Jesteś seniorem poszukującym urokliwego miejsca, w którym nie tylko odpoczniesz i zrelaksujesz się, ale podratujesz swoje zdrowie, a także wykonasz na miejscu wszystkie najważniejsze badania diagnostyczne ze stomatologicznymi włącznie? Trafiłeś pod właściwy adres, bo to wszystko gwarantuje Uzdrowisko Kamień Pomorski w swojej specjalnej ofercie dedykowanej osobom starszym. Dodatkowo, jeśli posiadasz Uzdrowiskową Kartę Korzyści, otrzymasz dziesięcioprocentowy rabat na noclegi, pobyt leczniczy, pakiet kardiologiczny oraz zabiegi w uzdrowiskowej klinice stomatologicznej.

Zaawansowany wiek niesie ze sobą zwykle dolegliwości i problemy zdrowotne. Nie muszą one jednak być na tyle dokuczliwe, aby odbierały radość i pozbawiały osoby w podeszłym wieku możliwości korzystania z uroków oraz dobrodziejstw otaczającego świata. Dzięki odpowiednim zabiegom oraz leczeniu można kontrolować zmiany zachodzące w organizmie i umożliwić jak najlepszą, codzienną egzystencję. To w swojej specjalnej ofercie gwarantuje kamieńskie sanatorium, przywiązując szczególną staranność do tego, aby indywidulanie dobrane leczenie i rehabilitacja skierowane były nie tylko na główne schorzenia, ale również na inne występujące równolegle dysfunkcje.

Mamy ponadpięćdziesięcioletnie doświadczenie w leczeniu uzdrowiskowym oraz rehabilitacji seniorów. Widoczne są efekty naszej pracy i powiększające się z dnia na dzień grono osób, którym pobyt w kamieńskim sanatorium zaowocował poprawą zdrowia, lepszą kondycją fizyczną, a także psychiczną. To wyniki każdorazowo indywidualnie dobranego leczenia i rehabilitacji z wykorzystaniem naturalnych surowców tj. borowiny i solanki, które zdecydowanie podnoszą rezultaty całej terapii. Stosujemy także, w przypadkach schorzeń reumatologicznych, zespołów bólowych i dysfunkcji narządu ruchu, najnowszej generacji sprzęt rehabilitacyjny. Nowoczesna aparatura daje nam także możliwości zaawansowanej diagnostyki, niezbędnej do skutecznego leczenia i rehabilitacji. Szczycimy się także uzdrowiskową kliniką stomatologiczną, w której wykonujemy pełną gamę zabiegów dzięki urządzeniom na światowym poziomie.

Niecodzienne efekty terapii oraz rehabilitacji osiągane w kamieńskim uzdrowisku to w głównej mierze zasługa doświadczonego, wysoko wykwalifikowanego personelu: lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów. Ich fachowa wiedza, a także umiejętności pozwalają dla każdego przypadku trafnie dobrać oraz skojarzyć tradycyjne i najnowocześniejsze metody przywracania zdrowia i sprawności gwarantujące pożądany skutek. Tak naprawdę pracownicy Uzdrowiska Kamień Pomorski są jego największym bogactwem i taka powszechna opinia panuje wśród tych, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty. Z roku na rok, a właściwie z miesiąca na miesiąc powiększa się ona o nowe usługi i świadczenia dzięki temu, że zwiększają się możliwości uzdrowiska – powstają nowe obiekty, kupowany jest nowy sprzęt i urządzenia.

Uzdrowisko Kamień Pomorski szczyci się obecnie posiadaniem nowo wybudowanego Instytutu Badawczego Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Osób po Urazach Rdzenia Kręgowego, wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny. To jedyna taka placówka w Polsce i nieliczna na świecie, specjalizująca się w niesieniu pomocy pacjentom, którzy z różnych przyczyn (wypadków, chorób neurologicznych, udaru mózgu) stracili możliwość samodzielnego poruszania się.
Pacjenci i kuracjusze mają do dyspozycji bazę hotelową o zróżnicowanym standardzie oraz ofercie cenowej, włącznie z pokojami o najwyższym standardzie w nowoczesnym obiekcie „Mieszko II”. Tam też jest nowy basen solankowy ze wszystkimi udogodnieniami do prowadzenia rehabilitacji, w tym także dla osób niechodzących, a także strefa SPA.

Na komfort życia i dobre samopoczucie seniorów wpływa także korzystny wygląd, na co duży wpływ ma stan uzębienia. W Uzdrowisku Kamień Pomorski zadbaliśmy także o to, aby pacjenci i kuracjusze podczas pobytu mogli skorzystać z konsultacji stomatologicznej. W naszej klinice, wyposażonej w najnowszej generacji sprzęt, możliwe jest przeprowadzenie całej gamy niezbędnych badań, w tym pełną radiodiagnostykę włącznie z tomografią komputerową. Leczenie i zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, implantologii, chirurgii, protetyki, periodontologii oraz kosmetyki, przeprowadzane także przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, w tym z zastosowaniem technologii 3D są bezbolesne, wykonywane w jednym miejscu, w krótkim czasie.

Seniorzy w Uzdrowisku Kamień Pomorski są pod stałą opieką medyczną, mają zagwarantowane atrakcje kulturalne, turystyczne, a nawet sportowe w wyjątkowym miejscu o niepowtarzalnych walorach klimatycznych. Nieodłącznym elementem pobytu w sanatorium jest także program edukacyjny obejmujący zagadnienia związane ze zdrowym trybem życia, rehabilitacją w warunkach domowych i usprawnianiem organizmu, a także obejmujące tematykę prawną oraz bezpieczeństwa.

Rezerwacja, tel. 91 38 25 043, email: rezerwacja@u-kp.pl
Pełna oferta na stronie internetowej: www.uzdrowisko-kamienpomorski.pl

Źródło: Artykuł sponsorowany