiącu, postaraj się planować z wyprzedzeniem. Jednocześnie uda Ci się zmienić stosunki w rodzinie i to nie tylko tej najbliższej. Dużo czasu poświęcisz teraz najmłodszemu pokoleniu.

Pieniądze: Nie wszystko złoto, co się świeci. Staniesz przed pewnym dylematem, wybór nie będzie łatwy. Ważne abyś podjął go z rozwagą, nie rób nic na wariackich papierach. Wrzesień absolutnie nie jest dla Ciebie miesiącem spontanicznym.

Panna

Uczucia: Wszystko przychodzi Ci z wielkim trudem, a nadal nie potrafisz zachować pokory. Zwłaszcza jeśli chodzi o lekceważący stosunek do uczuć drugiego człowieka. Takim zachowaniem spowodujesz, że Twój związek nieco się rozluźni.

Zdrowie: Zdecydowanie musisz odstawić używki, które niewątpliwie rujnują Twój organizm. To czas, kiedy zaczniesz odczuwać negatywne skutki, twoich wcześniejszych wyborów. Zdarzy się coś co przyczyni się do tego, że wreszcie otworzysz oczy.

Rodzina: Odsuwasz się od swoich najbliższych, mimo że chcą Ci pomóc, pytają co się dzieje, a Ty czmychasz w kąt i milczysz. No tak się nie da załatwić czegokolwiek. Nie zaprzeczaj samemu sobie, przekonaj się że twoi bliscy wcale nie chcą Ci zaszkodzić.

Pieniądze: W kwestiach finansowych będzie krucho, ale zaciskając nieco pasa, spokojnie sobie z tym dołeczkiem poradzisz. Każdy nawet codzienny zakup, przemyśl czy na pewno tego potrzebujesz. Naprawdę nie szarżuj teraz z pieniędzmi.

Waga

Uczucia: Większość miesiąca upłynie pod znakiem stresu, niestety przełoży się to dość boleśnie na Twoje emocje w stosunku do Twojego partnera. W złości możesz powiedzieć naprawdę coś krzywdzącego, więc jednak postaraj się nieco panować nad tym.

Zdrowie: Mimo, że właśnie kończy się najcieplejszy i najbardziej sprzyjający okres w kwestii aktywności fizycznej i pozbycia się zbędnych kilogramów, tobie przybyło co nieco. Nie rób czegoś na siłę, ale płynnie zadbaj o prawidłową masę ciała.

Rodzina: Większość czasu będziesz się ukrywał przed rodziną. Z jednej strony jest to dla Ciebie pewnego rodzaju odpoczynek i możliwość wytchnienia, ale zbyt długie odsuwanie od siebie bliskich, wcale nie wyjdzie Ci na dobre.

Pieniądze: Niestety ilość poświęcenia i stres nie przeliczy się w żadnej mierze na powiększenie Twoich zasobów. Nie tędy droga. Na finanse co prawda nie będziesz narzekał, ale nie zawsze są one warte tego jak nas degradują.

Skorpion

Uczucia: Nie ulegaj złudzeniu, światło odbite może Cię mamić na wiele sposób. Niestety ciężko jest Ci spojrzeć na swój związek z należytym dystansem, jednak dzięki pewnej osobie, zaczniesz powoli, ale skutecznie otwierać oczy.

Zdrowie: Większość dolegliwości jakie będą Ci towarzyszyć w najbliższym czasie wynika ze stanu w jakim żyjesz. Teraz mogą dość jeszcze nerwobóle i migreny. Postaraj się nie łykać kolejnej tabletki na ból, tylko korzystaj ze środków naturalnych.

Rodzina: Będziesz musiał stanąć na czele swojej rodziny, jako organizator i przywódca. Nie miej pamiętaj, że nie tylko Twoje zdanie się liczy, a raczej demokracja. Inaczej niepotrzebnie stworzysz sobie obrażonych i niezadowolonych w swoim otoczeniu.

Pieniądze: Sprawdzaj dokładnie wszystkie swoje transakcje finansowe, nie ulegaj żadnym wpływom. W tym miesiącu również czeka Cię wypełnianie jakichś dokumentów związanych z finansami, wszystko dokładnie czytaj.

Strzelec

Uczucia: Można powiedzieć, że miłość i w ogóle pozytywne uczucia w Twoim życiu rozkwitają. Możesz się czuć jak małolat i z całej tej euforii zapominać o całym świecie. Czerpiesz z tego swoją siłę do działania i życia.

