Sierpień 2020 roku
Autor: Wróżbita Gabriel https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1276/Wrozbita_Gabriel

Baran (21 marca -19 kwietnia)

Uczucia: pojawienie się lub ożywienie uczuć. Sierpień będzie bardzo dobrym miesiącem pod kątem uczuć. Osoby samotne będą poszukiwały nowych uczuć, a osoby w relacjach partnerskich możliwe, że oświadczą się lub przyjmą oświadczyny. Jeżeli jesteście na wakacjach to możliwy flirt miłosny.

Zdrowie: uważajcie na swoje zdrowie. Możliwe zabiegi operacyjne czy drobniejsze zabiegi z ingerencją w ciało. Uważajcie na układ kostny i nie lekceważcie nasilających się dolegliwości.

Rodzina: możliwe, że na jakiś czas postanowicie pobyć dalej od rodziny. Taka separacja dobrze zrobi relacjom i więziom rodzinnym. Możecie się zpoczuć z tego powodu nieco osamotnieni, ale to przejdzie i relacje się poprawią.

Pieniądze: dobry czas na pieniądze, Wasza sytuacja materialna wydaje się być stabilna. Nie ma powodów do obaw.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Uczucia: odrodzenie uczuć lub poznanie nowego partnera lub partnerki. Zapowiedź czegoś, co może odwrócić na korzyść Waszą sytuację uczuciową. Dla osób będących w trudnych relacjach możliwość rozstania, ale z korzyścią dla obu stron.

Zdrowie: dobre zdrowie, nie powinno Wam nic dolegać. Zapowiada się dobry okres jeśli chodzi o sytuację zdrowotną. Uważajcie jedynie na mocno przygrzewające słońce.

Rodzina: czeka Was być może rozmowa w gronie rodzinnym, co co wyjaśni wszelkie nieporozumienia. Wydarzenia dadzą początek nowej sytuacji. Czasami trzeba odciąć coś co przeszkadza i na nowo wejść w kolejny etap życia.

Pieniądze: z tym będzie różnie, musicie uważać na nietypowe lub nieplanowane
wydatki. Gotówki nie przybędzie znacząco, a zatem wszelkie zakupy trzeba planować z ołówkiem w ręku.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Uczucia: starajcie się nie generować niepotrzebnych konfliktów. Czasami o dwa powiedziane za dużo słowa, mogą zburzyć coś, na co długo pracowaliście. Może przyjść ochłodzenie w Waszych relacjach.

Zdrowie: uważajcie na problemy skórne, ale także na problemy związane z siedzącym trybem życia. Również trudności pokarmowe i jelitowe.

Rodzina: może dojść do rodzinnego konfliktu, ale trzeba pamiętać o tym, że w tej rozgrywce nie ma osób wygranych ani przegranych. Konflikt może prowadzić donikąd. Uważajcie też na nieuczciwość wobec Was ze strony niektórych członków rodziny.

Pieniądze: nie wydawajcie zbyt wiele w ty miesiącu. Planujcie wszystko ostrożnie, by na koniec miesiąca nie było bólu związanego z brakiem pieniędzy. To nie jest okres na pozyskanie dodatkowych środków finansowych.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Uczucia: gorący romans. Niewykluczone, że dojdzie do spotkania na tle uczuciowym, ale niezobowiązującego. Osoby samotne mogą przeżyć chwilowe uniesienie uczuciowe. Z kolei w związkach ożywienie uczuć.

Zdrowie: starajcie się nie nadużywać wszelkiego rodzaju używek typu alkohol czy inne środki np. leki psychotropowe lub uzależniające. Możliwe również zaburzenia natury psychicznej, zatem starajcie się nie wpadać w stany lękowe i depresyjne.

Rodzina: monotonia, tak jak od dawna tak i teraz sprawy będą się ciągnąć. Może nie spełnia to Waszych oczekiwań, ale na razie na zmiany nie ma co liczyć.

