Uzdrowiskowa karta korzyści

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o.

ul. Uzdrowiskowa 54, 43-230 Goczałkowice-Zdrój
32 449 20 00
www.gozdroj.pl

Godziny otwarcia:
24h/doda

Oferta dla posiadaczy UZDROWISKOWEJ KARTY KORZYŚCI

- 10 % od ceny standardowej na pobyty rehabilitacyjne pełnopłatne

- 10 % od ceny standardowej na pobyty rekreacyjne pełnopłatne

- wejście na seans w grocie solnej, 7 zł zamiast 10 zł

W Sanatorium Uzdrowiskowym dla Dorosłych leczy się głównie choroby narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem reumatologicznych i ortopedycznych, a także choroby neurologiczne. Leczy się tutaj także choroby naczyń obwodowych, schorzenia laryngologiczne oraz przeprowadza rehabilitację osób z cukrzycą.

Sanatorium dysponuje bazą noclegową w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym rozmieszczonych w pawilonach: ‘Azalia’, ‘Magnolia’, ‘Limba’, ‘Wrzos’. W czasie pobytu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne.

Całodzienne wyżywienie w sanatorium oparte jest o indywidualnie dobrane różnego rodzaju diety, m.in.:

  • dietę podstawową,
  • dietę lekkostrawną,
  • dietę z ograniczaniem łatwo przyswajalnych węglowodanów dla chorych na cukrzycę,
  • dietę ubogo energetyczna

Uzdrowisko dysponuje własną bazą diagnostyczną : zakład radiologii, laboratorium analityczne, pracownie diagnostyczne (spirometria, badania naczyniowe). W leczeniu chorych stosowane są tradycyjne metody leczenia wykorzystujące naturalne surowce lecznicze, w tym solanki jodobromowe i borowiny. Oprócz leczenia w formie pobytowej z zakwaterowaniem na miejscu możliwe jest również leczenie ambulatoryjne w ramach Poradni Rehabilitacyjnej oraz Poradni Uzdrowiskowej pełnopłatnej z własnym dojazdem na konkretne zabiegi.

Wrzos

Sanatorium Wrzos dysponuje bazą noclegową w pokojach 2 i 3 osobowych bez pełnego węzła sanitarnego. W czasie pobytu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne. Zakład Przyrodoleczniczy oddalony jest od budynku sanatoryjnego około 150 metrów tak jak również Jadalnia Uzdrowiskowa.

Azalia

Sanatorium Azalia dysponuje bazą noclegową w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Sanatorium posiada wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych. W czasie pobytu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne. Zakład Przyrodoleczniczy oddalony jest od budynku sanatoryjnego około 200 metrów tak jak również Jadalnia Uzdrowiskowa.

Magnolia

Sanatorium Magnolia dysponuje bazą noclegową w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz bez pełnego węzła sanitarnego. W czasie pobytu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne. Zakład Przyrodoleczniczy oddalony jest od budynku sanatoryjnego około 150 metrów tak jak również Jadalnia Uzdrowiskowa.

Limba

Sanatorium Limba dysponuje bazą noclegową w pokojach 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W czasie pobytu zapewniona jest całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne i balneologiczne. Zakład Przyrodoleczniczy oddalony jest od budynku sanatoryjnego około 250 metrów tak jak również Jadalnia Uzdrowiskowa.

Azalia

Magnolia

 

 

Media społecznościowe