Uzdrowiskowa karta korzyści

Szpital Uzdrowiskowy Mieszko

ul. Wojska Polskiego 2, 72-400 Kamień Pomorski
91 38 25 640, 91 38 20 630
www.uzdrowisko-kamienpomorski.pl/szpital-uzdrowiskowy-mieszko

Godziny otwarcia:
24h/doba

Oferta dla posiadaczy UZDROWISKOWEJ KARTY KORZYŚCI

- 10% na PAKIET LECZNICZY
- 10% na NOCLEG

Szpital Uzdrowiskowy „Mieszko” łączy w sobie historię z nowoczesnością. W zabytkowym, największym obiekcie uzdrowiska, dostosowanym do potrzeb pacjentów, przeprowadza się specjalistyczne zabiegi leczenia uzdrowiskowego oraz rehabilitacji przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i sprzętu, korzystając przy tym z nieocenionych właściwości naturalnych surowców – borowiny i solanki.

Imponująca baza zabiegowa, to bez wątpienia największy atut „Mieszka” doceniany przez pacjentów, którzy wiernie wracają w to miejsce po pomoc. Zwłaszcza, że oferta wykonywanych zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, wodolecznictwa jest imponująca.

Tuż przy zabytkowym obiekcie wyrósł nowy budynek, który dobitnie podkreśla połączenie w tym miejscu historii z nowoczesnością. Na pacjentów czekają pokoje o niespotykanym dotąd standardzie

w uzdrowiskach. Ponadto jest nowy basen solankowy, jacuzzi, sauna i inne urządzenia charakterystyczne dla usług SPA i Wellness. Działające w „Mieszku”: świetlica, stołówka, biblioteka, klub kuracjusza dopełniają ofertę dla wszystkich pacjentów. Także tych, coraz częściej przyjeżdżających z zagranicy.

Zdzisława Zajączkowska – kierowniczka Szpitala Uzdrowiskowego „Mieszko”:

„Na miarę istniejących i zmieniających się warunków dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepsze warunki do leczenia i rehabilitacji. Fakt, że ci już nam bardzo dobrze znani ciągle do nas wracają zadowoleni z usług, a nowi także przyjeżdżają po pomoc, daje najwięcej satysfakcji i zadowolenia”.

Media społecznościowe