Horoskop miesięczny klasyczny na miesiąc lipiec 2019 dla seniora opracowała Nadija

Baran

Uczucia: Do końca sam nie wiesz czego chcesz, co oczywiście dość mocno się będzie odbijało na Twoich relacjach, nie tylko z parterem, ale bardziej ogólnie. Zacznij doceniać, to co przypada Ci w udziale, bo z czasem okaże się, że może być za późno.

Zdrowie: Zacznij stosować się do zalecanej kuracji, nie doprowadzaj siebie do ruiny. Możesz mieć spore problemy z witalnością i chęcią do czegokolwiek. Zmiana diety i przyzwyczajeń powinna zmienić Twoje samopoczucie.

Rodzina: Pamiętaj, że co dajesz, to dostajesz. Często zapominasz o tej zależności, więc nie dziw się, że rodzina potrafi odnosić się do Ciebie dość oschle. Wykaż się większą empatią i słuchaj tego co mają Ci do powiedzenia najbliżsi.

Pieniądze: Postaraj się mieć baczenie na swoje finanse, dopilnowanie wszelkich zobowiązań. Jeśli coś Ci umknie, będzie problem z wyrównaniem tego do poprzedniego poziomu. Reszta raczej stabilna i bez niespodzianek.

Byk

Uczucia: Za mało wsłuchujesz się w to co partner ma Ci do powiedzenia, niestety będzie to za sobą niosło nieporozumienia. Zbyt wiele negatywnych emocji wyrzucasz na bliskich, nie mówiąc tak naprawdę, co się z Tobą dzieje.

Zdrowie: Przemęczenie i ogólne kłopoty zdrowotne, będą się nasilać, jeśli nie znajdziesz złotego środka. Przez co również często wpadasz w złość. Postaraj się o więcej wypoczynku, tym bardziej, że aura będzie dla Ciebie sprzyjająca.

Rodzina: Dotrzymuj obietnic, ponieważ szybko może się okazać, że mocno nadszarpnąłeś czyjeś zaufanie, które bardzo ciężko będzie przywrócić. Postaraj się więcej czasu poświęcać zwłaszcza najmłodszym członkom rodziny.

Pieniądze: Nie martw się na zapas, nawet jeśli gdzieś po drodze pojawi się mała dziura budżetowa. Wszystko szybko będzie wracać do normy, pod warunkiem, że pieniądze nie staną się dla Ciebie głównym celem w życiu.

Bliźnięta:

Uczucia: Nie rozpaczaj nad rozlanym mlekiem, jeśli coś poszło nie tak, bądź zawiodłeś swojego partnera, to zwyczajnie to napraw. Akurat tym razem postaraj się nie robić z siebie ofiary, bo nią nie jesteś. Ugnij karku i przeproś.

Zdrowie: Główną uwagę zwracaj na nogi, wszystko co jest związane z krążeniem właśnie w kończynach dolnych. Nie bagatelizuj również oczu, nie odkładaj ciągle na później wizyty u specjalisty, bo dzięki szybkiej reakcji, szybko wyzdrowiejesz.

Rodzina: Uda Ci się sporo czasu spędzić w rodzinnym gronie, czeka Cię sporo chwil na aktywnym wypoczynku, wycieczki, wyjazdy. Ważne abyś umiał wyważyć wszystko i nie bał się spontaniczności.

Pieniądze: W tej kwestii raczej nie masz na co narzekać, jeśli nie będziesz wydawał zbyt wiele na zbyteczne przyjemności. Postaraj się z większym wyprzedzeniem planować swoje wydatki, to nie będziesz musiał się martwić o pieniądze.

Rak

Uczucia: Rozwiewaj szarą codzienność, nie tylko ze względu na swoje samopoczucie, ale przede wszystkim, aby rozniecić uczucia w swoim partnerze. Niestety obowiązki i brak czasu przyczynia się do tego, że będziecie się od siebie oddalać.

Zdrowie: Zdecydowanie odczujesz skutki przemęczenia, najwyższa pora, aby zaplanować swój wypoczynek. Jednak staraj się nie leżeć odłogiem. Bardzo uważaj na to co i gdzie jadasz, ponieważ niechybnie Twój układ trawienny przypomnij o sobie, że nie jest z żelaza.

Rodzina: Nie wchodź w niepotrzebne dyskusje, mogą zamienić się w ostrą wymianę zdań, bądź awanturę. A skutki jej są ciężkie do przewidzenia. Jednocześnie staniesz się kozłem ofiarnym na ołtarzu całej rodziny.

Pieniądze: W tym miesiącu lepiej daruj sobie wszelkie inwestycje czy „wspaniałe okazje”. Postaw na skromność i sprawdzone produkty. Zastanów się czy to co chcesz jest Ci teraz niezbędne do życia. Nie zamartwiaj się tylko podchodź z głową.

