Trio My3, Michał Szczygieł, Grzegorz Poloczek oraz Stefano Terrazzino wystąpią podczas XXIV Dni Goczałkowic, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca.

Zabawa dla całych rodzin, dobra muzyka, atrakcje dla najmłodszych, szereg ciekawych imprez towarzyszących – początek czerwca to tradycyjnie czas na święto gminy Goczałkowice-Zdrój. Drugi weekend tego miesiąca upłynie pod znakiem dobrej zabawy! Wszystko dzięki Dniom Goczałkowic, które odbędą się na terenie przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Pierwszy dzień imprezy (sobota, 8 czerwca) będzie dniem młodzieżowym. Na scenie zaprezentuje się zespół My3. To niezwykle popularne wśród dzieci i nastolatków trio, składające się z trzech dziewczyn, które prowadzą także telewizyjny program muzyczny. Gwiazdą wieczoru będzie Michał Szczygieł, finalista siódmej edycji programu „The Voice of Poland”. Znany jest z przeboju „Nic tu po mnie”, który dotarł na szczyty wielu list przebojów.

Niedziela, 9 czerwca będzie dniem rodzinnym. Wszystkich uczestników imprezy rozbawiać będzie Grzegorz Poloczek. To znany śląski piosenkarz i kabareciarz, były członek Kabaretu Rak. Wieczorem w świat włoskiej piosenki zabierze Stefano Terrazzino, piosenkarz i tancerz znany z programu „Taniec z gwiazdami”.

– Już dziś zachęcam wszystkich mieszkańców, turystów, kuracjuszy do udziału w święcie naszej gminy. Przygotowywany przez Gminny Ośrodek Kultury program imprezy jest niezwykle bogaty. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprośmy do Goczałkowic rodzinę, znajomych – zachęca wójt Gabriela Placha.

Dni Goczałkowic to także m.in. występy przedszkolaków, Goczałkowickie Potyczki Rodzin, szereg imprez towarzyszących. Szczegóły na plakacie.

Źródło: www.goczalkowicezdroj.pl