Zdrowie: Przemęczenie zacznie mocno dawać o sobie, ważne abyś wiedział kiedy należy odpuścić i zadbać o siebie, zanim posuniesz się w konsekwencjach ciut za daleko, aby łatwo z tego wyjść. Dbaj o swój komfort, a przede wszystkim zdrowie, masz je jedno.

Rodzina: Teraz większość rzeczy dotycząca Twojej rodziny będzie Cię nieco irytować. Możesz mieć wrażenie, czy tylko Ty widzisz nieprawidłowości, czy to z tobą jest jest coś nie tak. Ważne abyś nie brał na swoje barki problemów, które tak naprawdę Cię nie dotyczą.

Pieniądze: Możesz mieć mały poślizg finansowy, jednak dość szybko wyjdziesz na prostą i to z nawiązką. Także nie martw się na zapas, bo wszystko będzie się działo w odpowiednim czasie. Musisz o tym pamiętać i nie podejmować pochopnych decyzji.

Koziorożec

Uczucia: Nie taki diabeł straszny jak go malują, za bardzo chcesz czasem zaimponować swojemu partnerowi, co niestety kończy się dla Ciebie fiaskiem. Wrzuć w uczucia więcej luzu, a zobaczysz że brak kontroli, naprawdę może być przyjemny.

Zdrowie: Uda Ci się pokonać pewną dolegliwość, coś co dokuczało Ci od dłuższego czasu, znajdzie swoje rozwiązanie w dość nieoczekiwany sposób, a co ważne skuteczny. Kiedy już poczujesz się lepiej, nie zaprzestawaj działań w tym kierunku.

Rodzina: Nie biczuj siebie za nie swoje błędy. Owszem dobrze że jesteś blisko i chcesz pomagać, jednak nie przejmuj emocji na siebie, bo kiepsko na tym wyjdziesz, a w niczym nie pomożesz. Spójrz nieco szerzej na niektóre zagadnienia.

Pieniądze: Uważaj aby nikt Cię nie wykiwał, nie wierz w żadne złote interesy. Taka inwestycja może Cię więcej kosztować, niż Ci się wydaje i nie tylko o pieniądze chodzi. Zanim wydasz pieniądze obejrzyj je trzy razy.

Wodnik

Uczucia: Jakiś konflikt na zewnątrz, mocno przełoży się na Twoje relacje z partnerem, nie staraj się tłumaczyć z czegoś, czego nie robiłeś. Mów o swoich emocjach o tym co cię gryzie. Nie daj się plotkom zazdrosnych ludzi.

Zdrowie: Zejdź nieco z wysokich obrotów, różne sfery życia dokładają cegiełkę napięcia nerwowego. Większość symptomów chorób wynika u Ciebie właśnie z wysokiego poziomu stresu, z którym dodatkowo masz problem, aby sobie poradzić.

Rodzina: W życiu rodzinnym w tym miesiącu będzie czas na ciekawe pomysły i iście nowatorskie posunięcia. Będzie wam sprzyjać dobra aura, co ważne nauczysz się z tego cieszyć, choć z początku nie będzie wcale łatwo.

Pieniądze: Nie tkwij w dogmatach, których do końca sam nie rozumiesz, głównie dlatego, że nie zauważyłeś kiedy się w nich znalazłeś. Odśwież nieco zapomniane cele, a może się okazać że Twój pomysł będzie bardzo lukratywny.

Ryby

Uczucia: Sporo się będzie działo, niestety huśtawka nastrojów przyczyni się do zachwiania równowagi w związku. Partner będzie się czuł przez Ciebie zdezorientowany. Nie wiń go za to, że nie spełnia Twoich oczekiwań, skoro sam nie wiesz czego potrzebujesz.

Zdrowie: Zdecydowanie zażywasz za dużo używek, które negatywnie wpływają na Twoje funkcjonowanie. Zamiast kolejnej kawy postaw na naturalny izotonik. A co ważne zadbaj o oczyszczanie swojego organizmu.

Rodzina: Niestety tak jak w przypadku partnera, podobnie będzie z Twoją rodziną. Co prawda bardziej będziesz się hamować przy dalszych jej członkach. Za to Ci bliscy mogą mocno oberwać za niewinność. Dąż do poprawy relacji.

Pieniądze: Pomimo, że czasem masz wrażenie, że ciągle wszystkiego jest za mało. Nie zadręczaj się kolejnymi pomysłami na dodatkowe fundusze. Co ma do Ciebie przyjść i tak przyjdzie, nie przyspieszysz. Natomiast musisz nauczyć się dostosować do zaistniałej sytuacji.

Źródło:  www.wrozbyonline.pl