Horoskop miesięczny klasyczny na miesiąc wrzesień 2019 dla seniora opracowała Nadija

Baran

Uczucia:Większość miesiąca upłynie Ci na poznawaniu siebie i partnera. Pewne wydarzenie sprawi, że będziesz musiał przewartościować swoje życie i uczucia. Jednak finalnie poczujesz się szczęśliwszy.

Zdrowie: Nie bagatelizuj dolegliwości związanych z oczami. Jeśli tylko zauważysz, że coś się dzieje w tym obszarze, od razu działaj. Masz teraz tendencję do infekcji i niestety rekonwalescencja będzie długa i uciążliwa.

Rodzina: Możesz dość boleśnie odczuwać nieharmonijność w rodzinie, brak stałych elementów, które były dla Ciebie podporą sprawia, że zaczynasz panikować i złościć się bez powodu. Postaraj się spojrzeć na wszystko nieco chłodniej.

Pieniądze: Będziesz miał smykałkę do dobrych inwestycji, więc wykorzystaj ją. Nie obawiaj się, że sobie z czymś nie poradzisz. Ponieważ będziesz miał też coś w rodzaju wykrywacza oszustów, szybko będziesz wiedział kiedy się trzeba wycofać.

Byk

Uczucia: Jakieś kłamstwo wyjdzie na jaw, co oczywiście nieco zaburzy porządek rzeczy, ale jednocześnie zmusi Was do podjęcia działań w związku. Głównie możesz mieć poczucie, że od dawna nie czułeś się tak dobrze.

Zdrowie: Większość Twoich małych dolegliwości wynika z tzw zasiedzenia. Nie musisz od razu brać udziału w maratonie, ale na pewno zacznij uprawiać jakąkolwiek aktywność fizyczną. Już zwykły spacer podniesie wydajność.

Rodzina: W pewien sposób dotrze do Ciebie, że nie masz wpływu na to jakie rzeczy dzieją się w rodzinie i do tej pory zabierałeś się nie od tej strony co potrzeba. Uaktywni się jako osoba czuła, słuchająca, a nie rozkazująca.

Pieniądze: Bardzo pilnuj siebie i swoich finansów. Zanim podejmiesz jakieś decyzje zastanów się kilka razy, niestety w tym okresie możesz być nieco naiwny, co niestety może się wiązać z utratą pewnej części Twoich pieniędzy.

Bliźnięta:

Uczucia: Nie dawaj się wykorzystywać, ponieważ czasami Twój partner żeruje na Twojej miłości. Tak naprawdę nie musisz robić nic, co jest niezgodne z Twoim wewnętrznym głosem. Mów o tym śmiało, bez skrupułów.

Zdrowie: Potrzebujesz odpoczynku, od codzienności, od obowiązków. Przemęczenie przekłada się na Twoje ogólne złe samopoczucie. Jeśli nie masz możliwości oderwania się od codzienności na dłużej, spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu.

Rodzina: Przyjdzie Ci się zmierzyć z demonami przeszłości. Jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują. Pomimo strachu jaki się pojawi, kiedy rodzina dowie się o pewnych rzeczach, spotkasz się ze zrozumieniem i wsparciem.

Pieniądze: Postaw w tym miesiącu na oszczędność. Wystrzegaj się niepotrzebnych zakupów, przeanalizuj również, zakupy codzienne. Z końcem miesiąca sytuacja zacznie się klarować i zaczniesz wychodzić na prostą.

Rak

Uczucia: Nie uzależniaj swojego samopoczucia od zachowań partnera. Możesz mieć problem ze zrozumieniem go, jednak nie musisz wchodzić z nim w interakcje i samemu się nakręcać. Postaw na spokojną rozmowę.

Zdrowie: Niestety ten miesiąc może przynieść Ci kontuzje, zwłaszcza jeśli nie będziesz oszczędzał swojego kręgosłupa i miednicy. Staraj się bardziej rozważnie również rozkładać sobie pracę, abyś ogólnie nie naciągnął czegoś.

Rodzina: Nie miej pretensji do rodziny, jeśli Ty sam się odsuwasz i pragniesz spokoju. Niestety w tej chwili możesz sam nie wiedzieć czego tak naprawdę chcesz. Postaraj się przynajmniej nie obwiniać za nic innych.

Pieniądze: Możesz teraz się znaleźć w małym dołku finansowym, jednak postaraj się zwyczajnie nieco zacisnąć pasa. Bez pożyczania od nikogo, ponieważ wpędzisz się w błędne koło, a w tej chwili nie jest Ci to potrzebne.

