Już po raz drugi dusznicki Tor Wrotkarski stanie się areną zmagań podczas Torowych Mistrzostw Polski we Wrotkarstwie Szybkim. Zawody zostaną rozegrane w dniach 11-13 września. Organizatorem wydarzenia jest klub sportowy UKS Orlica Duszniki-Zdrój.

Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach: młodzik, kadet, junior oraz senior. Zawodnicy pobiegną na dystansach sprinterskich, wyścigach na eliminacje i na punkty oraz w sztafecie.

Start zawodów zaplanowany jest na piątek, 11 września o godz. 16:00
Oficjalny trening organizatorzy zaplanowali na czwartek w godz. 16:00-20:00 i piątek 9:00-12:00. Szczegółowy program będzie wkrótce dostępny. Zaplanowana została również relacja LIVE z wydarzenia, która dostępna będzie na stronie www.uksorlica.pl. My jednak gorąco zapraszamy do przyjścia na Tor Wrotkarski i kibicowania zawodnikom! Nie ukrywamy przy tym, że zawodnicy UKS Orlica Duszniki-Zdrój są faworytami w wielu kategoriach – z czego jesteśmy bardzo dumni!

W naszej pamięci są jeszcze Mistrzostwa, które odbyły się w czerwcu 2018 roku.
Zachęcamy do przypomnienia sobie tamtych chwil:

Warto wspomnieć, że podczas wydarzenia będzie miała miejsce impreza towarzysząca – Dzieciaki na Medal, czyli ogólnopolskie zawody dla dzieci we wrotkarstwie szybkim.

Głównym organizatorem wydarzenia jest UKS Orlica Duszniki-Zdrój. Partnerami są Miasto Duszniki-Zdrój, Stowarzyszenie Zieleniec, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, Ministerstwo Sportu oraz Polski Związek Wrotkarstwa Szybkiego.

Źródło: www.visitduszniki.pl