Korzystanie z tradycyjnej wanny lub brodzika z biegiem lat staje się coraz trudniejsze. Wiele osób rezygnuje z dostosowania łazienki do swoich potrzeb, z obawy przed uciążliwym remontem. Pozbycie się starej wanny może być proste i szybkie – bez remontu i bałaganu . Jak to zrobić i na nowo odkryć przyjemność kąpieli?

To proste – wystarczy wymienić starą wannę na wygodną i praktyczną wannę z drzwiami, która odmieni komfort codziennej higieny i pozwoli znów cieszyć się chwilami relaksu. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej Polaków, także w średnim wieku.

Koniec problemów z korzystaniem z wanny.

Wanna z drzwiami rozwiązuje kluczowe problemy użytkowników wanien tradycyjnych. Wchodzenie do niej jest bardzo proste – wystarczy lekko podnieść nogę i przejść przez niski próg. Antypoślizgowe dno sprawia, że po przyjemnej kąpieli lub natrysku można bezpiecznie z niej wyjść. Część modeli pozwala korzystać z kąpieli w pozycji siedzącej, dzięki czemu wstawanie wymaga znacznie mniejszego wysiłku. Wanny z drzwiczkami pozwalają być samodzielnym i niezależnym, ale również ułatwiają pomoc podczas kąpieli, jeżeli jest taka potrzeba.

Wanna dostosowana do Twoich potrzeb.

W zależności od wielkości łazienki, jej wyposażenia i preferencji – każdy znajdzie model wanny dostosowany do swoich potrzeb. W domu wielopokoleniowym doskonale sprawdzi się wanna RELAX, z której każdy domownik może korzystać według własnych upodobań.

Wanny typu siedzącego są bardziej kompaktowe, ale nadal przestronne i komfortowe w użytkowaniu. Te modele docenią osoby, dla których kąpiel w pozycji leżącej jest sporym utrudnieniem.

Nowością jest wanna MIDIA – niska wanna otwierana z siedziskiem. Po skompletowaniu ze ścianką prysznicową lub zasłonką pozwala wziąć prysznic w pozycji siedzącej. Siedzisko jest duże i stabilne, dlatego korzystanie z wanny jej wygodne i bezpieczne. Specjalne wycięcie higieniczne ułatwia higienę intymną, a niecka wanny pozwala korzystać z leczniczych kąpieli nóg. Wanna MIDIA podnosi komfort opieki nad osobami ze znacznie ograniczoną sprawnością ruchową, ułatwiając praktycznie wszystkie czynności z nią związane.

Twoja wanna – Twoje miejsce relaksu i odnowy.

Kto powiedział, że z kąpieli solankowej, siarczkowej czy borowinowej można skorzystać tylko w uzdrowisku? Wanny z drzwiczkami pozwalają urządzać takie kąpiele we własnej łazience – komfortowo i bez ryzyka nieestetycznych odbarwień. Rozkoszuj się ich leczniczymi właściwościami w zaciszu domowej łazienki!

Sprawdzone i niezawodne.

Wanny z drzwiczkami od wielu lat stosowane są w hotelach, uzdrowiskach i sanatoriach. Materiały najwyższej jakości i staranne, ręczne wykonanie w Polsce gwarantują wieloletnie i niezawodne działanie. Wiele osób zaskakuje fakt, że wanny z drzwiami nie przeciekają, na co producent udziela aż dziesięciu lat gwarancji.

Zapomnij o remoncie.

Wymianę starej wanny na wannę z drzwiczkami może przeprowadzić każdy hydraulik lub instalator urządzeń sanitarnych. Sposób montażu jest dokładnie taki sam i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, czy umiejętności. Dzięki temu wymiana wanny jest szybka i nie wymaga kilkudniowych prac zajmujących całą łazienkę.

Ciesz się przyjemnością kąpieli!

Korzystanie z wanny kąpielowej nie musi oznaczać szeregu wyzwań, problemów i ograniczeń. Wręcz przeciwnie, może być źródłem przyjemności, chwilą relaksu i wyciszenia. Wanny z drzwiami pozwalają na nowo cieszyć się przyjemnością kąpieli, jak i odświeżającego prysznicu. Więcej zalet i korzyści płynących z tego rozwiązania można poznać na stronie www.lazienkabezbarier.com.pl

Źródło: www.lazienkabezbarier.com.pl