Lew

Uczucia: Wejdziesz z partnerem na nieco inny poziom waszych uczuć, będzie to za sprawą wyjaśnienia sobie pewnych kwestii, które psuły klimat między wami. Pamiętaj w miłości ważniejsze jest dawanie.

Zdrowie: Twoim głównym problemem w tym czasie mogą stać się ręce, a konkretnie dłonie. Nie bagatelizuj bólu, czy ograniczeń ruchu w dłoniach. Jeśli szybko zadziałasz, kuracja będzie krótka i skuteczna.

Rodzina: Przed Tobą w tym miesiącu będzie sporo wyzwań związanych z członkami rodziny. Możesz się poczuć jak między młotem, a kowadłem. Możesz mieć wrażenie, że wiesz zbyt wiele, jednak postaraj się odcinać też od tego.

Pieniądze: W tym miesiącu odczujesz delikatną ulgę finansową, jednak nie popadaj z tego powodu w szał zakupowy. Wstrzymaj się jeszcze chwilę z większymi inwestycjami, aby nie przedobrzyć.

Panna

Uczucia: Będziesz w doskonałej komitywie ze swoim partnerem, można śmiało powiedzieć, że w w większości spraw będziecie zgodni bardziej niż zwykle. Ożywcie również wasze życie towarzyskie, które nieco osłabło.

Zdrowie: Twoim głównym problemem jest dieta, z jednej strony masz świadomość, że powinieneś się jej trzymać, ale z drugiej co chwila szukasz wymówek, aby ją złamać. Nie traktuj tego jako diety, tylko zmianę stylu życia.

Rodzina: W rodzinnym kręgu pojawią się dość poważne kłopoty, które poza swoim negatywnym oddźwiękiem, spowodują że zjednoczycie się jako rodzina. Poczujesz wsparcie innych, tak samo jak Ty będziesz wspierał resztę.

Pieniądze: Uporządkuj swoje wydatki, niestety przez chaos w tej sferze życia, możesz o czymś ważnym zapomnieć, co z czasem da o sobie znać i poniesiesz tego spore konsekwencje. Nie odkładaj wszystkiego na później.

Waga

Uczucia: Nie będziesz miał problemu z porozumieniem z partnerem, pod warunkiem, że sam będziesz uważnie słuchać tego co ma Ci do powiedzenia. Zyskasz w jego oczach, kiedy poza słowami, będą szły czyny.

Zdrowie: W tym miesiącu uważaj na swoją skórę. Mimo że już lato w zasadzie za nami, niestety możesz jeszcze się nabawić poparzenia słonecznego, ale również wszelkie zadrapania czy rany będą ciężko się goiły.

Rodzina: Wrzesień będzie raczej spokojny, dla Ciebie będzie też obfitował w wiele okazji do odwiedzin, czy Ty będziesz odwiedzany. Mimo, że czasem będziesz miał dość, z pokorą dziękuj za to, że masz rodzinę.

Pieniądze: Wchodzisz w czas porządkowania spraw, zarówno finansowych jak i urzędowych, poniekąd związanych również z Twoimi finansami. Nie przerażaj się zawiłościami, ponieważ wszystko pójdzie gładko.

Skorpion

Uczucia: Teraz czas będzie sprzyjał komunikacji, nawet jeśli w ostatnim czasie nie było różowo, teraz będziesz miał szansę wyjść na prostą w swoim związku. Jednocześnie doceń małe gesty, bo oczekiwania mogą zepsuć dotychczasowe starania.

Zdrowie: Wrzesień powinien być dla Ciebie czasem profilaktyki, jak również uzupełniania niedoborów. Zadbaj o odpowiednią dietę i suplementację, a może się okazać, że większość dolegliwości zniknie.

Rodzina: Będziesz musiał stanąć na czele swojej rodziny, jako organizator i przywódca. Nie miej pamiętaj, że nie tylko twoje zdanie się liczy, a raczej demokracja. Inaczej niepotrzebnie stworzysz sobie obrażonych i niezadowolonych w swoim otoczeniu.

Pieniądze: Sprawdzaj dokładnie wszystkie swoje transakcje finansowe, nie ulegaj żadnym wpływom. W tym miesiącu również czeka cię wypełnianie jakichś dokumentów związanych z finansami, wszystko dokładnie czytaj.

