Logo

Horoskop miesięczny dla seniora – kwiecień 2021
Opracowała: Tarocistka Bell
https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/827/Tarocistka_Bell
BARAN
UCZUCIA: Aura tego miesiąca przyniesie inspirujące i ciekawe wydarzenia towarzyskie. Zajęte Barany powinny więcej czasu spędzać z ukochaną osobą. Wybierzcie się gdzieś na spacer, zamiast ciągle siedzieć przed telewizorem. Samotne osoby spod tego znaku powinny być bardziej rozmowne, inaczej trudno będzie do nich dotrzeć.
ZDROWIE: W tym miesiącu zrób coś dla siebie, zadbaj o siebie. Kwiecień to dobry czas na zabiegi. Pamiętaj też o odrobinie relaksu każdego wieczora.
RODZINA: Sprawy rodzinne mogą wymknąć się spod kontroli. Pojawią się problemy na tle przeszłości. Przy świątecznym stole nie roztrząsaj spraw, które i tak nie dadzą się rozwiązać.
PIENIĄDZE: Kwiecień przyniesie większe wydatki związane z domem. W drugiej połowie miesiąca zyskasz jakieś pieniądze ze sprzedaży.

BYK
UCZUCIA: W tym miesiącu postarajcie się więcej rozmawiać. Zajęte Byki powinny skupić się na budowaniu pozytywnej atmosfery. Każdego dnia wyzbywaj się egoizmu i stawaj się coraz bardziej otwarty. Wolne osoby spod tego znaku powinny rozróżniać miłość od przyjaźni, jeśli nie chcą się rozczarować.
ZDROWIE: To dobry czas na dbanie o siebie na świeżym powietrzu. Codziennie spaceruj i korzystaj z dobrej aury. Mogą pojawić się sytuacje, które popsują ci nerwy, dlatego noś przy sobie amulety ochronne.
RODZINA: Spotkania rodzinne będą miłe, ale nie ominie cię narzekanie innych. Nie daj się wciągnąć w rodzinne intrygi. Na ile to możliwe znajdź czas pogaduszki i gry planszowe z wnukami.
PIENIĄDZE: Sytuacja finansowa nie przyniesie większych zmian. W drugiej połowie miesiąca, niektóre osoby będą mogły dorobić sobie poprzez opiekę nad innymi.

BLIŹNIETA
UCZUCIA: Miesiąc kwiecień sprzyjał będzie powstaniu nowych wrażeń emocjonalnych. Zajęte Bliźnięta zdecydują się na ożywianie relacji, która już jakiś czas temu przeszła w fazę stagnacji. Wolne zaś będą roztargnione na tyle, że trudno im będzie zapamiętać imię potencjalnego adoratora.
ZDROWIE: Humor poprawią ci zabiegi pielęgnacyjne. Nowa fryzura albo bluzka. Warto wybrać się do kosmetyczki, a po świętach przejdź na zdrową dietę. Od razu poczujesz się lepiej.
RODZINA: Będzie się działo, telefony, odwiedziny, dyskusje. Od razu zatęsknisz za świętym spokojem. Przyzwyczaiłeś się do czasu, gdzie mogłeś go poświęcać tylko sobie.
PIENIĄDZE: Kasy ci nie zabraknie, ale dbaj o rozsądne gospodarowanie posiadaną gotówką. W drugiej połowie miesiąca zaskoczyć cię może zawyżony rachunek za telefon.

RAK
UCZUCIA: Aura tego miesiąca pozwoli ci na większe cieszenie się sprawami uczuciowymi. Zajęte Raki będą miały więcej czasu dla siebie, a wspólne spacery czy praca w ogrodzie poprawi atmosferę miedzy nimi. Wolne zaś mogą trafić na osoby, które lubią osaczać innych.
ZDROWIE: Kwiecień to dobry miesiąc, by korzystać z coraz to cieplejszych dni. Po prostu ubierz się ciepło i korzystaj ze słońca nawet jeśli zaświeci tylko na chwilę.
RODZINA: Początek miesiąc przyniesie zaangażowanie w sprawy rodzinie. Niestety, ale nie będziesz mógł cieszyć się intensywnymi spotkaniami, raczej rozmowy telefoniczne czy spotkania on –linę. W drugiej połowie miesiąca czeka cię miłe spotkanie w gronie rodziny.
PIENIĄDZE: W kwietniu pilnuj swego portfela i posiadanych oszczędności, bo ktoś zechce wykorzystać twoją naiwność.