Lew

Uczucia: Możesz poczuć, że Twoje uczucie się wypaliło, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. Ponieważ poza ciągotami ku nowym przygodom, nie ma w tym nic co da ci jakiekolwiek oparcie. A później ciężko, o ile w ogóle, przekonasz partnera do swojej uczciwości.

Zdrowie: Miesiąc upłynie ci pod znakiem energii, w szerokim rozumieniu tego słowa. Nie zabraknie ci zapału do realizowania siebie. Chęć zmian będzie tak ogromna, że będziesz szedł jak burza. Pamiętaj tylko, że wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

Rodzina: Sporo czasu poświęcisz rodzinie, zwłaszcza najmłodszym jej członkom. Staniesz się dla kogoś mentorem, ale jako dobry duch, co wysłucha, doradzi i pocieszy. Nie wywyższaj się, jak niestety masz zwykle w zwyczaju, bo możesz sporo stracić w oczach rodziny.

Pieniądze: Lipiec przyniesie ci troszkę ulgi finansowej, dojdzie jakieś nowe zajęcie, zwiększające zasobność Twojego portfela, nie daj się jednak ponosić za bardzo wyobraźni. Jest to dobry czas na oszczędzanie na czarną godzinę.

Panna

Uczucia: Jako samotna panna, bardzo dobitnie odczujesz brak drugiej połówki. Ale nie szukaj na siłę, bo jeszcze bardziej pogłębisz ten stan. W związku zacznie mocno wiać nudą, a Ty będziesz próbował obwiniać partnera, pamiętaj że nigdy wina nie leży tylko po jednej stronie.

Zdrowie: Ogranicz wszelkie używki, najlepiej zrezygnuj z nich całkowicie. Szykuje się dla Ciebie jakieś zatrucie, nie koniecznie wywołane czymś co zjadłeś, czy wypiłeś. Zwyczajnie odezwie się organizm, na zasadzie jesteś tym co jesz.

Rodzina:Pewne zdarzenie przyczyni się do tego, że bardziej docenisz otaczających Cię członków swojej rodziny. Czasem zapominasz, jak ważny dla nich jesteś i potrafisz na nich utyskiwać, mimo że to co robią, jest z czystej troski.

Pieniądze: Jesteś w dobrej passie, nie popadnij z tego w samozachwyt. Bo nie będzie tak zawsze. Teraz los daje Ci szanse, abyś mógł oszczędzić i mieć swoje co nieco, kiedy przyjdzie chudszy moment.

Waga

Uczucia: Możesz mieć problem z wyrażaniem swoich emocji, niestety będzie to miało wpływ na Twoje relacje z partnerem, ponieważ nie będzie wiedział skąd Twoje zachowania. Postaraj się jednak bardziej otwierać i mówić o tym co leży Ci na sercu.

Zdrowie: Jeśli nie zrobiłeś porządku ze sobą w poprzednim miesiącu, to w tym odczujesz negatywne skutki. Zwłaszcza narażone są u Ciebie oczy. Bardzo uważaj na nadmiar światła, z tego będą również towarzyszyć Ci bóle migrenowe.

Rodzina: W relacjach z rodziną sprawa ma się podobnie jak z partnerem. Ukrywając swoją złość, czy lęki, przede wszystkim ich niepokoisz, ponieważ z miejsca widać, że coś Ci jest. Nie odtrącaj bliskich, teraz właśnie najbardziej ich potrzebujesz.

Pieniądze: Decyzje jakie podejmiesz w tym miesiącu, znacząco wpłyną na kolejne miesiące. Jednak masz w sobie dużo pokory i rozwagi, więc nie twórz sobie problemów, tylko naucz się cieszyć tym co niesie dla Ciebie los.

Skorpion

Uczucia: Poczucie unieszczęśliwienia i apatii. Nie jest to dobra mieszanka, zwłaszcza jeśli nie jesteś sam. Pretensje jakie będziesz miał do partnera, nie koniecznie słuszne, destrukcyjnie wpłyną na waszą relację. Postaraj się wyciszyć, aby uniknąć starć.

Zdrowie: Nie lekceważ tego co mówi do Ciebie Twoje ciało, przemęczenie i apatia coraz bardziej będą Ci doskwierać, więc najwyższa pora coś z tym zrobić. Nie myśl ciągle o tym, że masz coś do zrobienia, naucz się korzystać z odpoczynku.

Rodzina: Wykaż odrobinę więcej zainteresowania swoimi najbliższymi, zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością. Coś co wydaje ci się codziennością, a wręcz normą, dla Twoich bliskich, wygląda zupełnie inaczej.

