Logo

Horoskop dla seniora na czerwiec 2021 r. opracowała Tarocistka Bell
https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/827/Tarocistka_Bell

BARAN
UCZUCIA: W tym miesiącu nudzić Cię będą powtarzane czynności. Zajęte Barany będą miały problem z dogadaniem się ze swoją połową, bo każde z nich będzie chcieć czego innego. Wolne zaś pozwolą sobie na więcej otwartości.
ZDROWIE: Mogą pojawić się kłopoty z nadciśnieniem i krążeniem. Dbaj o to, by na czczo wypijać szklankę wody.
RODZINA: To nie będzie łatwy czas, unikaj konfliktów w rodzinie, oni i tak teraz Ciebie nie zrozumieją.
PIENIĄDZE: Będziesz mieć okazje do lepszych zarobków na emeryturze.
BYK
UCZUCIA: Aura tego miesiąca zachęcać Cię będzie do wypróbowania nowych rzeczy. Zajęte Byki wprowadzą w swój związek nowe działania i przestaną być przewidywalne. Wolne zaś zamiast czekać na miłość, będą jej samodzielnie szukać.
ZDROWIE: Uważaj na blokady organizmu. Zrób badania kontrolne.
RODZINA: Chcąc zrobić dobre wrażenie na rodzinie, możesz się rozczarować ich postawą, nie doceniającą Twoich starań.
PIENIĄDZE: Odroczone zostaną jakieś Twoje zobowiązania.
BLIŹNIĘTA
UCZUCIA: Zapowiada się spokojny miesiąc. Będziesz musiał sobie przemyśleć parę spraw. Zajęte Bliźnięta skupią się na sprawach codziennych. Wolne zaś stopniowo będą nawiązywać nowe znajomości.
ZDROWIE: To dobry miesiąc na wszelkie operacje i zabiegi.
RODZINA: W rodzinie sytuacje będą układały się różnie. Pojawią się zatargi z młodymi osobami, którym trudno będzie zrozumieć swoją postawę.
PIENIĄDZE: Będziesz musiał dokonać pewnych wyborów finansowych, ale nie podejmuj żadnych decyzji pod wpływem emocji.
RAK
UCZUCIA: Aura tego miesiąca przyniesie intensywniejsze wydarzenia w sferze uczuć. Zajęte Raki będą musiały zawalczyć o swoje emocje. Wolne zaś będą pełne nienasyconego temperamentu.
ZDROWIE: W zdrowiu działaj z pasją, a utrzymywanie diety czy codziennie ćwiczenia będą lżej Ci szły.
RODZINA: Podejmiesz konserwatywne decyzje rodzinne, co niektórym trudno będzie zrozumieć zmianę Twojej postawy.
PIENIĄDZE: W finansach pojawi się lepsza sytuacja materialna.
LEW
UCZUCIA: Początek września bardzo ciepły i przyjemny w relacjach z innymi. Zajęte Lwy powinny jednak unikać samooszukiwania się i spojrzeć na partnera bardziej realnym okiem. Wolne zaś nie powinny dać się zwieść cudzym obietnicom.
ZDROWIE: Codzienne lekkie ćwiczenia poprawią Twoją sylwetkę bez nadmiernego wysiłku.
RODZINA: W tym miesiącu trudno czasem będzie ci się dogadać z innymi, zwłaszcza jeśli podejmiesz decyzje o zmianie stylu życia.
PIENIĄDZE: Pilnuj swoich pieniędzy i nie pozwól sobie na fałszywe pożyczki.
PANNA
UCZUCIA: We wrześniu będziesz pełny optymizmu, bo Twoja pewność siebie zapewni Ci poprawne relacje z partnerem. Jednak pamiętaj, by z nim współpracować, a nie rywalizować. Wolne Panny nie powinny wchodzić w skomplikowane znajomości.
ZDROWIE: Nie poświęcaj swego zdrowia pracując ponad siły, przecież już nie musisz.
RODZINA: Sprawy rodzinne wymagać będą poprawy, trzeba będzie podjąć decyzje o zmianach w kierunku obowiązków rodzinnych. Czasem masz wrażenie, że wszystko jest na twojej głowie.
PIENIĄDZE: W tym miesiącu pilnuj swoich oszczędności i nie wikłaj się w spółki, w których możesz bardziej stracić niż zarobić.
WAGA
UCZUCIA: To nie będzie łatwy miesiąc w sprawach uczuciowych. Zajęte Wagi będą popędliwe i stale szukały pretekstu do kłótni. Wolne zaś nawiążą bardziej przyjaźni niż bliższą relacje.
ZDROWIE: Jedz więcej warzyw i owoców, a organizm szybko ci się za to odwdzięczy.
RODZINA: Wrzesień przyniesie zmienną aurę. Będziesz musiał zmierzyć się z prawdą, bo nieprawidłowo oceniłeś sytuację rodzinną.
PIENIĄDZE: Aura tego miesiąca zapewni ci bezpieczeństwo materialnie. Będziesz rozsądnie gospodarował posiadaną gotówką.

