Uzdrowiskowa karta korzyści

Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o.

ul. Sanatoryjna 3, 37-620 Horyniec-Zdrój
16 631 30 88
www.uzdrowisko-horyniec.com.pl

Godziny otwarcia:
24h/doba

Oferta dla posiadaczy UZDROWISKOWEJ KARTY KORZYŚCI

- 10% od ceny standardowej za pobyt w Sanatorium "Dom Zdrojowy", ul. Sanatoryjna 5
- 10% od ceny standardowej za pobyt w Sanatorium "Jawor", ul. Sanatoryjna 3
- 1430 zł za pobyt 14-dniowy w Sanatorium "Modrzew" w pokojach 1,2 lub 3 osobowych typu studio, ul. Sanatoryjna 3

Dlaczego warto skorzystać z kuracji i wypoczynku w „Uzdrowisku Horyniec” Sp. z o.o.?

„Uzdrowisko Horyniec” Spółka z o.o. specjalizuje się w leczeniu chorób narządu ruchu i reumatycznych. Wieloletnia tradycja i doświadczenie, nowoczesny zakład przyrodoleczniczy, wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, a także zastosowanie własnych, wysokiej jakości surowców leczniczych borowiny i wody siarczkowo – siarkowodorowej pozwalają na osiąganie bardzo dobrych efektów leczniczych.

„Uzdrowisko Horyniec” Spółka z o.o. tworzy kompleks obiektów sanatoryjnych. Głównym budynkiem jest Dom Zdrojowy posiadający część hotelową i zabiegową. W skład kompleksu wchodzą również dwa mniejsze sanatoria Modrzew i Jawor.

Dom Zdrojowy Horyniec-Zdrój

DOM ZDROJOWY to największy i najbardziej okazały obiekt “Uzdrowiska Horyniec” Sp. z o.o. Zakład lecznictwa uzdrowiskowego wybudowany w latach 90-tych. Zachwyca gości przestronnością i dostępnością świadczonych usług leczniczych. Przystosowany również dla osób niepełnosprawnych. Składa się z 4 segmentów. Segment A – dwu kondygnacyjny hotel. Segment B, C, D – zakład przyrodoleczniczy.

Budynek położony jest przy dużym kompleksie leśnym. Ścieżki dydaktyczno – przyrodnicze sprawiają, że okolica jest wymarzonym miejscem do pieszych wędrówek. W bliskim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe, boiska sportowe i trasy rowerowe oraz plac ogniskowy.

Wewnątrz obiektu szczególną uwagę zwraca nowoczesna baza zabiegowa. Nowo wybudowany basen rehabilitacyjny z wodą siarczkowo siarkowodorową zachwyca gości zastosowaniem nowoczesnych technologii i niecodzienną kolorystyką. Łącznikiem części hotelowej z zabiegową jest Pijalnia Wód, w której bezpłatnie można zakosztować naturalnej wody „Horynianki” i leczniczej siarczkowo-siarkowodorowej „Róża”. Centralnym miejscem do spotkań i wypoczynku po zabiegach jest przestronny hol, gdzie można podziwiać piękne ceramiczne płaskorzeźby „ U wód” i „W lesie”. Tutaj tez można w małej kawiarence zjeść pyszne ciasto i wypić wyśmienitą kawę lavazza.

JAWOR

Obiekt sanatoryjny jednopiętrowy z 52 miejscami w pokojach: 1 , 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone w telefon, TV, radio, klimatyzację. Budynek położony w zacisznym miejscu, w niedalekiej odległości od Domu Zdrojowego. Kameralność miejsca daje poczucie domowego klimatu.

MODRZEW

Obiekt sanatoryjny jednopiętrowy z 17 miejscami w pokojach: 1, 2 i 3 osobowe typu studio. Pokoje wyposażone w telefon, TV, radio. Znajduje się w sąsiedztwie sanatorium Jawor w otoczeniu drzew i jest dobrym miejscem do wypoczynku i rekreacji.

 

 

 

Media społecznościowe