Czerwiec 2020 roku

Autor: Wróżbita Gabriel https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1276/Wrozbita_Gabriel

Baran (21 marca – 19 kwietnia)
Uczucia: wszyscy zdajemy sobie sprawę, że izolacja w dłuższej perspektywie czasu może też wpłynąć na emocje w związkach. Jeśli zauważysz, że napięcie rośnie, nie generuj dodatkowych nerwów. Może dojść do nieporozumień, a nawet – w niektórych przypadkach – do ostrych spięć. Jeżeli jednak zależy Ci na utrzymaniu relacji, odpuść, bo może się to skończyć agresją a nawet separacją.
Zdrowie: zalecany jest ruch na świeżym powietrzu. Trzeba nabrać siły, dobrze się odżywiać. Dolegliwości, o których już zapomnieliśmy mogą dać o sobie znać. Warto pomyśleć o jakimś energetycznym działaniu np. joga, reiki czy inne aktywności, które pozwalają na korzystny przepływ energii w naszym organizmie.
Rodzina: nawet jeśli są lub były jakieś rodzinne nieporozumienia, teraz uda się je wszystko wyjaśnić. Znajdziecie odpowiednie wskazówki jak to zrobić. Możliwe, że otworzycie sobie furtkę do nowych rodzinnych działań. W sprawach rodzinnych to dobry okres.
Pieniądze: wydatki mogą się piętrzyć, dlatego zachowajcie zdrowy rozsądek i umiar w robieniu zakupów. Mogą się też pojawić jakieś opłaty urzędowe. W dodatku przychód stanął w miejscu. Nie jest to dobry okres na wydawanie ani na podejmowanie dodatkowych zobowiązań finansowych. Ogólnie jednak Twoja sytuacja finansowa powinna być stabilna.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)
Uczucia: dla kobiet spod znaku Byka ten miesiąc stworzy możliwości poznania swojej drugiej połówki. To może być za sprawą większego zainteresowania mężczyzn, osobami płci przeciwnej o tym znaku zodiaku. Panie powinny zadbać w maju o swóju nienaganny wygląd, wyjątkowo pachnieć, być owartymi na nowe znajomości i uśmiechać się do innych. Jeżeli już jesteś w związku droga Pani spod znaku Byka to zauważysz, że świat w tym miesiącu będzie się kręcił wokół Ciebie.
Zdrowie: Wasze zdrowie pokazuje się jako stabilne. Ewentualne dolegliwości mogą się pojawić po stronie kręgosłupa, czy w ogóle kości. Być może prowadzicie ostatnie bardzo stacjonarny tryb życia.
Rodzina: nieporozumienia, czasem kłótnie, poważne rozmowy – to są pojawiające się aspekty życia rodzinnego w maju. Sugestia jest taka, by nie dać się wciągać w niepotrzebne intrygi, czy sprzeczki.
Pieniądze: to może być miesiąc, w którym trzeba będzie się nagimnastykować, żeby wyjść na swoje. To może być jakaś niejednoznaczna intryga wśród osób, które dają Wam pracę i zarobek. Sytuacja finansowa nie jest klarowna, ale trzeba przetrwać ten czas.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)
Uczucia: osoby samotne mają szansę poznania kogoś i odbycia bardzo ciekawej randki. Obojętnie w jakim jesteście wieku, czas na miłość jest zawsze. Trochę inaczej prezentuje się sytuacja u osób w związkach: tutaj możliwe trudne rozmowy.
Zdrowie: mogą pojawić się trudności z oskrzelami lub płucami, kaszlem, ale także złym samopoczuciem czy nawet stanami depresyjnymi. Najlepiej będzie jak skorzystacie w tym czasie z uroków natury, pięknej pogody i świeżego powietrza.
Rodzina: przyjacielska atmosfera, możliwość uzyskania wsparcia i pomocy. Widać, że rodzina Was wspiera. Są osoby, na które możecie liczyć w trudnych momentach.
Pieniądze: sytuacja finansowa wydaje się być stabilna. Możliwe jest nawet jakieś drobne finansowe wsparcie. Taki niewielki, ale jakże ważny dopływ gotówki.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)
Uczucia: maj będzie dla Raków miesiącem wspaniałych uczuć. Szykujcie się na doznania z przeżywania miłości. Otwórzcie się na miłość i obdarzajcie nią swoich bliskich. Nic tak nie poprawia nastroju w trudnym momencie jak wyznawanie miłości i przyjmowanie miłosnych darów.
Zdrowie: płuca, gardło, kaszel – starajcie się unikać miejsc, w których możecie narazić się na złapanie wirusa. Starajcie się też nie forsować swoich nerwów. Wszelkie nerwowe sytuacje mogą wpływać negatywnie na Wasze zdrowie fizyczne.
Rodzina: to będzie dobry miesiąc dla rodziny. Możliwe są miłe niespodzianki. Możliwe też, że spędzicie radosny czas w gronie rodzinnym.
Pieniądze: małe, drobne pieniądze mogą trafić do Waszej kieszeni. Niewykluczone też, że pojawią się nowe perspektywy finansowe, ale nie od razu przyniosą środki finansowe. Starajcie się nie być rozrzutnymi w tym miesiącu. Może uda się coś zaoszczędzić i wrzucić do skarbonki.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)
Uczucia: sytuacja może być zmienna. W jeden dzień napięte nastroje, a na drugi wręcz odwrotnie. Huśtawki nastrojów będą targały Twoimi uczuciami. Jeżeli jesteś w związku i nie czujesz stabilności warto porozmawiać na czym tak naprawdę stoicie.
Zdrowie: uwaga na kończyny dolne, żeby potem nie było w myśl przysłowia: gdyby kózka nie skakała… Nawet jeśli będziecie odczuwać chwilowe pogorszenie samopoczucia to wróci ono do swojego normalnego stanu.
Rodzina: możliwy ślub w Waszej rodzinie lub zawiązanie związku partnerskiego. Wszystko będzie się kręcić wokół związków. To będzie bardzo pozytywny okres dla rodziny.
Pieniądze: sprawdzajcie rachunki, kontrolujcie czy coś nie zostało doliczone niesłusznie. Wydatki z kartką w ręku. Nie czas na niepohamowane inwestycje. Możliwe, że otrzymacie jakiś dokument traktujący o Waszych finansach.