LEW
UCZUCIA: W kwietniu raczej będziesz mało romantyczny. Twoja uwaga skupi się na zmianach w domu, może będzie chodziło tylko o zmianę dekoracji, a niektóre Lwy zdecydują się na poważne remonty. Zajęte osobniki będą próbowały zachęcić partnera do wspólnego zaangażowania się. Wolne zaś mogą liczyć na drobne flirty.
ZDROWIE: To dobry miesiąc na zabiegi kosmetyczne. W tym miesiącu unikaj jednak zatłoczonych miejsc, jeśli nie chcesz by dopadł cię wirus.
RODZINA: Sprawy rodzinne nie będą tematem twoich zainteresowań. Trudno ci będzie znaleźć teraz z nimi zrozumienie, bo każdy w rodzinie będzie oczekiwał po tobie czegoś innego. Nie bierz też na siebie dodatkowych obowiązków rodzinnych. Wiadomo kochasz wnuki, ale nie jesteś ich niańkom .
PIENIĄDZE: Sprawy remontów i dekoracji mogą mocno nadszarpnąć twój budżet. Licz się wydatkami, jeśli nie chcesz stracić oszczędności.

PANNA
UCZUCIA: W tym miesiącu postanowisz rozwiązać swoje problemy miłosne. Zajęte Panny skupią się na poprawieniu atmosfery w ich związku. Od dawna z partnerem chodzicie oddzielnymi ścieżkami. Zawalcz z tym!. Samotne Panny powinny być ostrożne, bo trafią na kogoś, kto zechce podstępnie wykorzystać ich serce.
ZDROWIE: Możesz być nieco podenerwowany, dlatego pij melisę i rumianek na uspokojenie, a zakupy rób w osiedlowym sklepiku a niezatłoczonym supermarkecie.
RODZINA: W tym miesiąca rodzinna będzie miała z Tobą ciężko, bo postanowisz zaprowadzić wielkie porządki, jakby u ciebie było brudno? Nie sadzisz droga Panno, że twój pedantyzm bywa czasem dokuczliwy wobec innych.
PIENIĄDZE: To czas kiedy warto zadbać o zrównoważoną dietę, jedz mniej słodkości a więcej sałatek z warzyw i owoców. Od razu poczujesz się lżej.

WAGA
UCZUCIA: Aura tego miesiąca zachęci cię do uniesień miłosnych. Zajęte Wagi będą dbały o czułe gesty, słowa i możliwe jak najczęściej spędzały ze sobą czas. Wolne zaś otworzą się na poszukiwania miłości w Internecie.
ZDROWIE: W kwietniu skup się na regeneracji zarówno duszy, jak i ciała. Każdego dnia pij odpowiednią ilość wody oraz warto robić samodzielnie soki warzywno-owocowe.
RODZINA: Z rodzina czasem bywa dobrze , a czasem tylko na zdjęciu widać wzajemne uśmiechy. To może być trudny czas w sytuacjach rodzinnych, ponieważ możesz poczuć się samotny i opuszczony. Nie martw się wkrótce nadejdą lepsze dni.
PIENIĄDZE: Z finansami będzie różnie, raz całkiem nieźle, raz możesz mieć wrażenie, że masz za duże wydatki. Zapisuj sobie je wszystkie a będziesz mieć nad nimi kontrolę.

SKORPION
UCZUCIA: Aura pogodowa kwietnia obudzi w tobie romantyzm. Zajęte Skorpiony znajdą więcej czasu na wspólne spacery, biesiadowanie czy pracę na działce. Wolne zaś umówią z kimś, kogo ostatnio nie chciały już widywać.
ZDROWIE: W tym tygodniu wzmocnij swoje siły, a w nerwowych sytuacjach pomoże ci uspokajający zapach lawendy.
RODZINA: W rodzinie możesz liczyć na błogi spokój. Domownicy wykażą się dobrym nastrojem i będą cię wyręczać w domowych obowiązkach. Zrozumieć, że trzeba się trzymać z bliskimi i warto dać im drugą szanse.
PIENIĄDZE: Chroń siebie przed stratami, uważaj na wydatki pod wpływem impulsu, bo potem będziesz żałować.

STRZELEC
UCZUCIA: Początek kwietnia i jego świąteczna aura wywoła w Tobie wiele smutku. Zawsze wyjeżdżałeś na święta a tym czasem nie jest to możliwe. Trudno ci będzie się odnaleźć sam na sam w takiej atmosferze. Od połowy kwietnia więcej czasu spędzicie razem na świeżym powietrzu. Wolne zaś nie będą miały miłosnych planów.
ZDROWIE: Aktualny miesiąc zachęcał będzie do ćwiczeń i wzmocnienia wydajności swego ciała.
RODZINA: Czekają cię dyplomatyczne sytuacje rodzinne, chociaż niedzielne obiadki wywołają wiele radości, to w tygodniu każdy będzie zaganiany i będzie miał mało czasu na rozmowy z tobą.
PIENIĄDZE: Z kasą będzie różnie, bo czekają cię tylko drobne wygrane w grach losowych. Pod koniec miesiąca uda ci się dorobić trochę grosza.

KOZIOROŻEC
UCZUCIA: W tym miesiącu czerp z życia pełnymi garściami. Zajęte Koziorożce skupią się na rozwijaniu swojego związku, bo zaczęło im się nudzić. Wolne zaś na swojej drodze spotkają bezinteresowne platoniczne uczucie.
ZDROWIE: Świetny czas na zadbanie o kondycje fizyczną po zimie. Dni coraz dłuższe i cieplejsze. Początkowo na sport wybierz spacer z kijkami.
RODZINA: Kwietniowe sprawy rodzinne służyć będą poszukiwaniem wzajemnego wsparcia. Warto ze sobą rozmawiać i poruszać nawet te najtrudniejsze tematy.
PIENIĄDZE: Może zamarzyć ci się życie z rozmachem, ale zanim zaczniesz szaleć to uważaj, bo na konto nie wpłyną żadne dodatkowe pieniądze.

WODNIK
UCZUCIA: To będzie taki miesiąc rozważań miłosnych. Wiele Wodników będzie potrzebowało zmian uczuciowych, i albo zdecydują się na zakończenie starych bez przyszłości relacji, albo postanowią uczynić coś, by zmienić jej bieg. Samotne zaś odnowią starą znajomość, ale nie rób sobie nadziei.
ZDROWIE: Uważaj na zdrowie, zwłaszcza by nie złapać chorób wirusowych.
RODZINA: Przed świętami czeka cię bieganina w sprawach rodzinnych. Każdy będzie chciałbyś czymś mu pomogła. Dbaj o siebie i naucz się asertywnie odmawiać, jeśli widzisz, że jest to ponad twoje siły.
PIENIĄDZE: Będzie całkiem nieźle ci się wiodło, pod warunkiem, że nie będziesz pożyczał nikomu pieniędzy, bo możesz zapomnieć, kto ile jest ci winien.

RYBY
UCZUCIA: Aura tego miesiąca przyniesie wiele radości. Zajęte Ryby na nowo nauczą się przyjaźnie spoglądać na swoją połowę. Wolne zaś obniżą swoje oczekiwania wobec płci przeciwnej.
ZDROWIE: Powinny kusić cię spacery, ale ubierz się ciepło, bo po spacerze może cię rozboleć głowa, jeśli pozwolisz na to, by cię przewiało.
RODZINA: Sprawy rodzinne mogą przynieść konfliktowe sytuacje. Postaraj się być obiektywny w ocenie najbliższych i nazywaj rzeczy po imieniu.
PIENIĄDZE: W tym miesiącu uważaj podczas transakcji handlowych i finansowych, aby cię nikt nie oszukał.