Masz 60 albo więcej lat, plik starych fotografii pod ręką i żywe wspomnienia z dawnej pracy? Chcesz podzielić się odrobiną historii, a przy okazji skorzystać z szansy na wygranie atrakcyjnej nagrody? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Każdy z nas ma do opowiedzenia różne ciekawe historie. Słowa to jedno, ale pewne rzeczy najlepiej widać w pamiątkach – na przykład na fotografiach. To właśnie stare zdjęcia są przedmiotem konkursu „Praca dawniej” organizowanego przez portal Aplikuj.pl.

Pokażmy, jak kiedyś wyglądała zawodowa rzeczywistość – w fabryce, biurze, na poczcie czy w sklepie. Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie i podzielić się tymi wspomnieniami, wypełnij zgłoszenie i prześlij w nim do 3 zdjęć ze swojej dawnej pracy – formularz będzie aktywny od 12 czerwca do 11 września: http://aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie

 

Cały proces zgłoszeń jak i sam konkurs przeprowadzany jest internetowo. Jeśli masz jakikolwiek problem z samodzielnym zgłoszeniem, możesz poprosić inną osobę, aby zrobiła to za Ciebie!

Organizator akcji wraz z partnerami serdecznie zapraszają wszystkich seniorów do udziału w konkursie.

Szczegóły projektu oraz pełny regulamin: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior