Dnia 7 grudnia 2017 w Skoczowie, w Świetlicy Osiedlowej na ulicy Słonecznej 16, Rada Osiedlowa „Za Wisłą” zorganizowała Dzień Seniora. Był to szczególny czas, pełen ciepłych rozmów, wspomnień z lat minionych oraz kawałów, których autorem byli zaproszeni Goście oraz Seniorzy.

Swoją obecnością Dzień Seniora zaszczycili goście z Urzędu miasta: Przewodniczący Rady Miejskiej Rajmund Dedio, Sekretarz Miasta Beata Macura oraz Radna Miejska Skoczowa Teresa Papkala.

Dzień Seniora rozpoczął się od przywitania gości przez Przewodniczącego Rady Miejskiej Rajmunda Dedio, który w świątecznym akcencie przedstawił krótką opowiastkę „O mrówce” i jej dobrym sercu otwartym na innych ludzi.

Na spotkanie przybyło bardzo wielu seniorów, którzy przez organizatorów wydarzenia zostali uraczeni przepysznym jedzeniem. Stoły były przepięknie ozdobione stroikami, wspaniałymi i pysznymi ciasteczkami świątecznymi oraz owocami.

To był wspaniały czas, seniorzy byli w  wyśmienitych humorami, czego dowodem były ich opowiastki z kategorii kawałów. Aż było szkoda wracać do domu, do codzienności…

Fundacja Senioralna z Ustronia Zdrowy-Senior.org została również zaproszona na tą uroczystość.

W imieniu Fundacji dziękuję za wspaniały czas, pyszne jedzenie oraz sympatyczną atmosferę.

Więcej zdjęć oraz filmy na stronie: https://www.facebook.com/zdrowy.senior/

DT

Redakcja Portalu Zdrowy-Senior.org