SKORPION
UCZUCIA: Wrzesień bardzo korzystnie odbije się na twoim życiu towarzyskim. Wolne skorpiony będą miały wiele okazji, żeby poznać kogoś nowego, kto zainspiruje ich swoją pasją. Zajęte zaś powinny częściej rozmawiać z partnerem, słuchając go, a nie ciągle mówiąc.
ZDROWIE: Unikaj przedawkowywania leków, czasem bierzesz ich zbyt dużo.
RODZINA: To odpowiedni czas, żeby postawić na swoim, bo jesteś już przepracowany pomagając rodzinie.
PIENIĄDZE: To będzie dla ciebie dobry korzystny czas, bo zrealizujesz swoje zamierzenia finansowe.
STRZELEC
UCZUCIA: Aura tego miesiąca przyniesie podgony i serdeczny nastrój. Zajęte Strzelce będą zachowywać mile kontakty w partnerstwie. Wolne zaś mogą liczyć na wiadomość od kogoś dawno zapomnianego.
ZDROWIE: Dbaj o swoje zdrowie. Jeśli w aktualnym miesiącu nie masz ochoty na aktywne działania, to pozwól sobie na relaks i dłuższy wypoczynek.
RODZINA: Aura tego miesiąca radzi uważać w wtrącanie się w życie innych, bo mogą zerwać się kontakty lub zostaniesz boleśnie oskarżony o plotkowanie.
PIENIĄDZE: Unikaj kompromisów finansowych, nie jesteś zobowiązany do tego, by pożyczać bliskim pieniądze.
KOZIOROŻEC
UCZUCIA: W tym miesiącu zapragniesz lżejszego życia. Zajęte Koziorożce będą zachęcać partnera do korzystania z przyjemności, jakie daje im życie. Wolne zaś chętnie poddadzą się pokusie flirtowania.
ZDROWIE: Dbaj o swoje zdrowie, zwłaszcza gdy widzisz, że dokuczają Ci różne dolegliwości bólowe.
RODZINA: Aura tego miesiąca przyniesie miłe towarzyskie spotkania rodzinne. Być może nawet można się spodziewać przyjazdu dalekich gości z zagranicy.
PIENIĄDZE: Na Twoim koncie pojawiają się dodatkowe pieniądze z nieznanego źródła.
WODNIK
UCZUCIA: To będzie miesiąc wprowadzania zmian. Zajęte wodniki będą chciały uwolnić się od złych wspomnień kojarzących się z poczuciem krzywdy i poprawić atmosferę. Wolne zaś będą tęsknić za kimś z przeszłości.
ZDROWIE Wrzesień to dobry miesiąc, żeby siebie dopieszczać. Doceń siebie i nagradzaj, sprawiaj sobie drobne przyjemności.
RODZINA: Jeśli liczysz w tym miesiącu na pomoc rodzinną możesz się rozczarować. Będziesz miał pretensje do wnuków o opuszczenie Twojej osoby, ale to i tak niczego nie zmieni.
PIENIĄDZE: W sytuacjach finansowych kieruj się rozsądkiem i kalkuluj co Ci się opłaca, a co może przynieść straty.

RYBY
UCZUCIA: W tym miesiącu będziesz starał się poradzić sobie z własnymi problemami. Zajęte Ryby skupią się na sprawach codziennych. Wolne zaś będą niezdecydowane w swoich wyborach.
ZDROWIE: To dobry moment, żeby zapisać się na profilaktyczne badania.
RODZINA: W rodzinie trudny czas, bo możesz doświadczyć takich emocji, przez które staniesz się osobą nieobliczalną.
PIENIĄDZE: Uważaj na fałszywych ludzi, bo pożyczą od Ciebie pieniądze i Ci ich nie zwrócą, bądź będą naciągać Cię na koszty.