Pieniądze: powinno być stabilnie. Kontrolujecie swoje wydatki i to jest dobry kierunek. Bądźcie jak szef w firmie dla własnych finansów. Zarządzajcie nimi umiejętnie, a unikniecie w przyszłości finansowych zawirowań.

Lew (23 lipca -22 sierpnia)

Uczucia: stagnacja i wyczekiwanie na lepsze czasy. Jeżeli jesteście osobami samotnymi to dajcie sobie czas na przemyślenie dalszej strategii swoich uczuć. Teraz nie warto kierować się emocjami, a dać szansę zdrowemu rozsądkowi.

Zdrowie: nie powinno się wydarzyć nic niepokojącego. Będziecie zadowoleni ze stanu swojego zdrowia. Możecie ten okres wykorzystać na wszelkiego rodzaju upiększanie siebie.

Rodzina: to będzie trudny czas w relacjach rodzinnych. W dodatku możecie zostać obarczeni dodatkowymi obowiązkami czy odpowiedzialnością. Niewykluczone, że pojawią się stare grzechy, którym trzeba będzie stawić czoło.

Pieniądze: na pracę nie powinniście narzekać, będzie ona zauważona i doceniona. A co za tym idzie również finansowa strona będzie zabezpieczona. Możliwe dodatkowe wynagrodzenie za włożoną pracę.

Panna (23 sierpnia -22 września)

Uczucia: stabilnie, choć bez specjalnego romantycznego rozpieszczania. Jeżeli jesteście w związku, to będzie okres wspólnych działań, wzajemnej opieki.

Zdrowie: uwaga na zaburzenia równowagi i skóry rąk.

Rodzina: możecie liczyć na wsparcie silniejszych i stabilniejszych życiowo członków rodziny. Sprawy rodzinne będą szły w dobrym kierunku. To dobry czas dla rodziny.

Pieniądze: niewykluczona podwyżka, zamknięcie wcześniej rozpoczętych działań, które mają przynieść wymierne korzyści finansowe. Jeżeli rozpoczęliście wcześniej jakieś inwestycje, to będzie czas ich finalizacji.

Waga (23 września -22 października)

Uczucia: zastój albo przestój w sprawach uczuciowych – taka będzie atmosfera w sierpniu u osób spod znaku Wagi. Jeżeli jesteście w związku, to nie spodziewajcie się żadnych spektakularnych przeżyć miłosnych. Osoby samotne będą musiały jeszcze poczekać na swoją okazję.

Zdrowie: mogą dać o sobie znać przypadłości charakterystyczne dla osób w podeszłym wieku. Zaleca się oszczędzanie sił, nie przemęczanie organizmu. Możliwe, że będzie potrzebny mały zabieg lub konsultacja płatna.

Rodzina: możliwe zaręczyny a nawet ślub i wesele u kogoś z członków rodziny. Ogółem atmosfera rodzinna będzie pozytywna. Z pewnością głównym kluczem tego miesiąca będzie wierność przyjętym zasadom moralnym.

Pieniądze: nie widać przypływu gotówki. Będziecie oczekiwać jak dalej potoczy się Wasza sytuacja materialna w tym trudnym okresie. Potrzeba będzie też odpoczynku od ciągłego zmagania się z sytuacją finansową.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Uczucia: tutaj zapowiada się bardzo stabilny i pozytywny czas. Jeżeli jesteście samotni to spodziewajcie się ożywienia w sprawach uczuciowych, a nawet poznania kogoś, kto może na dłużej zagościć w Waszym życiu. Osoby w związkach poczują stabilność uczuć i partnerstwo.

Zdrowie: uwaga na sprawy kobiecie, ale też na dolegliwości narządów płciowych. Nie nadużywajcie alkoholu.

Rodzina: zapowiada się bardzo rodzinny, przyjemny czas spędzony z bliskimi osobami. Może wspólnie wybierzecie się na jakieś wakacje, albo powylegujecie się razem na świeżym powietrzu. Z pewnością powinniście odczuć rodzinne bezpieczeństwo i wspólnotę.