Panna (23 sierpnia – 22 września)
Uczucia: w tej dziedzinie nie spodziewajcie się zwrotów akcji. Słowo: zastój i cisza – jest adekwatne do miesiąca czerwca. Nie będzie raczej burzliwych relacji uczuciowych, ani nawiązywania nowych znajomości. ogólnie raczej to czas na przeczekanie, albo rezygnacja ze związków, które nie przynoszą oczekiwanego spełnienia.
Zdrowie: zwróćcie uwagę na ewentualne stany podgorączkowe i nie lekceważcie wszelkich ich objawów. Gardło, ścięgna, wszelkie stany zapalne również nie powinny umknąć Waszej uwadze. Pomyślcie o wzmocnieniu swojej odporności. Spacer na świeżym powietrzu również przyniesie pozytywne skutki.
Rodzina: mogą nastąpić zmiany w dobrym kierunku. Nowy cykl w relacjach rodzinnych. W niektórych rodzinach Panien możliwe narodzenie dziecka, co wprowadzi również zmiany, ale będą one pozytywnie wpływać na wszystkich członków rodziny.
Pieniądze: panowie będą głównymi utrzymującymi swoje rodziny finansowo. Wygląda na to, że osoby płci męskiej będą lepiej radziły sobie z trudami kryzysu. Jeżeli będziecie potrzebowali wsparcia, to możecie śmiało poprosić panów w swoim otoczeniu o pomoc.

Waga (23 września – 22 października)
Uczucia: nawiązanie nowych znajomości, początek nowych relacji i związków. Czerwiec może okazać się bardzo pozytywnym miesiącem w relacjach uczuciowych. Jeżeli jesteście w związkach to być może podejmiecie wspólnie decyzję o zrobieniu kroku dalej i zawarciu związku małżeńskiego.
Zdrowie: uwaga na alergie skórne. Jeżeli miewacie problemy z tym, to w tym miesiącu trzeba zwrócić na to szczególną uwagę. Jeżeli zaczniecie odczuwać dolegliwości zdrowotne udajcie się koniecznie po poradę do lekarza. Chrońcie także przez infekcjami swóju nos.
Rodzina: mocno i stabilnie trzymacie się w swojej rodzinie. I dobrze, bo jak wiadomo w jedności siła. Być może w przeszłości mogliście nie raz liczyć na członków swojej rodziny.
Pieniądze: sytuacja będzie zmienna i dynamiczna. Raczej starajcie się wydawać tyle ile potrzebujecie. Czerwiec nie jest dla Was miesiącem rozrzutności. Możliwości finansowe będą się poprawiać, ale jeszcze nie teraz. Mogą się pojawić nieprzewidziane wydatki.

