21 i 22 października 2019 r. odbędzie się w Warszawie XV Forum Rynku Zdrowia. Jubileuszowa odsłona tego wydarzenia i mijająca w tym roku kadencja parlamentu stwarzają wyjątkową okazję do dokonywania podsumowań obejmujących najważniejsze zmiany i decyzje w polityce zdrowotnej państwa.

  • Jubileuszowa edycja jednej z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych konferencji dotyczących systemu opieki zdrowotnej w Polsce
  • Wyjątkowe wydarzenie na przełomie kadencji parlamentu – podsumowania, bilanse i spojrzenie w przyszłość ochrony zdrowia
  • Kluczowe tematy dotyczące systemu ochrony zdrowia w Polsce
  • 2 dni obrad, kilkaście sesji tematycznych
  • Ponad 1000 uczestników
  • Gala XV Forum Rynku Zdrowia – uroczyste wręczenie Portretów Polskiej Medycyny, corocznych wyróżnień przyznawanych przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia.

Forum Rynku Zdrowia to wydarzenie, które nie kończy się wraz z ostatnią sesją. Obszerne relacje i wnioski z sesji zamieszczamy w portalu rynekzdrowia.pl i magazynie Rynek Zdrowia. Tematyka poruszana na Forum Rynku Zdrowia stanowi kanwę kolejnych opiniotwórczych publikacji i dyskusji o rekomendowanych rozwiązaniach w polskim systemie opieki zdrowotnej.

Trwają prace nad finalną agendą jubileuszowej edycji Forum Rynku Zdrowia. Jej ostateczny kształt będzie modyfikowany w oparciu o konsultacje z różnymi środowiskami związanymi z szeroko rozumianą ochroną zdrowia w naszym kraju.

Od 2005 roku, podczas kolejnych edycji Forum Rynku Zdrowia, spotykamy się w Warszawie w reprezentatywnym, opiniotwórczym gronie najważniejszych postaci polskiego systemu opieki zdrowotnej.

Organizatorem Forum Rynku Zdrowia jest Grupa PTWP, wydawca magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl.

Rejestracja na wydarzenie zostanie uruchomiona wkrótce – zapraszamy do śledzenia informacji na oficjalnej stronie XV Forum Rynku Zdrowia: www.forumrynkuzdrowia.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dorota Matysik
menedżer tytułu Rynek Zdrowia
dorota.matysik@rynekzdrowia.pl
tel. + 48 510 387 649

Źródło: Organizator