Pieniądze: Wasza sytuacja finansowa będzie się poprawiać. Jeżeli będziecie chcieli wprowadzić jakieś zmiany, to sytuacje będą temu sprzyjać. Nie będzie brakować dobrej energii, żeby układać pozytywnie sprawy zawodowe i finansowe.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Uczucia: jeżeli jesteście już w związku to w sierpniu odczujecie stabilizację uczuciową. Możliwe, że wspólnie z ukochaną osobą spędzicie wspaniały okres w gronie bliskich znajomych. Ogólnie zapowiada się dobra atmosfera, wakacyjne ciepło. Osoby samotne powinny w końcu poznać odpowiednią osobę.

Zdrowie: możecie odczuwać ogólne zmęczenie i trochę zniechęcenie. Być może ostatni okres był trudny i wymagający. Czas pomyśleć o odpoczynku. Uwaga na nadmiar wody w organizmie i problemy trawienne.

Rodzina: dobra pozytywna atmosfera, poczucie bezpieczeństwa. Dobra sytuacja uczuciowa powinna też pozytywnie wpływać na Wasze relacje rodzinne.

Pieniądze: nie czas na wydatki i nieprzemyślane zakupy. Sytuacja finansowa może Wam trochę napsuć krwi, ale nie popadajcie w zbytnie przerażenie. Po prostu trzeba przeczekać ten trudniejszy okres.

Koziorożec (22 grudnia -19 stycznia)

Uczucia: sytuacja jest stabilna i panujecie nad nią doskonale. W związkach spodziewajcie się dużo pozytywnej mocy. Możliwe też mocne uniesienia miłosne.

Zdrowie: kręgosłup i układ kostny – to są dwie sprawy, na które powinniście zwrócić uwagę w najbliższym czasie. Warto pomyśleć o odpoczynku.

Rodzina: możliwe nieporozumienia i dość surowa atmosfera w gronie rodzinnym. Może się już przyzwyczailiście, że w Waszym domu rodzinnym często wprowadzano surowe zasady.

Pieniądze: nie lękajcie się. To nie jest okres sprzyjający finansom. Trzeba jednak nie popadać zbytnio w przerażenie. Taki stan nie trwa wiecznie.

Wodnik (20 stycznia -18 lutego)

Uczucia: możliwe, że w tym okresie niełatwo będzie o ożywienie w uczuciach. Raczej to może prowadzić do wielu rozczarowań. Nie będzie łatwo o zawiązanie nowych miłosnych relacji.

Zdrowie: uwaga na problemy z sercem. Nie bagatelizujcie ciśnienia i innych problemów sercowych.

Rodzina: obawy i lęki w relacjach rodzinnych, ale to minie. Nie ma sensu się zbytnio obarczać różnymi rodzinnymi problemami.

Pieniądze: nie wydawajcie za dużo, bądźcie rozsądni w zakupach. Nie widać przypływu gotówki, ale sytuacja będzie na tyle stabilna, że da się z tym przeżyć.

Ryby (19 lutego -20 marca)

Uczucia: będzie stabilnie, umocnicie swoje relacje z bliską osobą. Możliwe też nawiązanie nowych znajomości przez osoby samotne. Możliwe, że wspólnie zadbacie o siebie mocniej niż w ostatnim czasie.

Zdrowie: uwaga na skaleczenia, drobne zabiegi itp. należy też zadbać w tym czasie o swój układ nerwowy.

Rodzina: możliwe, że poczujecie się nieco wyobcowani z kręgu rodzinnego. Nastąpi taka oschłość w relacjach. Trochę odczujecie zimniejszą temperaturę na tym polu.

Pieniądze: możliwe, że trzeba będzie zaakceptować jakiś nowy stan rzeczy w Waszych finansach. Nie widać przypływu gotówki, ale da się zauważyć, że o pieniądze trzeba będzie sobie zawalczyć ciężką pracą.