Pieniądze: W tym miesiącu rozważnie wydawaj pieniądze, ponieważ zbytnia rozrzutność przyczyni się do dziury budżetowe, której w ciągu najbliższych kilku tygodni nie będziesz w stanie załatać.

Strzelec

Uczucia: Twój partner będzie sprawdzał Twoją cierpliwość, postaraj się nie brać do siebie tego co mówi. Ważne abyś Ty też mówił, co leży ci na sercu, a nie tworzył w sobie kumulację złości i frustracji. Konwersacja przede wszystkim.

Zdrowie: Najprawdopodobniej czeka cię mała gonitwa po specjalistach, nie koniecznie będzie to wynikało ze złego stanu zdrowia, a bardziej z profilaktyki. Jak zaczniesz, to będzie ci znacznie łatwiej do wszystkiego się zabrać.

Rodzina: Poczujesz, że masz kogoś na kogo możesz liczyć i nie będzie oczekiwał od Ciebie za to żadnej rekompensaty. Z początku możesz szukać drugiego dna, jednak zaufaj swojemu sercu i daj się temu ponieść.

Pieniądze: Wszystko będzie szło jak najlepiej, zaczniesz odczuwać daleko idącą ulgę. Jednocześnie będziesz też bardziej asertywny w pewnych tematach, co również przyczyni się do większej stabilizacji w Twoim portfelu.

Koziorożec

Uczucia: Można powiedzieć, że to czas sielanki i rozkwitu. Choć czasem będziesz miał przeświadczenie, że co dobre szybko się kończy. Nic bardziej mylnego, ponieważ wszystko zależy tak naprawdę od Twojego zaangażowania.

Zdrowie: Aura będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi, jeśli już w zeszłym miesiącu zacząłeś coś robić ze sobą, to w tym będziesz się czuł wyśmienicie. Jedynie uważaj na jedzenie na mieście, bo może się skończyć nieprzyjemnym incydentem.

Rodzina: Będziesz się czuł jak między młotem, a kowadłem. Nie daj się wciągnąć w czyjeś gierki, bo tak naprawdę Ty będziesz tym głównym poszkodowanym. Kobieta z Twojej najbliższej rodziny, pomoże ci się pogodzić z pewnymi sprawami.

Pieniądze: Odezwie się w Tobie smykałka do oszczędzania, niewątpliwie odnajdziesz uroki w tym, że można coś kupić taniej. Można powiedzieć, że zrobisz z tego swoje nowe hobby, wszystko ok, dopóki nie zaczniesz komuś wchodzić w paradę.

Wodnik

Uczucia: Ostro będziesz brał sprawy w swoje ręce, będziesz miał dosyć czekania i zastanawiania się. W zasadzie postawisz swojego partnera pod ścianą, tak aby w końcu sam powiedział, na co od dawna czekasz.

Zdrowie: Niestety zdrowie może ci naprawdę zacząć szwankować w tym miesiącu, głównie uważaj na wszelkiego rodzaju schorzenia związane z sercem i układem krwionośnym. Nie bagatelizuj żadnych objawów, na zasadzie, a samo przejdzie, bo nie przejdzie.

Rodzina: Po wpływem chwili i pewnych wydarzeń, zapałasz chęcią do nawiązania na nowo więzi ze swoją rodziną, nawet tą dalszą. W ostatnich latach nieco się od wszystkich odsunąłeś, ale to wcale nie oznacza, że nie może powrócić syn marnotrawny.

Pieniądze: W tym miesiącu będzie Cię czekać trochę wydatków, większość związana będzie z jakimiś zmianami, remontami, odświeżaniem czegoś. Wydawaj pieniądze z głową, abyś w połowie swojej drogi nie został, z rozgrzebanym remontem i brakami w portfelu.

Ryby

Uczucia: Przemęczenie otaczającym Cię światem przeniesie się również na pole partnerskie. Nie obwiniaj partnera o wszystko. Najlepiej usiądź z nim na spokojnie i rozmawiaj, mów o swoich rozterkach, zamiast krzyczeć, że krzywo postawił kubek.

Zdrowie: Spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, jeśli masz możliwość, pracuj czy odpoczywaj właśnie w plenerze. To przede wszystkim ukoi Twoje nerwy, które mają bardzo destrukcyjny wpływ na Twoje ogólne samopoczucie.

Rodzina: Początek miesiąca raczej będzie obfitował w samotność, jednak już z drugim tygodniem lipca, będzie Cię ciągnęło do ludzi. Będziesz chciał jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi najbliższymi, szykują się ciekawe podróże.

Pieniądze: Niestety nie wszystko będzie się układać według Twojego wcześniejszego planu, jednak los da Ci kolejną szansę na stabilizację domowego budżetu. Pod koniec miesiąca zaczniesz intensywnie myśleć o zmianach w domu.

Źródło: www.wrozbyonline.pl