Skorpion (23 października – 21 listopada)
Uczucia: ten miesiąc przyniesie do Waszego życia nowe uczucia, radość, nowe znajomości. Jeżeli jesteście już w związkach to możliwe, że zostaniecie obdarzeni porcją uczuć ze strony drugiej połowy. Możliwe też pozytywne zaskoczenia w miłości.
Zdrowie: uwaga na nadmiar płynów w organizmie. Możliwe dolegliwości pęcherza. Nie przesadzajcie z mocnymi trunkami. Unikajcie sytuacji, w których mogą Was dopaść zawroty głowy.
Rodzina: w tym aspekcie dominującą pozycję będą miały Panie. W rodzinie wszystko będzie się kręcić wokół płci pięknej. Starajcie się zauważyć wszystkie kobiety w swojej rodzinie i docenić ich rolę w kształtowaniu się Waszej wspólnoty.
Pieniądze: mogą przyjść zmiany, nieprzewidziane wydatki. Starajcie się trzymać swoje finanse pod kontrolą.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)
Uczucia: samotne Strzelce mogą liczyć na nową miłość, relację. To też zapowiedź nowego początku rozwoju już istniejących związków. Być może w tym okresie niezbyt poważnie będziecie traktowali drugą osobę, bardziej na luzie i z większą spontaniczności podejdziecie do tematu uczuć.
Zdrowie: uwaga na dolegliwości związane z wątrobą i pęcherzykiem żółciowym. Zaleca się prowadzenie odpowiedniego trybu życia i stosowanie zbilansowanej diety. Nie przesadzać z alkoholem i dbać o odpowiednie krążenie krwii.
Rodzina: nastąpią zmiany, które wszystkim przyniosą pozytywne skutki. Możliwe, że w rodzinie pojawi się nowy członek. Ogólnie ten miesiąc będzie okresem zmian.
Pieniądze: finanse mimo sytuacji w jakiej się znaleźliśmy będą stabilne i pozwolą na normalne funkcjonowanie. Raczej trudno dostrzec, że pojawią się kłopoty w tej dziedzinie, ale jak zawsze warto przypomnieć o racjonalizacji wydatków.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)
Uczucia: jedyne co można powiedzieć o uczuciach, to to, że w tym okresie Panie będą miały szansę zawrzeć nowe znajomości. Poza tym w sprawach uczuciowych nie będzie spektakularnych zmian.
Zdrowie: bóle kręgosłupa i ogólnie bóle różnych części ciała. Nie lekceważcie swojego stanu zdrowia. Oszczędzajcie kręgosłup, starajcie się odpocząć i nabrać trochę energii.
Rodzina: cisza, zastój, możliwe chwilowe rozstania z rodziną. Może czasem tak jest lepiej, by na chwilę odciąć się od trudnych tematów i przemyśleć strategię na dalszy okres.
Pieniądze: będą dodatkowe wydatki. Pieniądze gdzieś tam uciekają Wam przez palce różnymi drogami. Może warto przyjrzeć się, gdzie wydajecie niepotrzebnie. Trzeba też rozglądnąć się za dodatkowym źródłem dochodu.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)
Uczucia: możliwe rozstania, separacje, odcięcie się od partnerów. Ten miesiąc nie będzie należał do najszczęśliwszych pod względem uczuć. Osoby samotne nie będą się jeszcze czuły gotowe na nowe relacje.
Zdrowie: krążenie krwii, żyły, tętnice – tam mogą pojawić się dolegliwości. Może warto zasięgnąć w tym temacie dodatkowej opinii lekarskiej.
Rodzina: nastąpi zacieśnienie stosunków rodzinnych. Możliwe, że będziecie chcieli odwiedzić swój dom rodzinny. Ogólnie atmosfera będzie typowo rodzinna. CZas spędzony w domu rodzinnym może mieć pozytywny wpływ na Wasze życie.
Pieniądze: możliwy dodatkowy przypływ pieniędzy. Sytuacja finansowa bywa zmienna, ale na razie będzie stabilna. Istnieje szansa na podpisanie umowy, która pozytywnie wpłynie na Wasze finanse.

Ryby (19 lutego – 20 marca)
Uczucia: panowie spod tego znaku mogą liczyć na poznanie ciekawej osoby i zaangażowanie się uczuciowe. Oczywiście pod warunkiem, że jesteście aktualnie samotni. Dla osób w związkach nie przewiduje się radykalnych zmian.
Zdrowie: panie Ryby powinny zainteresować się sprawami hormonalnymi. Możliwe drobne dolegliwości z narządami żeńskimi i huśtawki nastrojów. U niektórych Ryb pojawią się odczuwalne skutki menopauzy.
Rodzina: nastąpią zmiany w relacjach rodzinnych i będą one skierowane ku dobrym rozwiązaniom. Zanim to jednak nastąpi być może pojawią się rozbieżności zdań, które będą wymagać rozwiązań. Tak czy inaczej, te zmiany będą iść w dobrą stronę.
Pieniądze: podejmiecie jakieś wspólne działanie, którego celem będzie stabilizacja finansowa. Ten miesiąc nie będzie złym okresem pod względem finansowym. Możliwe, że niektóre Ryby podejmą się dodatkowego działania na własną rękę celem uzupełnienia brakującego budżetu.