Najważniejsze wydarzenie ekobranży odbędzie się w dniach 16 – 18 listopada 2018 r. w godz. 10:00 – 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej

Targi EKOstyl 2018 – największa na południu Polski, impreza branżowa o charakterze biznesowym. To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.

Dzięki bogatej ofercie i połączeniu w jednym wydarzeniu głównych tematów i najnowszych trendów – targi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów z ekobranży, jak i szerokiego grona świadomych konsumentów .

Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami .

Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane są do sieci handlowych, właścicieli ekosklepów, , gabinetów SPA, odnowy biologicznej i wellness, uzdrowisk i hoteli, restauratorów, Dla menagerów tych podmiotów – targi to wymarzone miejsce, gdzie można nawiązać interesujące kontakty biznesowe, poszerzyć swoją ofertę o najnowsze produkty, porównać ceny, zdobyć wiedzę o nowych trendach i produktach dla zdrowia i podniesienia jakości życia.

Targi będą się składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów:

  • ekspozycji żywności ekologicznej, naturalnej oraz regionalnej – do udziału zapraszamy rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i tradycyjnej z Polskii z zagranicy;
  • ekspozycji produktów i usług wspierających zdrowy styl życia w zgodzie z naturą, w tym naturalnych terapii, diagnostyki, producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów, suplementów diety,a także propozycje aktywnego wypoczynku;
  • ekspozycji dedykowanej dla kobiet zainteresowanych ekologicznym stylem życia, a także zdrowymii naturalnymi produktami dla dziecka.

Dla indywidualnych zwiedzających oferta targowa wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić, wziąć udział w warsztatach tematycznych oraz wysłuchać prelekcji i wykładów na temat alergii, leczenia żywieniem, zdrowej żywności, ziół dla zdrowia, o smogu elektromagnetycznym, , refleksologii, o naturalnych metodach dla zdrowia i urody.

Na niektóre wykłady i prelekcje będzie trzeba się zarejestrować wcześniej (ze względu na duże zainteresowanie) na stronie targów: www.targiekostyl.pl

Atrakcją targów będzie również Strefa Kulinarna, gdzie będą przeprowadzane pokazy przyrządzania potraw różnych kuchni oraz potraw świątecznych – wraz z degustacją.

Wystawcy targów będą mogli się ubiegać o prestiżową nagrodę po nazwą Eko Kryształ na najbardziej  Ekologiczny produkt prezentowany na targach w trzech kategoriach.

Organizatorzy zachęcają też do skorzystania z możliwości , aby w perspektywie nadchodzących świąt, dokonać zakupu oryginalnych upominków świątecznych i zdrowych produktów na świąteczny stół.

Tradycyjnie bielskim targom towarzyszyć będą wykłady, warsztaty i prelekcje, dotyczące najnowszych osiągnięć i wydarzeń światowych ekobranży z udziałem wybitnych ekspertów i autorytetów.

STREFA POKAZÓW KULINARNYCH skusi wyszukanym smakiem, niepowtarzalnym aromatem, smakowitym wyglądem. Oprócz degustacji będzie można podpatrzeć sposób przyrządzania tych wyjątkowych potraw, nauczyć się nowych smaków i przepisów od wyjątkowych gości.

Dla najmłodszych zwiedzających atrakcją będzie EKO FARMA – specjalne miejsce, w którym rodzice mogą zostawić swoje pociechy, a doświadczeni instruktorzy będą ich uczyć zdrowych nawyków propagujących ekologiczne zachowania w formie gier i zabaw.

Zapewniamy dla gości bezpłatne i wygodne parkingi.

Źródło: www.targibielskie.pl