Uzdrowiskowa karta korzyści

Pałac Łazienki II Sanatorium Uzdrowiskowe

ul. Raczyńskich 6, 87-720 Ciechocinek
+48 54 231 10 11
www.lazienkiresort.com

Godziny otwarcia:
24h/doba

Oferta dla posiadaczy UZDROWISKOWEJ KARTY KORZYŚCI

- 10 % od ceny standardowej na dwutygodniowe pobyty lecznicze "PO ZDROWIE"

Zapraszamy do odwiedzenia zabytkowego Pałacu Łazienki II w Ciechocinku – wyjątkowego sanatorium pochodzącego z początku XX wieku, usytuowanego w centrum Ciechocinka obok słynnych dywanów kwiatowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości stworzyliśmy obiekt, w którym można zadbać o zdrowie.

Unikatowe walory lecznicze i klimatyczne naszego uzdrowiska pozwolą każdemu odzyskać siły witalne i wewnętrzny spokój, a co najważniejsze zauważalnie poprawić stan zdrowia.

Pałac Łazienki II w Ciechocinku to przede wszystkim turnusy kuracyjne i rehabilitacyjne – dofinansowane w ramach PFRON. Goście sanatorium mogą korzystać z nowoczesnej bazy rehabilitacyjnej ukierunkowanej na leczenie następujących schorzeń: dysfunkcji narządów ruchu, z włączeniem osób poruszających się na wózku, schorzeń neurologicznych, ortopedycznych, dróg oddechowych, kobiet po mastektomii, chorób przemiany materii, schorzeń reumatologicznych.

Pod opieką wyspecjalizowanej kadry oferujemy zabiegi z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, elektroterapii, kinezyterapii, krioterapii.

Do Państwa dyspozycji mamy ponad 200 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych o różnych standardach.

Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się Centrum Terapii Masażu, sauna – bezpłatna dla gości hotelowych, restauracja Marconi i kawiarnia, w której odbywają się wieczorki taneczne z muzyką na żywo.

Łazienki Ciechocinek

Łazienki Ciechocinek

Ciechocinek

Ciechocinek

 

 

Media społecznościowe