OSIECKA NA JAZZOWO to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami Tax Free i Wolna Grupa Bukowina, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO.

Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, pełni również funkcję kierownika muzycznego Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu.

Natalia ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem i zespołem Miloopa. W 2012 r . ukazała się jej solowa płyta pt. R.E.S.P.E.C.T. Natalia Lubrano jest laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie otrzymała nagrodę publiczności za brawurowe wykonanie piosenki ”Wariatka tańczy”. Wystąpiła w koncercie „Super Debiuty” na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2014 r wzięła udział w V edycji The Voice of Poland, w drużynie Tomsona i Barona, gdzie dotarła do progu półfinału. Jesienią 2015 roku Natalia Lubrano z zespołem The Lions brała udział w dziesiątej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka, gdzie dotarła do finału.

Pod koniec listopada 2016 roku ukazała się płyta zatytułowana „Osiecka Jazzowo”, którą piosenkarka nagrała wspólnie z Kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej. Bilety w cenie 20 zł do nabycia poprzez aplikację / www Going, oraz w kasie Wrocławskiego Klubu Formaty.

Wstęp na wydarzenie bezpłatny z Wrocławską Kartą Seniora.

Wejściówki do odbioru w kasie WKF do 16 października 2019 r.

Źródło: materiały prasowe