Strzelec

Uczucia: Poczuj w sobie nutkę szaleństwa i spontanicznie działaj w kierunku swojego partnera, choć na początku może nie spotkać się to z aprobatą, to nie poddawaj się. Wprowadź więcej aktywności w związek.

Zdrowie: Przemęczenie zacznie mocno dawać o sobie, ważne abyś wiedział kiedy należy odpuścić i zadbać o siebie, zanim posuniesz się w konsekwencjach ciut za daleko, aby łatwo z tego wyjść. Dbaj o swój komfort, a przede wszystkim zdrowie, masz je jedno.

Rodzina: Staniesz przed dość ciężkim wyborem, będzie dotyczył rozliczenia się z rodziną w pewnych kwestiach. Na pewno będzie wymagało to sporych pokładów cierpliwości i dyplomacji, ale kiedy powiesz co masz powiedzieć, poczujesz ulgę.

Pieniądze: Wrzesień będzie dla Ciebie łaskawy pod względem finansowym, nawet możesz być mile zaskoczony jakimiś dodatkowymi pieniążkami, które na pewno będziesz wiedział jak je dobrze spożytkować.

Koziorożec

Uczucia: Nie złość się na swoją drugą połówkę, tylko dlatego że nie łapie w lot o co Ci tak naprawdę chodzi. Niestety przez takie zachowanie, wasza relacja może się trochę ochłodzić i nie zrzucaj winy na cały świat.

Zdrowie: Poczujesz przypływ energii, będziesz miał znacznie więcej chęci do życia i co ważniejsze do działania. Jednak mierz siły na zamiary, ponieważ dobre samopoczucie nie gwarantuje dobrej kondycji, tutaj musisz trochę ją podreperować.

Rodzina: Swoją uwagę skupisz na problemach związanych z najmłodszymi członkami rodziny, pamiętaj jednak że nie powinieneś nikogo umoralniać, jeśli chcesz być pomocny, wysłuchaj i doradź.

Pieniądze: Wchodzisz teraz w okres dużej ilości wydatków, jednak nie wpadaj w panikę, wszystko dokładnie zaplanuj, a wyjdziesz z tego szybciej niż przypuszczałeś. Nie daj się namówić na coś, na co Cie nie stać.

Wodnik

Uczucia: W uczuciach będziesz się czuł lekko i bez skrępowania będziesz to pokazywał nie tylko swojemu partnerowi, ale całemu światu. Zaplanuj jakiś wspólny wyjazd, coś co pozwoli wam odetchnąć od codzienności.

Zdrowie: Zejdź nieco z wysokich obrotów, różne sfery życia dokładają cegiełkę napięcia nerwowego. Większość symptomów chorób wynika u ciebie właśnie z wysokiego poziomu stresu, z którym dodatkowo masz problem, aby sobie poradzić.

Rodzina: Wsłuchuj się dokładnie w to co maja Ci do powiedzenia najbliżsi, może się okazać, że pomimo słodkich słów wyłapiesz skrywany smutek. Dzięki temu będziesz w stanie zaradzić, czy pocieszyć.

Pieniądze: Nie tkwi w dogmatach, których do końca sam nie rozumiesz, głównie dlatego, że nie zauważyłeś kiedy się w nich znalazłeś. Odśwież nieco zapomniane cele, a może się okazać że twój pomysł będzie bardzo lukratywny.

Ryby

Uczucia: Sporo się będzie działo, ale postaraj się nie dać temu wszystkiemu zwariować. Nawet jeśli Twoje uczucia będą mieszane wykaż się cierpliwością. Na zasadzie poczekamy, zobaczymy. Obserwuj i analizuj.

Zdrowie: Przemęczenie będzie dawało o sobie znać, jednocześnie zbytnie nieprzejmowanie się tym co dzieje się wkoło Ciebie powoduje różne dolegliwości. Postaraj się regenerować i relaksować na świeżym powietrzu.

Rodzina: Niestety tak jak w przypadku partnera, podobnie będzie z twoją rodziną. Co prawda bardziej będziesz się hamować przy dalszych jej członkach. Za to ci bliscy mogą mocno oberwać za niewinność. Dąż do poprawy relacji.

Pieniądze: Kwestie finansowe w tym miesiącu zejdą dla Ciebie na dalszy plan, jednak postaraj się aby najważniejsze rzeczy w żaden sposób nie zagubiły się w codzienności. Co masz zrobić, zrób dzisiaj i miej to z głowy.

Źródło: www.wrozbyonline.pl