Roberta Janowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Telewizyjna legenda, piosenkarz, wieloletni gospodarz muzycznego programu rozrywkowego – teraz masz okazję poznać go osobiście.

Od niedawna popularny prezenter jest także ambasadorem kampanii „9 milionów powodów” , która udowadnia, że noszenie protezy to powód do uśmiechu.

Robert budzi sympatię nie tylko jako osobowość telewizyjna, ale także jako człowiek. Wydaje się, że znamy go tak dobrze, jak piosenki, które codziennie przypomina nam w swojej radiowej audycji. Jednak niewielu wie, że Robert ma na swoim koncie także wiele ról teatralnych, wydał cztery tomiki poezji, a swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole rockowym.

Jakie jeszcze tajemnice skrywa Robert Janowski? Przekonaj się podczas wspólnej kolacji! Weź udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez markę Corega i poznaj jej Ambasadora osobiście.

Jak wygrać jedno z dziewięciu zaproszeń?

1.    Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Corega (krem lub pastę) i zachowasz paragon.

2.    Następnie wyślij SMS z odpowiedzią na pytanie „Jak COREGA zmieniła Twoje życie?”
według wzoru: COREGA.nr paragonu. Twoja odpowiedź pod nr 70988.

3.    Jeśli Twój tekst znajdzie się wśród najlepiej ocenionych, to właśnie Ty zjesz kolację z Robertem Janowskim i zyskasz jeszcze jeden powód do uśmiechu!

Do wygrania także:

Janowski

Źródło: www.9milionowpowodow.pl